I trimestri info

Üldinfo

21.-29. oktoober sügisvaheaeg.

24. november  - lõpeb I trimester.

Väljasõidud

Aeg

Klass

Üritus

Koht

Vastutaja

26. sept

9.00-15.15

2.c klass

2.g klass

Lahemaa joad ja joastikud Lahemaa

Kristin Uuemäe

Triin Kütt

27. sept

8.05-13.00

1.a klass

1.b klass

KIK programm "Salapärane seenemaailm" Aegviidu Looduskeskus

Terje Papp

Mirje Hagur

27. sept

9.00-13.00

3.a, 3.v3 klassid Haridusprogramm "Terves kehas terve vaim" Tallinna Teletorn Sandra Taimre

28. sept

8.05-13.00

1.c klass

1.d klass

KIK programm "Salapärane seenemaailm" Aegviidu Looduskeskus

Triin Tammistu

Heidy Siirak

28. sept

12.00-15.00

1.b klass Õppeprogramm "Rukis maja peremees" Eesti Vabaõhumuuseum Mirje Hagur

29. sept

8.05-13.00

1.e klass

1.v klass

1.g klass

KIK programm "Salapärane seenemaailm" Aegviidu Looduskeskus

Monika Piil

Siiri Joamets

Karin Kask

2.okt 1.-5.klass Rahvusvahelise muusikapäeva kontserdid Aula Huvijuht

3. okt

8.05-14.00

3.e klass

3.g klass

3.-4.v klass

KIK programm "Salapärane seenemaailm" Aegviidu Looduskeskus

Rita Jõemets

Mari Freimann

Anu Grents

3. okt

10.15-12.45

2.e klass Leivanädala üritus Harjumaa Muuseum Liis Soppe

4. okt

8.05-14.00

3.c klass

3.d klass

KIK programm "Salapärane seenemaailm" Aegviidu Looduskeskus

Pille Raudam

Tiina Soans

5. okt

11.50-14.00

6.c klass Multimeedia kunstinäitus "Monet2Klimt" Sauna tn 1, Tallinn Heidy Siirak

6. okt

8.05-14.00

3.a klass

3.b klass

KIK programm "Salapärane seenemaailm" Aegviidu Looduskeskus

Sandra Taimre

Liidi Mehide

9. okt

11.00-14.30

5.b klass

5.d klass

Ajalootund Varbola linnuses Varbola

Aili Leukmann

Anett Pindre

10. okt

11.00-14.30

5.a klass

5.c klass

Ajalootund Varbola linnuses Varbola

Aili Leukmann

Eleri Troska

Teele Tammaru

11. okt

9.30-14.00

4.c klass Õppeprogramm: tutvumine talurahva töödega Mahtra Talurahvamuuseum Sigre Leht

11. okt

11.00-14.30

5.e klass

5.v klass

Ajalootund Varbola linnuses Varbola

Aili Leukmann

Margit Rohusaar

Ene Nurmsoo

18. okt

9.20-12.00

3.c klass Õppekäik Eesti Lastekirjanduse Keskus Pille Raudam

19. 0kt

11.15-14.30

5.a klass Etiketikoolitus Restoran Gloria Teele Tammaru

20. okt

10.45-13.15

2.c klass Teatrietendus "Kunksmoor ja kapten Trumm" Rae Kultuurikeskus Kristin Uuemäe

Üritused

Aeg

Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja

27.september 1.-5. klassid Rae valla koolidevahelised MV rahvastepallis Pallihall/ võimla Üllar Kerde
28.september 4.-9. klassid Spordinädal:klassidevahelised staadioniteatejooksud Staadion Üllar Kerde
5.oktoober 4.klassid Klassidevaheline rahvastepalli võistlused Pallihall / võimla Üllar Kerde
12.oktoober 5.klassid Klassidevahelised rahvastepalli võistlused Pallihall / võimla Üllar Kerde

26. september

8.05-8.50

9.00-9.45

9.55-10.40

 

1.a, 1.g klassid

1.b, 1.d klassid

1.c, 1.e, 1.v kl

Jalakäija koolitus - läbiviijaks OÜ Autosõit

Koduklassid

A431; Õ416

A427; A433

Õ414; Õ308

Anne Kloren

2. oktoober

9.00

 

9.55

 

10.50

 

1. klassid

2.d, 2.e, 2.g kl

2.a, 2.b, 2.c kl

3. klassid

4.-5. klassid

Rahvusvahelise muusikapäeva tähistamine: Lõõtsavägilased Aula Anne Kloren

3. oktoober

8.05-8.50

9.00-9.45

9.55-10.40

 

1.a, 1.g klassid

1.b, 1.d klassid

1.c, 1.e, 1.v kl

Jalakäija koolitus - läbiviijaks OÜ Autosõit

Koduklassid

A431; Õ416

A427; A433

Õ414; Õ308

Anne Kloren

10. oktoober

8.05-8.50

9.00-9.45

9.55-10.40

 

1.a, 1.g klassid

1.b, 1.d klassid

1.c, 1.e, 1.v kl

Jalakäija koolitus - läbiviijaks OÜ Autosõit

Koduklassid

A431; Õ416

A427; A433

Õ414; Õ308

Anne Kloren
13. oktoober 4. klassid Harjumaa koolide 4. klasside kirjanduspäev Aula Terje Papp

18. oktoober kell 9

õpilasesinduse liikmed Kohtumine juhkonna liikmetega Nõupidamiste ruum K125 Huvijuht
19.oktoober 2.klassid Klassidevahelised rahvastepalli võistlused Pallihall Üllar Kerde

20. oktoober

8.05-12.00

1.-5. klassid Teemapäev "Jüri Gümnaasium" Koduklassid Klassiõpetajad
8.-9. november 1.-2. klassid mardipäeva tähistamine Aula Pille Pedak

9. november

13.05-13.50

4. klassid KiVa ühistund Aula KiVa meeskond