I trimestri info

Üldinfo

Sügisene koolivaheaeg: 21.-27. oktoober

Selle õppeaasta üleriigiline kodu-uurimistööde teema on "Meie kandi keel ja kombed".

Teemanädal

14.-18. oktoober

Teemad klassiti:

1. klassid - sünnipäev

2. klassid - loomad

3. klassid - loomad

4. klassid - kosmos

5. klassid - maailm ja mõnda

 

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja
14.-18. oktoober 1.-5. klassid Koduklassid Teemanädal Klassiõpetajad
18. oktoober 1.-5. klassid   Kooli sünnipäeva tähistamine

Maria Tiro

Kriste Kald

31. oktoober

11.10

1.-2. klassid Aula KiVa tundide sissejuhatus: teatrietendus "Imeline puhkus" (Lasteteater Trumm") Anne Kloren

26. november

8.05

9.00

9.55

 

 

3.c klass

3.e klass

3.a klass

Koduklassid Keskkonnaameti õppeprogramm "Mis on minu prügikastis?"; läbiviija Keskkonnaameti spetsialist Reet Kristian Anne Kloren

27. november

8.05

9.00

9.55

 

 

3.g klass

3.b klass

3.d, 3.v-5.l klassid

Koduklassid Keskkonnaameti õppeprogramm "Mis on minu prügikastis?"; läbiviija Keskkonnaameti spetsialist Reet Kristian Anne Kloren

28. november

8.15

 

4. klassid Aula KiVa ühistund KiVa meeskond

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus ja eesmärk Vastutaja

15. oktoober

11.00-14.30

2.a klass

2.v klass

4.e klass

5.b klass

Salme Kultuurikeskus Muusikaline põnevik "Mäng": õpilane oskab arutleda internetimaailma heade ja halbade külgede üle

Linda Pihu

Carolin Kaubi

Lily Hein

Krista Koppel

16. oktoober

8.30-12.30

3.d klass Pärnu MiniZoo Maod ja ämblikud: teemapõhises õppes kuu teema toetamine; 3. klasside teemanädala teema toetamine Heidy Siirak

16. oktoober

8.30-12.30

3.b klass Tallinna Loomaaed Jääkarud ja Arktika: teadmiste omandamine Arktikast ja jääkarude elust Mirje Hagur

16. oktoober

10.00-13.50

3.c klass

3.g klass

Tallinna Loomaaed Õppekäik: Eestis ja mujal maailmas elavate vee- ja maismaaloomadega tutvumine; koostöö kaaslastega

Triin Tammistu

Karin Kask

16. oktoober

10.30-13.30

3.a klass Tallinna Loomaaed Jääkarud ja Arktika: teadmiste omandamine Arktikast ja jääkarude elust; teemanädala "Loomad" ilmestamine aktiivõppeprogrammiga Terje Papp

16. oktoober

10.30-13.00

3.e klass

3.v-5.l klass

Eksootiline hobitalu Tutvumine eksootiliste loomade ja lindudega: teemanädala "Loomad" tegevused

Sandra Ausmees

Monika Piil

28. oktoober

9.05-13.30

4.g klass Energia Avastuskeskus Töötuba: äike ja sellega seonduvad elektri- ja ilmastikunähtused; Päikesesüsteemi planeetide tundma õppimine Triin Kütt

7. november

9.00-12.30

1.b klass KUMU Sõna saab kunstnik: Kunstimaailmaga tutvumine, klassikollektiivi kujundamine Eleri Viikmäe

12. november

10.00-14.00

3.c klass NUKUTeater Etendus "Momo": õppimine, kuidas mõtestada etendust, kuidas käituda teatris Triin Tammistu

14. november

10.00-14.00

3.g klass NUKUTeater Etendus "Momo": õppimine, kuidas mõtestada etendust, kuidas käituda teatris Karin Kask
3. detsember 10.00-13.00

2.b klass

2.v klass

NUKUTeater Etendus "Vapruse värinad": jõulutunde tekitamine läbi teatrielamuse, väärtuspädevuse arendamine (üksteise toetamine, märkamine, hoolimine)

Eleri Troska

Carolin Kaubi

11. detsember

10.00-13.00

1.b klass Estonia Teater Etendus "Punamütsike": silmaringi avardamine, etenduse mõtestama õppimine Eleri Viikmäe

12. detsember

9.30-14.05

4.c klass Hopneri Maja, Tallinn Etendus "Nikolaus ja apelsinid": läbi etenduse inimlike väärtuste üle mõtisklemine Kristin Uuemäe