Konsultatsioonitunnid ja järelevastamine

Palun leppida järelevastamine eelnevalt aineõpetajaga kokku. Järelevastamine toimub:

  • E 15.00 – 15.45 – ruum Õ411
  • T 14.35 – 15.40 – ruum Õ413
  • K 15.00 – 15.45 – ruum Õ411
  • N 14.35 – 15.40 – ruum Õ411

Õpetajate konsultatsioonitunnid

Vajadusel saab õpetajatega kokku leppida lisaaegu

 

Õpetaja

Konsultatsiooni aeg

Ruumi number

Maarika Avloi

Kolmapäev 8.00-8.30 gümnaasium

Reede 15.15-16.00 8.-9. klassid

Õ409

Katrin Betlem

Teisipäeval 13.00-14.00

A163

Anne Erbsen

Teisipäev 8.05-8.30

Neljapäev 8.05-8.30

G207

Inna Erik

Esmaspäev ja kolmapäev 14.00-14.35 põhikool

Gümnaasium kokkuleppel

G216

Regina Filippova

Esmaspäev kell 15.00-15.45

K329

Mari Freimann

Kolmapäev kell 14.00-14.45

Õ208

Abu Grents

Teisipäev 13.05-14.45

A263

Mirje Hagur

Neljapäev 14.00-14.45

A427

Diana Haljasmägi

Esmaspäev 14.50-15.45

A162

Esta Hio

Neljapäev 14.00-14.45

K326

Annelore Hirschon

Esmaspäev 14.00-14.45

Õ215

Rita Jõemets

Esmaspäevast neljapäevani 13.00-14.00

A432

Carolina Kala

Teisipäev 14:00-16:00

Õ309

Marge Kalapüüdja

Kolmapäev 14.00-14.45

A426

Kersti Kaldmäe

Esmaspäev ja reede 8.00-8.30

G312

Merke Kalinin

Teisipäev 14.00-14.45

Kolmapäev 14.00-14.45 järelevastamine

A260

Avelin Kalvik

Teisipäev 8.05-8.30

Reede 13.00-14.00

G204A

Sirli Kants

Teisipäeval 14 00-14. 45

S104

Anton Kardakov

Teisipäev 8.00-8.30

G 307

Kuuno Kasak

Reede 13.05-13.50

K239

Karin Kask

Teisipäev 13.15-14.00

Õ416

Kristiina Kasuk

Kolmapäev 14.00-14.45

A433

Carolin Kaubi

Esmaspäev 13.05-13.50

H125

Tavo Kekki

Teisipäev 14.00-14.

Õ121

Kairi Keldo-Asi

Teisipäev 14.00-14.45

Kolmapäev 14.00-14.45

A265

Marianne Kink

Teisipäev 8.00-8.30

Kolmapäev 8.00-8.30

G220

Anne Kloren

Esmaspäev 15.30-16.00

K228

Anneli Kontson

Teisipäev 8.05-8.25

Reede 13.05-15.50

G302

Veronika Koppel

Teisipäev 14.00-15.45

G204

Kristel Kook-Aljas

Kõik koolipäevad, v.a neljapäev 8.00-8.30

G314

Kristi Korjus

Kolmapäev 14.00-15.00

Õ315

Marge Korman

Neljapäev 13.50-14.30

G 309

Kristi Külljastinen

Kolmapäev ja neljapäev 8.00-8.30

G313

Triin Kütt

Esmaspäev 13.15-14.00

Õ417

Helen Lagle

Esmaspäev 14.00-14.45

K 226

Siiri Laid

Teisipäev 14.00 -14.45

H126

Jekaterina Lapitševa

Kolmapäev 14.45-15.30

K330

Hairi Laurand

Teisipäeval  14.00-16.00

K233

Laur Leetjõe

Kolmapäev 14.45-15.30

Õ413

Sigre Leht

Neljapäev 14.00-15.00

Reede 14.00-15.00

A259

Gerly Leibenau

Teisipäev 14.00 -15.40

Õ312

Aili Leukmann

Kolmapäev 14.00-15.00

A354

Külli Liiv

Neljapäeval 14.00-14.45

Õ 347

Helen Loik

Teisipäev 14.00-14.45

S101

Liivi Lumijõe

Neljapäev 14.00-14.45

K238

Marianne Martinson

Neljapäev 10.10-11.10

A352

Anni Mehide

Esmaspäev 14.45-15.30

Õ311

Liidi Mehide

Teisipäev 14.00-14.45

A355

Rea Meybaum

Esmaspäev  14.00-16.30

G221

Riina Muug

Kolmapäev 14.45-15.30

Õ 314

Kristi Mänd

Kolmapäev 14.00-15.30

K325A

Jelena Müller

Neljapäev 14:00-15:00

Õ413

Timo Nikitin

Teisipäev 14.00-15.30

Õ118

Janika Niitsoo

Esmaspäev 14.00-15.00

G304

Sirje Nurk

Neljapäev 14.00-14.45

K327

Ene Nurmsoo

Reedel 11.35-12.10

Õ 415

Robert Ossipov

Teisipäev 8.00-8.30

G210

Elve Ots

Esmaspäeval 14.00-14.45

Neljapäeval 14.00-14.45

Õ216

Eliise Pajumets

Neljapäev 14.00-14.45 põhikool

Esmaspäev 8.00-8.30 gümnaasium

S104

Terje Papp

Neljapäev 14.00-14.45

A431

Martti Pent

Kõik koolipäevad 15.00-15.45

S166

Linda Pihu

Teisipäev 14.00-14.45

H 127

Monika Piil

Neljapäev 13.30-14.30

Õ308

Nele Pilman

Teisipäev 14.00-14.45

G205

Laura-Liis Pärna

Teisipäev 8.00-8.30 ja 14.30-15.50

G313

Elisa Rannala

Neljapäev 14:00-15:00

K328

Tiina Raud

Esmaspäev 13.00-13.45

A159

Pille Raudam

Kolmapäev kell 14.00-14.45

Õ211

Sirle Reinholm

Esmaspäev 14.00-15.30

Õ101

Mirjel Reinumägi

Esmaspäev 14.00-14.45

A353

Riina Remmel

Esmaspäev 14.00-14.45

A348

Kristo Remmelgas

Esmaspäev 14.00-14.45

S101

Margit Rohusaar

Esmaspäev 14.00 – 15.40

K325

Eda Selgis

Teisipäev 14.00-14.45

Õ 411

Heidy Siirak

Teisipäev kell 14.00-14.45

A258

Tiina Soans

Neljapäeviti 14.00-14.45

Õ209

Liis Soppe

Kolmapäev 14.00-14.45

A264

Marje Tahk

Reede 8.00-8.30  gümnaasium

Teisipäev, kolmapäev 15.00-15.45 põhikool

H109

Sandra Taimre

Teisipäev 14.00-14.45

Õ212

Triin Tammistu

Teisipäev 14.00-14.45

Õ414

Valeria Ternovski

Teisipäev kell 14.45-15.30

H118

Marlene Timmi

Kolmapäev 8.00-8.30

Neljapäev 14.20-15.00

G303

Kadi Toomi

Teisipäev 15.00-15.45

K331

Eleri Troska

Kolmapäev 14.00-14.45

A349

Kerli Truuver

Kolmapäev 14.30-16.00

G209

Sirje Tuul

Reede 14.00-15.00

K328

Kristin Uuemäe

Teisipäev 14.00-14.45

Õ214

Evelin Vanaselja

Teisipäev 8.00-8.30 ja 13.05-16.30

G212

Kelli Vechterstein

Esmaspäev 14.00-14.45

Teisipäev 15.00-15.45

S104

Karmen Veermäe

Teisipäev 14.00-14.45

Õ216

Eleri Viikmäe

Teisipäev 14.00-14.45

A266