I trimestri info

Üldinfo

II trimestri kokkuvõtvad hinded - 23. november

Sportlikud vahetunnid iga koolipäeva esimesel vahetunnil võimlas:

Esmaspäeviti 1. klassid.

Teisipäeviti 2. klassid.

Kolmapäeviti 3. klassid.

Neljapäeviti 4. klassid.

Reedeti 5. klassid.

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

21. nov

10.30-14.00

3.a klass

3.b klass

Filtri tee 12

Tallinn

Staabi- ja Sidepataljoni lahtiste uste päev: tutvumine erinevate elukutsetega

Riina Remmel

Külli Liiv

21. nov

10.30-14.00

5.a klass

Filtri tee 12

Tallinn

Staabi- ja Sidepataljoni lahtiste uste päev: tutvumine Eesti kaitseväe tegevustega, praktilise kogemuse saamine esmaabi andmisel Linda Pihu
22.nov

3. klass

8 tüdrukut

Kehra Harjumaa Koolidevahelised rahvastepalli võistlused poistele Sirli Kants
22.nov.

3.klass

16 tüdrukut

Kehra Harjumaa Koolidevahelised rahvastepalli võistlused tüdrukutele Sirli Kants

22. nov

11.00-14.30

4.a klass

4.d klass

Kino Sõprus JustFilmi raames kino külastus: tutvumine kinokultuuriga ja erinevate maade filmidega

Sandra Taimre

Tiina Soans

23.nov 4.-5. klass 8tüdrukut ja 8 poissi Viljandi Dumle rahvastepalli  piirkonnavõistlus Sirli Kants;          Kelli Vechterstein

23. nov

13.00-16.00

4.c klass

4.g klass

Solarise Keskuse Apollo kino

Film "Pistrikud":

erinevate maade kultuuri tundma õppimine, probleemide ja neis peituvate lahenduste märkamise õppimine

Pille Raudam

Mari Freimann

25. nov

11.00-15.00

2.b klass Estonia Teater Etendus "Buratino" Mirje Hagur

30. nov

8.00-20.00

4.e klass Tartu Õppeprogrammid Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis ning Tõravere Observatooriumis Rita Jõemets

4. dets

10.55-14.45

3.g klass Eesti Draamateater Etendus "Kuldne Lurich": teatrikülastuse kogemine, tutvumine Mika Keränen teosega Triin Kütt

10. dets

18.00-21.30

5.b klass Vene Teater Etendus "Paunvere poiste igavene kevad" Eleri Viikmäe

12. dets

9.00-12.30

4.g klass Kalevi kommivabrik Õppekäik kommivabrikusse: tehnoloogia arengu mõtestamine, elukutsed muutuvas maailmas Mari Freimann

13. dets

8.00-15.30

2.c klass Reiu küla Pärnumaal Jõuluväljasõit Lottemaale: koostegevus klassikaaslastega Triin Tammistu

13. dets

8.15-15.30

4.b klass Pärnu Endla teater Teatrietendus Liidi Mehide

14. dets

8.45-13.45

2.a klass

2.b klass

Vargamäe Jõuluprogramm: tutvumine vanade jõulukommetega

Terja Papp

Mirje Hagur

14. dets

13.00-15.30

1.b klass

1.v klass

NUKUteater Jõuluetendus "Elias maa pealt"

Eleri Troska

Carolin Kaubi

17. dets

10.20-13.45

3.c klass Rakvere Teater Etendus "Pipi peab jõule" Kristin Uuemäe

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

21. november

9.00

 

12.00

 

 

17.30

 

 

4. klassid

 

2.d klass

 

 

1.-6. klasside lastevanemad

 

 

KiVa päev:

KiVa ühistund

 

Kiva näidistund

Kiva ja AS Kalev heategevuskampaania lõpuüritus

 

KiVa õhtu "Tagasi kooli"

Aula

22. november

8.05-10.00

1.-6. klassid Põhikooli söögisaal Salatikonkurss Tervisenõukogu
23. november 5. klassid Koduklassid

Teemapäev:

Kadripäev

Linda Pihu

Eleri Viikmäe

Sigre Leht

Kairi Keldo-Asi

Merke Kalinin

13.detsember 2.-5. klassid Ujula 2.-5. klasside ujumisvõistlus Spordijuht
18.detsember 1. klassid Aula 1. klasside jõulupidu Huvijuht
19.detsember 12.00 4.-5. klassid Aula 4.-5. klasside jõulupidu Pille Raudam, Eleri Viikmäe
20.detsember 9.00 3. klassid Aula 3. klasside jõulupidu Huvijuht
20.detsember 11.15 2. klassid Aula 2. klasside jõulupidu Huvijuht

15. jaanuar

9.30-11.30

4.-5. klassid

Igast klassist 4 esindajat

Gümnaasiumi auditoorium Koolisisene matemaatikaolümpiaad Anne Kloren