II trimestri info

ÜLDINFO

II trimester 25.11.2019 - 06.03.2020


ÜRITUSED

(Viimati muudetud: 10.01.2020)

Aeg Kellele Üritus Koht Vastutaja

15. jaanuar

9.00-11.35

9. klassid Inglise keele tagasiside test Gümnaasiumi auditoorium Kadi Toomi

16. jaanuar

9.00-9.45

 

6.-7. klassid Ühiskogunemine Aula Kadi Toomi

16. jaanuar

9.55-10.40

8.-9. klassid Ühiskogunemine Aula Kadi Toomi
23. jaanuar 6-12. klassid Lühifilmide konkurss: 2020 konkursi teema "keskkond"  Aula Elisa Rannala

23. jaanuar

12.50-16.00

8.klassidest registreerinud õpilased Kunstniku Von Bomb stencil portree töötuba A258 Heidy Siirak
27-31. jaanuar 4-12. klassid  Kultuuri,- muusika- ja teatrinädal Waba(n)dus Erinevates kooli ruumides Elisa Rannala
10. veebruar 6-12.klassid Moeshow "Maapõuest" Rae kultuurikeskus Elisa Rannala
10-14. veebruar 1-12. klassid Stiilinädal, sõbrapäeva tähistamine   Elisa Rannala
19. veebruar 6.-12. klassid Kõnevõistlus   Kristi Mänd

20. veebruar

10.00-11.20

9.klasside valitud õpilased Maakondlik teadmiste lahing inglise keeles A152 Kadi Viigi
21. veebruar 12.00 3.-12. klassid EV aktus Pallihall Kriste Kald
2. märts 6.-9. klassid E-õppe päev   Aineõpetajad
13. märts 6.-9. klassid Emakeele- ja ajaloopäev   Kelly Leo, Kerli Truuver ja  Sirle Reinholm
19. märts 6.-9. klassid Teemapäev Ainekabinettides Aineõpetajad

 

VÄLJASÕIDUD

(Viimati muudetud 21.01)

Aeg Kellele Üritus Koht Vastutaja

11. jaanuar

10.00-13.00

7.e ja 8.b klassi kaks õpilast Vene keele võistlus Peetri kool Eva Viidemann

23. jaanuar

9.15-14.30

5.-9. klassid üksikud õpilased

Õpilasetlejate riigikonkursi Harjumaa voor

Keila Liis Tagel

24. jaanuar

10.15-17.00

7.-12. klassid üksikud õpilased

Emakeeleolümpiaad

Viimsi kool Kerli Truuver

25. jaanuar

9.20-15.45

8.-11. klasside 8 õpilast

Maakondlik keemiaolümpiaad

Saku  Maarika Avloi

31. jaanuar

16.00-23.55

6.a, 7.b, 7.d klasside registreerinud õpilased Muusikal "Once" Viljandi Hairi Laurand

31. jaanuar

10.15-16.00

 

5,.6. ja 7. klasside 7 õpilast

NUPUTA Harjumaa eelvoor

Kehra Luisa Pani

1. veebruar

9.00-13.00

6.-12. klassid Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor Saue Gümnaasium Eda Selgis

7. mai

10.00-14.00

6.a klass

Haridusprogramm „Teekond heli juurde“

Arvo Pärdi keskus Katrin Betlem

8. mai

8.00-19.00

9.c klass

Koolipäev Vanemuise teatris ja spordimuuseumi külastus

Tartu Sirle Reinholm
3.-5. juuni 6.c klass

Otepää seikluspark/ Kääriku Spordikeskus

Otepää Tavo Kekki
11.-13. juuni 9.d klass Klassi lõpureis Paunküla, Mooste, Setomaa Riina Muug