II-III trimestri info

Üldinfo

Koolivaheaeg:

22. - 28. aprill

 

Jalgratturi koolitus (läbiviijaks MTÜ Liikluskasvatus koolitajad) - teooriatunnid lõpevad teooriaeksamiga 30. aprillil:

 

 

1. tund - 3.e klassis (A264) ja 3.g klassis (Õ417);

2. tund - 3.a klassis (A348) ja 3.d klassis (A426);

3. tund - 3.b klassis (A347) ja 3.c klassis (Õ214).

Platsisõit (õpilasel vajalik jalgratas ja kiiver; jalgratast saab vajadusel jagada sõbraga; kiivrit saab laenutada koolist):

2. mai:

  • 9.00-10.00       3.e

  • 10.00-11.00     3.c

  • 11.00-12.00     3.d

 

3. mai:

  • 9.00-10.00       3.a

  • 10.00-11.00     3.b

  • 11.00-12.00     3.g

Tänavasõit

Esmaspäev, 20. mai

9.00-10.30       3.g klass

10.30-12.00     3.b klass

12.00-13.30     3.a klass

 

Neljapäev, 23. mai

9.00-10.30       3.c klass

10.30-12.00     3.d klass

12.00-13.30     3.e klass

Lastel kaasas jalgrattad ja kiivrid – vajadusel saavad üksteisele laenata.

Sportlikud vahetunnid iga koolipäeva esimesel vahetunnil võimlas:

  • esmaspäeviti 1. klassid;
  • teisipäeviti 2. klassid;
  • kolmapäeviti 3. klassid;
  • neljapäeviti 4. klassid;
  • reedeti 5. klassid.

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus ja eesmärk Vastutaja

29. aprill

10.20-13.45

3.d klass Energia Avastuskeskus Teadusteater: interaktiivsete eksponaatidega tutvumine Marge Kalapüüdja

30. aprill

9.00-13.00

5.e klass KUMU Kunstiprogramm "Mutrivõti": tutvumine erinevate lähenemisviisidega kunstuteostele Merke Kalinin

2. mai

10.00-15.00

4.d klass Aravete Saint-Gobain Eihtustooted ASi kuivsegude tehase külastus: tutvumine erinevate ametitega Tiina Soans

2. mai

10.10-13.45

2.c klass Tallinn-Harku Aeroloogiajaam Õppekäik: ilmajaama tööga tutvumine, loodusüpetuses õpitud ilma teema kinnistamine Triin Tammistu

3. mai

10.00-13.00

1.d klass Rae Kultuutikeskus Etendus "Sööbik ja Pisik": tutvumine bakterite maailmaga Mirjel Reinumägi

4. mai

8.50-19.00

4.-6. klasside võistkond Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium NUPUTA üleriigiline lõppvoor Sigre Leht

5. mai

10.00-11.30

5.a klass Põhja Spordikeskus Tallinnas Tallinna võimlemispeo ülevaatus Linda Pihu

7. mai

10.00-13.30

4.c klass KUMU Ingliskeelne programm "Anarhitekrtuur": õppesuunast tulenev õppekäik

Pille Raudam

Margit Rohusaar

Jelena Müller

9. mai

10.00-14.15

5.b klass NUKU Teater Etendus "Timm Thaler ehk müüdud naer": analüüsioskuse arendamine Eleri Viikmäe

10. mai

9.50-15.30

5.a klass Nukuteater Etendus "Timm Thaler ehk müüdud naer": analüüsioskuse arendamine (raamatu ja etenduse võrdlus) Linda Pihu

17. mai

9.15-13.45

3.c klass

3.g klass

Viru raba

Lahemaa

Võluv ja võrratu Viru raba: raba kui mõiste õppimine, raba tekke ja arengu tundma õppimine, rabas kasvavate taimede õppimine

Kristin Uuemär

Triin Kütt

17. mai

10.00-13.00

3.e klass Nukuteater Etendus "Momo": arutlemine väärtuste üle, lähedaste-sõprade tähtsustamine Liis Soppe

21. mai

11.15-13.30

3.a klass Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum Õppekäik: tutvumine klahvpillidega Liivi Lumijõe

21.-22. mai

5.c klass Hiiumaa Lõpureis: Hiiumaa vaatamsiväärsustega tutvumine, ajaloos ja loodusõpetuses õpituga seose loomine Sigre Leht

23. mai

8.00-16.15

2.g klass Tartu Teaduskeskus AHHAA külastus: teaduse ja tehnika saavutuste tundma õppimine Karin Kask

24. mai

8.00-17.00

3.c klass Palamuse Päev Tootsi-aegset koolielamust: vana aja koolilaste koolipäeva kogemine läbi praktiliste tegevuste Kristin Uuemäe

24. mai

8.00-16.00

5.a klass

4.-5.v klass

Palamuse

Siimusti

Raamat "Kevade" radadel: tutvumine koolieluga üle saja aasta tagasi, tutvumine keraamikakoja tegevusega

Linda Pihu

Anu Grents

28. mai

9.15-13.00

5.c klass Tallinna Vanalinn Õppesuunast tulenev õppekäik: läbi laduse inglise keel Tallinna vanalinna vaatamisväärsuste tutvustamine; kuulamisoskuse arendamine

Esta Hio

Sirje Nurk

30. mai

9.45-15.00

1.c klass

1.d klass

Jaanioja käsitöötalu Võsul Programm "Kevadmuinasjutt": kokkuvõte lõppevast kooliaastast

Aili Leukmann

Mirjel Reinumägi

31. mai

8.35-15.50

2.c klass Kiviõli Õppeaasta lõpuüritus Kiviõli Seikluskeskuses: klassisiseste suhete tugevdamine Triin Tammistu

4. juuni

10.00-14.00

4.b klass Tallinn Sportlik päev Kuulsaali bowlingus: klassisiseste suhete parandamine Liidi Mehide

5. juuni

10.00-14.00

4.b klass Eesti Tervishoiu Muuseum Haridusprogramm "Minu muutuv mina": loodusõpetuse teema "Inimene" õpitulemuste kinnistamine Liidi Mehide
5.-6. juuni 5.b klass Toosikannu Puhkekeskus Klassi õppeaastat lõpetav üritus: klassisiseste suhete tugevdamine. Eleri Viikmäe

7. juuni

8.00-19.00

4.c klass

4.g klass

Prangli Klassiekskursioon: saare vaatamsiväärsustega tutvumine, klassides suhete tugevdamine

Pille Raudam

Mari Freimann

10. juuni

8.00-18.00

4.b klass Prangli saar Klassiekskursioon: õppeaasta lõpetamine hariva programmiga, klassisiseste suhete parandamine Liidi Mehide

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

 

30. aprill

9.00

1. klassid Aula Õpilaskonverents Eleri Troska
30. aprill 2. klassid Koduklassid Teemapäev "Raamat" Klassiõpetajad

2. mai

9.55-10.40

1. klassid Tunniplaani järgi Lasteaialapsed tundides: Võsukese lasteaia Kastanivõsude rühm Anne Kloren
3. mai 1.d klass Koduklass

Teemapäev:

Hügieen ja bakterite maailm

Mirjel Reinumägi
3. mai 1.c klass Koduklass

Teemapäev:

Eesti mäng

Aili Leukmann
3. mai 5. klassid

Gümnaasiumi auditoorium

Koduklassid

Teemapäev:

Tantsu võrra rikkam (linetantsu õppimine kevadballiks, töötoad)

Klassiõpetajad

Helen Lagle

3. mai

9.55-10.40

1. klassid Tunniplaani järgi Lasteaialapsed tundides: Võsukese lasteaia Pärnavõsude rühm Anne Kloren

6. mai

9.55-10.40

1. klassid Tunniplaani järgi Lasteaialapsed tundides: Õie lasteaed Anne Kloren

8. mai

9.55

3. klassid Koduklassid

Üleriigiline tasemetöö: eesti keel

Anne Kloren

9. mai

9.55-10.40

1. klassid Tunniplaani järgi Lasteaialapsed tundides: Võsukese lasteaia Männivõsude rühm Anne Kloren

10. mai

9.55-10.40

1. klassid Tunniplaani järgi Lasteaialapsed tundides: Võsukese lasteaia Kasevõsude rühm Anne Kloren
14.-16. mai 5. klassid Ing keele klassiruumid Iseseisev töö: Mida olen õppinud inglise keeles? Anne Kloren

15. mai

9.55

3. klassid Koduklassid Üleriigiline tasemetöö: matemaatika Anne Kloren
15. mai Kogu koolipere Pallihall

Kevadkontsert

Tänupäev

Maria Tiro, Ida Isabel Kert
16.mai 3.-5. klassid Pallihall Kevadball Helen Lagle, Ida Isabel Kert

17. mai

1.b klass

1.v klass

1.a klass

1.e klass

Tunniplaani järgi

Teemapäev:

Eesti loodus

Eleri Troska

Carolin Kaubi

Diana Tõnismäe

Kristiina Kasuk

24. mai 4.acdeg klassid Tunniplaani järgi

Teemapäev:

Eesti keele aasta

Klassiõpetajad

22. mai

9.55-10.40

1. klassid Tunniplaani järgi Lasteaialapsed tundides: Tõrukese lasteaed Anne Kloren

23. mai

9.55-10.40

1. klassid Tunniplaani järgi Lasteaialapsed tundides: Taaramäe lasteaed Anne Kloren

23.mai

12.10

1.-5. klassid Aula Mini-Playbox Erika Piirmets
4. juuni 3. klassid Koolimaja ümbrus

Teemapäev:

Tere, Suvi!

Klassiõpetajad