I trimestri info

Üldinfo

Koolivaheaeg: 20. oktoober-28. oktoober

Sportlikud vahetunnid iga koolipäeva esimesel vahetunnil võimlas:

Esmaspäeviti 1. klassid.

Teisipäeviti 2. klassid.

Kolmapäeviti 3. klassid.

Neljapäeviti 4. klassid.

Reedeti 5. klassid.

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

24. sept

8.00-14.00

4.a klass

4.b klass

Viimsi RMK: Tädu loodusõpperada Loodusprojekt "Et see mets ei läheks metsa"

Sandra Taimre

Liidi Mehide

25. sept

8.05.13.30

4.c klass

4.d klass

Viimsi RMK: Tädu loodusõpperada Loodusprojekt "Et see mets ei läheks metsa"

Pille Raudam

Tiina Soans

26. sept

8.00-14.00

4.e klass

4.g klass

4.-5.v klass

Viimsi RMK: Tädu loodusõpperada Loodusprojekt "Et see mets ei läheks metsa"

Rita Jõemets

Mari Freimann

Anu Grents

26. sept

10.30-14.00

5.c klass Nautica Keskus Terves kehas terve vaim Sigre Leht

1. okt

8.05-12.30

3.a klass

3.b klass

Viimsi RMK KIK projekt "Metsa sees on puud"

Riina Remmel

Külli Liiv

2. okt

12.00-14.00

2.d klass Harjumaa Muuseum Leivaprogramm Heidy Siirak

8. okt

8.00-13.15

5.d klass

5.e klass

Viimsi RMK: Tädu loodusõpperada Loodusprojekt "Et see mets ei läheks metsa"

Kairi Keldo-Asi

Merke Kalinin

8. okt

10.00-12.30

2.a klass

2.b klass

Kino Artis Dokumentaalfilm "Tuulte tahutud maa"

Terje Papp

Mirje Hagur

15. okt

8.30-16.00

2.a klass

2.b klass

Kabli RMK programm "Sügis linnuriigis"

Terje Papp

Mirje Hagur

17. okt

8.00-18.00

4.e klass Viljandi Ekskursioon Ugala Teatris ja teatrietendus "Tuul kuu pealt" Rita Jõemets

17. okt

8.30-15.45

5.b klass Tallinna vanalinn Muuseumitund Eleri Viikmäe

18. okt

8.55-15.45

4.d klass Tallinna muuseumid Koolipäev "Vanalinna salaselts" Tiina Soans

17. okt

8.30-15.15

4.b klass Tallinna muuseumid Koolipäev "Puust ja punaseks" Liidi Mehide

31. okt

11.00-14.30

4.c klass

4.g klass

Salme Kultuurikeskus Teatrietendus

Pille Raudam

Mari Freimann

14. nov

9.15-12.45

2.d klass Laitse Rallypark Mina ja liiklus Heidy Siirak

13. dets

8.15-15.30

4.b klass Pärnu Endla teater Teatrietendus Liidi Mehide

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

26. september

8.05

9.00

 

9.55

11.15

12.10

 

 

1.b klass

1.av klassid

1.c klass

1.d klass

1.e klass

 

 

A349

A425

 

A354

A353

A433

 

Jalakäija koolitus - läbiviijaks OÜ Autosõit

(järgmine koolitus 3. oktoobril)

 

Anne Kloren

26.-28. september 1.-12. klassid Aula Klassipildistamised Ida Isabel Kert

1. oktoober

9.00

 

1.klassid Aula Muusikapäeva tähistamine kontserdiga "Sajand eesti muusikat koos Birgitiga" Ida Isabel Kert
1. oktoober 9.55 2.-3. klassid Aula Muusikapäeva tähistamine kontserdiga "Sajand eesti muusikat koos Birgitiga" Ida Isabel Kert
1. oktoober 11.15 4.-5. klassid Aula Muusikapäeva tähistamine kontserdiga "Sajand eesti muusikat koos Birgitiga" Ida Isabel Kert
2. oktoober 4. klassid   Üleriigiline tasemetöö: loodusõpetus Anne Kloren
5. oktoober 1.-12. klassid   Õpetajate päeva tähistamine Ida Isabel Kert
19. oktoober 1.-12. klassid Pallihall Kooli sünnipäeva tähistamine Ida Isabel Kert

17. oktoober

9.00

1.-2. klassid Aula Lepatriinu Teatri etendus "Terves kehas terve vaim" - KiVa programmi teemade toetamiseks Anne Kloren