II trimestri info

Üldinfo

Kodutööde vaba nädal 1.-5. klassides:

18.-22. veebruar 2019.

Järgmine koolivaheaeg:

25. veebruar - 3. märts

Jalgratturi koolitus - alates 15. jaanuarist toimuvad teisipäeviti 3. klassides teooriatunnid (läbiviijaks MTÜ Liikluskasvatus koolitajad):

1. tund - 3.e klassis (A264) ja 3.g klassis (Õ417);

2. tund - 3.a klassis (A348) ja 3.d klassis (A426);

3. tund - 3.b klassis (A347) ja 3.c klassis (Õ214).

Sportlikud vahetunnid iga koolipäeva esimesel vahetunnil võimlas:

Esmaspäeviti 1. klassid.

Teisipäeviti 2. klassid.

Kolmapäeviti 3. klassid.

Neljapäeviti 4. klassid.

Reedeti 5. klassid.

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus ja eesmärk Vastutaja

20. veebruar

10.30-13.30

3.e klass KUMU Muuseumitund "Valgus ja värv": erinevate kunstistiilide vaatlemine; valguse ja värvi seose analüüsimine Liis Soppe

21. veebruar

8.00-18.00

4.e klass Otepää Talverõõmude päev Winterplace'is: osalemine loodusõpetuse programmis "Loomade elu talvel" Rita Jõemets

21. veebruar

8.50-11.00

1. klasside Tarkade Klubi esindus Järveküla Kool 1. klasside kodukoha viktoriin Sandra Taimre

5. märts

10.00-16.00

4.g klass

4.-5.v klass

Pärnu Pernova Loodusmaja Õppeprogramm "Mikroskoop ja rakk": mikroskoobi ehituse tundma õppimine, teadmiste kinnistamine rakkudest, õpipädevuse areng

Mari Freimann

Anu Grents

6. märts

10.00-16.00

4.b klass Pärnu Pernova Loodusmaja Õppeprogramm "Mikroskoop ja rakk": erinevate rakkude vaatlemine ja võrdlemine, rühmatöö käigus suhtluspädevuse ja õpipädevuse arendamine Liidi Mehide

7. märts

12.30-14.15

2.b klass Nautica Keskus Haridusprogramm "Lapsed Kuul": tutvumine ülemaailmse ringleva näitusega kosmosest Mirje Hagur

8. märts

11.15-16.00

4.-6. kl esindus Viimsi Kool Matemaatikaolümpiaad

Tiina Soans

Kristi Korjus

10. märts

8.00-19.30

2.-12. klasside esindus

Võnnu kultuurimaja

Võnnu Keskkool

Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales Tiina Raud

11. märts

9.00-13.30

3.g klass Pirita Päästekomando Päästjatel külas: tuleohutusest praktiliste teadmiste õppimine Triin Kütt

18. märts

10.30-12.40

3.c klass Rae Kultuurikeskus Etendus "Buratino": tutvumine kirjandusklassiku teosega läbi näitemängu Kristin Uuemäe

19. märts

10.00-16.00

4.c klass Pärnu Pernova Loodusmaja Õppeprogramm "Mikroskoop ja rakk": mikroskoobi ehituse tundma õppimine, teadmiste kinnistamine rakkudest, õpipädevuse areng Pille Raudam

20. märts

10.00-16.00

4.e klass Pärnu Pernova Loodusmaja Õppeprogramm "Mikroskoop ja rakk": mikroskoobi ehituse tundma õppimine, teadmiste kinnistamine rakkudest, õpipädevuse areng Rita Jõemets

25. märts

10.10-13.00

5.a klass Estonia Teater Hariduprojekt "Ka ooper kõlab tuttavalt": õppekavast tulenev õppekäik

Katrin Betlem

Linda Pihu

26. märts

10.00-15.30

4.d klass Pärnu Pernova Loodusmaja Õppeprogramm "Mikroskoop ja rakk": erinevate rakkude vaatlemine ja võrdlemine, õpitulemuste kinnistamine Tiina Soans

27. märts

10.00-15.30

4.a klass Pärnu Pernova Loodusmaja Õppeprogramm "Mikroskoop ja rakk": erinevate rakkude vaatlemine ja võrdlemine, õpitulemuste kinnistamine Sandra Taimre
5.-6. juuni 5.b klass Toosikannu Puhkekeskus Klassi õppeaastat lõpetav üritus: klassisiseste suhete tugevdamine. Eleri Viikmäe

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja
21. veebruar kell 12 1.-2. klassid Pallihall Ball

Linda Pihu

Ida Isabel Kert

21. veebruar kell 18 Huvilised Ujula

Ujumisteatevõistlus KOOL vs VILISTLASED.

Kooli meeskonna komplekteerib spordijuht Üllar Kerde

Vilistlaskogu
22. veebruar kell 12 3.-12.klassid Pallihall Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine Ida Isabel Kert

5. märts

9.00-9.45

9.55-10.40

11.15-12.00

 

2.c, 2.g

2.a, 2.b

2.d, 2.e, 2.v

Aula 2. klasside lugemisprojekti üritus: kohtumine Läti kirjanik-kunstnikuga Martins Zutis Anne Kloren
11.-15. märts 1.-5. klassid Koduklassid Emakeelepäev: etteütluste kirjutamine Klassiõpetajad

11. märts

11.15-12.00

3. klassid Aula

Emakeelepäev:

kohtumine kirjanikuga Wimberg

Anne Kloren

13. märts

9.00-10.00

1. klassid Aula

Emakeelepäev:

kohtumine kirjanikuga Indrek Koff

Anne Kloren

17. aprill

9.00-10.30

2. klassid Aula Õpilaskonverents Heidy Siirak
15. mai Kogu koolipere Pallihall Kevadkontsert tänupäev Maria Tiro, Ida Isabel Kert
16.mai 3.-5. klassid Pallihall Kevadball Helen Lagle, Ida Isabel Kert