I trimestri info

Üldinfo

Koolivaheaeg: 20. oktoober-28. oktoober

Sportlikud vahetunnid iga koolipäeva esimesel vahetunnil võimlas:

Esmaspäeviti 1. klassid.

Teisipäeviti 2. klassid.

Kolmapäeviti 3. klassid.

Neljapäeviti 4. klassid.

Reedeti 5. klassid.

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

17. okt

8.00-18.00

4.e klass Viljandi Ekskursioon Ugala Teatris ja teatrietendus "Tuul kuu pealt" Rita Jõemets

11. okt

8.30-15.45

5.b klass Tallinna vanalinn Muuseumitund Eleri Viikmäe

17. okt

10.50-13.30

2.e klass Kadrioru Kunstimuuseum Muuseumijooga Monika Piil

17. okt

8.50-13.30

2.-3. klasside võistkond Tabasalu Ühisgümnaasium Harjumaa üritus "Programmeerin ise" Marge Kalapüüdja

17. okt

9.00-13.00

4.a klass Filmimuuseum Haridusprogramm Sandra Taimre

18. okt

8.55-15.45

4.d klass Tallinna muuseumid Koolipäev "Vanalinna salaselts" Tiina Soans

17. okt

8.30-15.15

4.b klass Tallinna muuseumid Koolipäev "Puust ja punaseks" Liidi Mehide

31. okt

11.00-14.30

4.c klass

4.g klass

Salme Kultuurikeskus Teatrietendus

Pille Raudam

Mari Freimann

1. nov

8.00-13.30

3.g klass Lastekirjanduse keskus, Tervishoiumuuseum Õppekäik Triin Kütt

2. nov

8.05-17.00

4.-5.v klass

5.a klass

Teater Ugala Etendus "Vai-vai vaene Vargamäe" + töötoad

Anu Grents

Linda Pihu

6. nov

10.20-12.45

3.c klass Lastekirjanduse keskus Teematund "Pildi sisse minek" Kristin Uuemäe

14. nov

9.15-12.45

2.d klass Laitse Rallypark Mina ja liiklus Heidy Siirak

14. nov

10.45-13.15

2.g klass Eesti Tervishoiu Muuseum Õnnetus ei hüüa tulles Karin Kask

15. nov

10.00-14.00

5.c klass NUKUteater Etendus "Timm Thaler ehk müüdud naer" Sigre Leht

30. nov

8.00-20.00

4.e klass Tartu Õppeprogrammid Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis ning Tõravere Observatooriumis Rita Jõemets

10. dets

18.00-21.30

5.b klass Vene Teater Etendus "Paunvere poiste igavene kevad" Eleri Viikmäe

13. dets

8.15-15.30

4.b klass Pärnu Endla teater Teatrietendus Liidi Mehide

14. dets

13.00-15.30

1.b klass

1.v klass

NUKUteater Jõuluetendus "Elias maa pealt"

Eleri Troska

Carolin Kaubi

17. dets

10.20-13.45

3.c klass Rakvere Teater Etendus "Pipi peab jõule" Kristin Uuemäe

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

19. oktoober

12.00

1.-12. klassid Pallihall Kooli sünnipäeva tähistamine Ida Isabel Kert

17. oktoober

9.00

1.-2. klassid Aula Lepatriinu Teatri etendus "Terves kehas terve vaim" - KiVa programmi teemade toetamiseks Anne Kloren

21. november

9.00

 

12.00

 

 

17.30

 

 

4. klassid

 

2.d klass

 

 

1.-6. klasside lastevanemad

 

 

KiVa päev:

KiVa ühistund

 

Kiva näidistund

Kiva ja AS Kalev heategevuskampaania lõpuüritus

 

KiVa õhtu "Tagasi kooli"

Aula