III trimestri info

ÜLDINFO

Järgmine koolivaheaeg

8. - 16. aprill

VÄLJASÕIDUD

Aeg Kellele Väljasõit Sihtkoht Vastutaja

7. märts

14.00-17.00

8.d klass

Restoran Gloria etiketikoolitus

Tallinn Hairi Laurand

9. märts

14.00-18.00

9.a klass Paintball Männiku lahinguväljal Männiku Kadi Toomi

10. märts

10.00-15.00

9.r klassi üksikud õpilased Füüsika õpikoda Aruküla põhikool Laur Leetjõe

13. märts

9.00-12.55

6.b klass

KOERA ELU MÕTE eriseanss

Tallinn Gerly Leibenau

14. märts

9.15-12.40

8.c klass

Filmi KOERA ELU MÕTE kohtumine politseikoer Nacho ja tema saatjaga.

Tallinn Kristi Mänd

15. märts

8.30-14.00

9.r klassi esindaja Tehnoloogiavaldkonna olümpiaad Aruküla Timo Nikitin

23. märts

8.10-14.15

6.c klass

Etiketikoolitus “Eduka suhtlemise saladused”, “Hoolitsetud välimus ja riietumine”

Tallinn SIrle Reinholm

23. märts

10.40-15.00

9.h ja 9.r klassid Energia avastuskeskuse külastus Tallinn Ene Kõiv, Eda Selgis

28. märts

8.30-12.30

7.b klass

Mektory külastus, töötoad Mektorys

Tallinn Anni Mehide

6. aprill

9.00-18.45

6.a ja 6.d klassid

Õuesõppe programm - kevadine jugadenädal 2017

Ida-Virumaa Riina Muug

7. aprill

12.15-15.15

6.a klass

Etiketikoolitus restoranis Gloria

Tallinn Annika Allikson

7. aprill

9.20-12.15

7.-8. klasside õpilased (soovijad)

 

Film Orkaan kinos Artis Tallinn Eda Selgis

7. aprill

10.00-15.00

9.r üksikud õpilased Füüsika õpikoda Aruküla põhikool Laur Leetjõe

19. aprill

15.00-23.55

8. klassid Teatrietendus Vanemuises Tartu Hairi Laurand, Eda Selgis

20. aprill

10.45-13.00

6. klasside üksikud õpilased Pae Maagiline Kool Pae Gümnaasium Eva Viidemann

22. aprill

10.00-12.00

6. klassi üksikud õpilased

Saksa keelsete laulude võistlus "Lautstark " Tallinna eelvoor

Tallinn Inna Erik
27.aprill 1.-12. klass Jüripäevajooks Lehmja tammik Üllar Kerde

28. aprill

10.00-15.45

8.b klass

Rabamatk Järvi-Suursoos

Põhja-Kõrvemaa Ülle Uuemaa

28. aprill

9.00-13.45

6.d klass

Õpilaste teadusfestival

Tallinna lauluväljak Riina Muug
4.mai 6.-7. klassid Klassidevahelised jalgpalli võistlused Staadion Martti Pent

5. mai

12.00-16.00

6.-7. klasside üksikud õpilased

Vene keele maakondlik 6.-7. klasside õpilasvõistlus eesti kodukeelega lastele

Saku Gümnaasium Eva Viidemann

11. mai

11.15-15.45

6.a klass

 

Nukuteatri etendus "Kentsakas juhtum koeraga öisel ajal" Nukuteater Annika Allikson
11.mai 8.-9. klass Klassidevahelised jalgpalli võistlused Staadion Martti Pent

26.-27. mai

8.00-19.00

6.d klass Sigulda Sigulda, Läti Riina Muug

1.-2. juuni

8.00-18.30

6.b klass Projektipäev Kolgakülas Kolgaküla Gerly Leibenau

4.-5. juuni

8.00-19.00

7.c klass Piirissaare Piirissaare Tavo Kekki

 

 

 

 

 

 

ÜRITUSED

Aeg Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja
23. jaanuar Kõik klassid Ülekoolilise lugemisvõistluse algus   Sandra Suurkask

15. veebruar

10.00

7.-9. klassid Kõnevõistlus Gümnaasiumi auditoorium Kerli Truuver
13.-17. veebruar 6.-9. klassid Inglise keele ainenädal   Inglise keele õpetajad
14. veebr Kõik klassid Sõbrapäeva postkontor   Sandra Suurkask

17.veebr

kell 8.15

 

kell 9.00

 

6.- 7. klassid

8.- 9. klassid

Vabariigi aastapäeva aktus Gümnaasiumi auditoorium Sandra Suurkask
18.-26. veebruar Kõik klassid Koolivaheaeg    

28. veebruar

8.00-9.45

6.a ja 6.c klassid KEAT loeng Aula Külli Liiv

28. veebruar

9.55-11.35

6.b ja 6.d klassid KEAT loeng Aula Külli Liiv

2. märts

8.05-9.45

9. klassid Maanteameti loeng „Georgi ja Kaspari lugu“, lektor Märt Treier Aula Kadi Toomi
10. märts   II trimestri kokkuvõtvate hinnete väljapanemine   Aineõpetajad

14. märts

12.10-12.55

13.05-13.50

 

6.a klass

6.c klass

 

Kohtumine noorsookirjaniku Kristel Kriisaga emakeele päeva raames

Raamatukogu

Kelli Vechterstein

Martti Pent

Esta Hio

Sirje Nurk

21.märts 1.-12.klassid Jüri Gümnaasiumi lauluvõistlus Aula muusikaõpetajad, Sandra Suurkask

30. märts

14.00-14.45

4.-9. klassid Suitsuprii klasside lauatennise turniir Võimla Kadi Toomi

5. aprill

9.00

9. klassid 9. klasside eesti keele ja kirjanduse prooviksam Gümnaasiumi auditoorium Ülle Kimmel, Siiri Laid
7.aprill 9.-12.klassid Äge koolipäev "Tuleviku heaks" G auditoorium Sandra Suurkask, ÕE
6. aprill 9. klassid Ohutuspäev   Nele Pilman, Kadi Toomi, Annelore Hirschon
19.aprill 6.-7. klassid

Salliva kooli foorumteater

I etendus 8.00-9.00; 6.a, 6.b ja 6.c

II etendus 9.20-10.20; 6.d, 7.a ja 7.b

III etendus 11.00-12.00;7.c, 7.d, 6.v1 ja 6.v2

Aula Annelore Hirschon
21.aprill 1.-12. klassid Jüripäeva teatejooks Tammik Üllar Kerde
20.aprill 8.-9. klassid Klassidevahelised jalgpalli võistlused staadion Martti Pent
20.aprill kell 16.00-18.30 6.-8.klassid Rae valla 6.-8.klasside kevadpidu. Disko. Aula Sandra Suurkask, ÕE

20. aprill

9.00-13.00

8.-9. klasside õpilased PISA 2018 eeltest

Põhikooli auditoorium

G217

Õ315

Kadi Toomi

26. aprill

9.00

9. klassid Matemaatika proovieksam Gümnaasiumi auditoorium Gerly Leibenau, Ene Kõiv
26.aprill 17.30 6.-12.klassid Playbox Aula Sandra Suurkask
28. aprill 8. klassid Loovtööde esitamine loovtööde koordinaatorile   Kadi Toomi
3. mai 6. klassid Üleriigiline tasemetöö eesti keeles riiklikule valimile   Kadi Toomi
4. mai 6. klassid Tasemetöö eesti keeles kooli registreeritud sooritajatele   Kadi Toomi
4.mai 6.-7. klassid Klassidevahelised jalgpalli võistlused Staadion Martti Pent

4. mai

10.00-12.30

7. klasside vabatahtlikud õpilased (õpetaja juures registreerinud)

8.v, 9.v

"Teeme ära" koristustalgud Jüri muusikaseltsi plats Riina Muug
9. mai 6. klassid Üleriigiline tasemetöö matemaatikas valimile   Kadi Toomi
10. mai 6. klassid Tasemetöö matemaatikas kooli registreeritud sooritajatele   Kadi Toomi

10. mai

9.00

9. klassid Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse proovieksam Gümnaasiumi auditoorium Robert Ossipov, Kristi Mänd
11.mai   Põhikooli kevadkontsert Aula Sandra Suurkask

11.mai

13.00

8. klassid Ühine klassijuhataja tund: loovtöö Aula Kadi Toomi

11.mai

8.05-14.00

9.h ja 9.r klassid KIK väljasõit: Meeled aitavad   Eda Selgis, Ene Kõiv

12. mai

8.05-14.00

9.a ja 9.v klassid KIK väljasõit: Meeled aitavad   Kadi Toomi, Annelore Hirschon
12.mai kell 9.00 6.-8. klassid Spordipäev Staadion Üllar Kerde

16. mai

8.05-14.00

8.c ja 8.d klassid KIK väljasõit: Geotark Pandiverel   Kristi Mänd, Hairi Laurand

17. mai

8.05-14.00

8.a ja 8.b klassid KIK väljasõit: Geotark Pandiverel   Kristo Remmelgas, Ülle Uuemaa
18. mai 6. klassid Tasemetöö kolmandas aines riiklikule valimile   Kadi Toomi
18.mai kell 18.00 1.- 9.klassid Tänupäev Aula Sandra Suurkask
19. mai 6. klassid Tasemetöö kolmandas aines kooli registreeritud sooritajatele   Kadi Toomi
31. mai 7.-8. klassid Loovtööde kaitsmine   Kadi Toomi
31. mai 6.-9. klassid Aastahinnete väljapanemine   Aineõpetajad

1. juuni

10.00

9. klassid Eesti keele ja kirjanduse lõpueksam Gümnaasiumi auditoorium Kadi Toomi

7. juuni

10.00

9. klassid Matemaatika lõpueksam Gümnaasiumi auditoorium Kadi Toomi

13. juuni

10.00

9. klassid Valikaine lõpueksam (ajalugu, vene keel, ühiskonnaõpetus, inglise keel, keemia) Gümnaasiumi auditoorium, põhikooli auditoorium Kadi Toomi