III trimestri info

ÜLDINFO

Järgmine koolivaheaeg 21.04 - 01.05.2018

VÄLJASÕIDUD

 

Aeg Kellele Väljasõit Sihtkoht Vastutaja
14.-16.04 9.c klass Õppereis Berliini Saksamaa Kristi Mänd

19.04

8.30-20.00

5.-9. klasside esindus Erasmus projekti raames AHHAA Keskus ja seikluskeskus Tartu

Kristi Vimberg

Anne Kloren

20.04

9.00-14.00

8. klassid ja 9. klassid Orienteerumine maastikul Saku ja Keila Riina Muug

2.05

8.00-15.00

8.a ja 8.b klassid KIK väljasõit Aegviidu Martti Pent, Rea Meybaum
3.05 17.45-22.30 9.a, 9.b ja 9.c klass Teatri ühiskülastus Tallinna Salme Kultuurikeskus Hairi Laurand, Ülle Uuemaa, Kristi Mänd, Kaja Rästas

4.05

8.00-15.00

8.c ja 8.d, 7.v, 9.v, 9.i klass KIK väljasõit Aegviidu Tavo Kekki, Kelli Vechterstein, Annelore Hirschon

14.05

8.00-15.00

7.a ja 7.b klass KIK väljasõit Aegviidu Anni Mehide, Gerly Leibenau

21.05

8.00-15.00

7.c ja 7.d klass KIK väljasõit Aegviidu Timo Nikitin, Riina Muug

1.06

8.00-19.00

7.a klass Klassi väljasõit Prangli Anni Mehide
5.-7.06 7.b klass Klassi väljasõit Kolgaküla Gerly Leibenau
6.-7.06 8.c klass Klassi väljasõit Saaremaa, Karujärve Tavo Kekki

 

ÜRITUSED

 

Aeg Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja
17. aprill Valimisse kuuluvad õpilased Loodusainete katseline e-test Digipööre 2017-2020 raames Arvutiklassid Luisa Pani
16.-20. aprill Koolipere Südamenädal   Tervisenõukogu

18. aprill

8.05-9.05

7.b klass Seksuaaltervise loeng   Külli Liiv
20. aprill 6.-9. klassid Teemapäev Ainekabinetid Riina Muug

3. mai

9.00-12.00

9. klassid Matemaatika proovieksam Gümnaasiumi auditoorium Gerly Leibenau, Anni Mehide, Carolina Kala

3. mai

9.55-10.40

10.50-11.35

12.00-12.30

 

6.bc klassid

6.d klass

6.a klass

Teeme ära! talgud Jüri Muusikaseltsi plats

Riina Muug

Sirli Kants, Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas, Pille Raudam

3. mai

14.00-14.45

7. klassid Ühine klassijuhatajatund: loovtöö Aula Timo Nikitin

4. mai

8.05-9.05

9.50-10.50

11.40-12.40

 

7.c klass

7.d klass

7.a klass

Seksuaaltervise loengud   Külli Liiv
4. mai 8. klassid Kirjalike loovtööde esitamine koordinaatorile    Loovtööde koordinaator

9. mai

11.00-15.45

9. klassid Ohutuspäev   Tervisenõukogu
12. mai Koolipere ja kogukond Käimispäev   Tervisenõukogu

16. mai

9.55-10.50

6. klassid Eesti keele tasemetöö Arvutiklassid Anne Kloren

16. mai

8.05-9.05

9.20-10.20

 

9.c klass

9.d klass

Seksuaaltervise loengud K325A Nele Pilman

17. mai

11.40.12,40

13.00-14.00

 

9.b klass

9.a klass

Seksuaaltervise loengud K325A Nele Pilman
16. mai 18.00 Koolipere Kevadkontsert Pallihall Ida Isabel Kert
16.mai 19.00   Tänupäev Põhikooli söögisaal Ida Isabel Kert

22. mai

9.55-10.50

6. klassid Matemaatika tasemetöö Arvutiklassid Anne Kloren

28. mai

kell 8.05

9. klassid Lõpukell Koolimaja esine, aula Ida Isabel Kert
5. juuni 8. klassid Loovtööde kaitsmine Ainekabinetid Loovtööde koordinaator

1. juuni

10.00-13.00

9. klassid Eesti keele eksam Gümnaasiumi auditoorium  

8. juuni

10.00-12.00

9. klassid Matemaatika eksam Gümnaasiumi auditoorium  

13. juuni

10.00-12.00

9. klassid Valikeksam Gümnaasiumi auditoorium ja põhikooli auditoorium.   

13. juuni

12.30

9. klassid Inglise keele ja vene keele eksami suulised intervjuud Ainekabinetid  
18. juuni 9. klassid Lõpuaktus Aula Ida Isabel Kert