II trimestri info

ÜLDINFO

Järgmine koolivaheaeg 24.02 - 04.03.2018

VÄLJASÕIDUD

 

Aeg Kellele Väljasõit Sihtkoht Vastutaja

6.03

10.00-14.00

8.b klass

Teatrietendus "Väike Prints" Nukuteater

Kaja Rästas

Rea Meybaum

6.03

9.10-12.40

7.a klass

Haridusprogramm "Millest on kunst tehtud: skulptuuri eri"

KUMU Anni Mehide
14.-16.04 9.c klass Õppereis Berliini Saksamaa Kristi Mänd

2.05

8.00-15.00

8.a ja 8.b klassid KIK väljasõit Aegviidu Martti Pent, Rea Meybaum

4.05

8.00-15.00

8.c ja 8.d, 7.v, 9.v, 9.i klassid KIK väljasõit Aegviidu Tavo Kekki, Kelli Vechterstein, Annelore Hirschon

14.05

8.00-15.00

7.a ja 7.b klassid KIK väljasõit Aegviidu Anni Mehide, Gerly Leibenau

21.05

8.00-15.00

7.c ja 7.d klassid KIK väljasõit Aegviidu Timo Nikitin, Riina Muug

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜRITUSED

Aeg Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja
22. veebruar 1.-12. klassid EV100 spordiprogramm 100 kilomeetri ujumine Jüri ujulas Ujula Vilistlaskogu
22. veebruar 6.-9. klassid EV100 projektipäev Ainekabinetid

Klassijuhatajad

Aineõpetajad

23. veebruar

kell 10.30

3.-6. klassid EV100 kontset-aktus Pallihall

Kristi Mänd, Hairi Laurand, Ida Isabel Kert

23. veebruar

kell 12.30

7.-12. klassid EV100 kontsert-aktus Pallihall Ida Isabel Kert
23. veebruar 6.-9. klassid EV100 projektipäev Ainekabinetid

Klassijuhatajad

Aineõpetajad

14. märts 6.-9. klassid Emakeelepäev   Eesti keele õpetajad
15. märts 6.-9. klassid Känguru Gümnaasiumi auditoorium Gerly Leibanu
21. märts 6.-9 klassid Veepäev   Eda Selgis, Riina Muug, Laur Leetjõe, Marika Avloi

28. märts

9.00-12.00

9. klassid Eesti keele proovieksam Gümnaasiumi auditoorium Kerli Truuver
20. aprill 6.-9. klassid Teemapäev Ainekabinetid Riina Muug

3. mai

9.00-12.00

9. klassid Matemaatika proovieksam Gümnaasiumi auditoorium Gerly Leibenau, Anni Mehide, Carolina Kala

3. mai

14.00-14.45

7. klassid Ühine klassijuhatajatund: loovtöö Aula Timo Nikitin
4. mai 8. klassid Kirjalike loovtööde esitamine koordinaatorile    Loovtööde koordinaator

16. mai

9.55-10.50

6. klassi valimi õpilased Eesti keele tasemetöö Gümnaasiumi auditoorium  

22. mai

9.55-10.50

6. klassi valimi õpilased Matemaatika tasemetöö Gümnaasiumi auditoorium  
4. juuni 8. klassid Loovtööde kaitsmine Ainekabinetid Loovtööde koordinaator

1. juuni

10.00-12.00

9. klassid Eesti keele eksam Gümnaasiumi auditoorium  

8. juuni

10.00-12.00

9. klassid Matemaatika eksam Gümnaasiumi auditoorium  

13. juuni

10.00-12.00

9. klassid Valikeksam Gümnaasiumi auditoorium ja põhikooli auditoorium.   
14. juuni 9. klassid Inglise keele eksami suulised intervjuud Ainekabinetid  
18. juuni 9. klassid Lõpuaktus Aula Ida Isabel Kert