Konsultatsioonitunnid ja järelevastamine

Õpetaja

Konsultatsiooni aeg

Ruuminumber

Artur Aleksandrov

Teisipäev 14.00-14.45

K327

Krista Arro

Neljapäev 13.05-14.45

Kolmapäev 14.00-14.45

K328

Maarika Avloi

Kolmapäev 8.00-8.30 (gümnaasium)

Kolmapäev 14.30-15.45 (põhikool)

Õ409

Katrin Betlem

Teisipäev 14.00-14.45 (6.a klassile)

Kolmapäev 13.05-13.50 (3.v, 4.v, 4. a klassile)

K232a

K323a

Anne Erbsen

Iga päev 8.00-8.30

G207

Inna Erik

Esmaspäev 14.55- 15.40 (põhikool)

Kolmapäev: 8.00-8.30 (gümnaasium)

G217

Mari Freimann

Teisipäev 14.00-14.45

Õ208

Marge Gorbunov

Kolmapäev 8.00 -9.30

G208

Anu Grents

 Kolmapäev 15.00-15.45

A263

Mirje Hagur

Teisipäev 14.00-14.45

Neljapäev 14.00-14.45

A427

Diana Haljasmägi

Esmaspäev 15.00-15.45

A162

Esta Hio

Reede 14.45-15.30

K326

Annelore Hirschon

Teisipäev 15.00-15.45

Õ215

Siiri Joamets

Esmaspäev 14.00-14.45

Õ415

Rita Jõemets

Teisipäev 14.00-14.45

A432

Kadri Kabel

Neljapäev 14.30-15.15

G307

Carolina Kala

Teisipäev 15.00-15.45

Õ309

Marge Kalapüüdja

Esmaspäev 14.00-14.45

A426

Kersti Kaldmäe

Esmaspäev 8.00-8.30

Neljapäev 8.00-8.30

G312

Merke Kalinin

Teisipäev 14.00-14.45

Neljapäev 14.00-14.45

A260

Avelin Kalvik

E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel

G204A

Sirli Kants

Teisipäev 14.00-15.40

Võimla

Kuuno Kasak

Teisipäev 14.55-15.40

Muuseum

Karin Kask

Esmaspäev 14.00-15-00

Õ416

Tavo Kekki

Teisipäev 14.55- 15.40

Õ121

Kairi Keldo-Asi

Teisipäev 14.00-14.45

Neljapäev 14.00-14.45

A265

Üllar Kerde

Kolmapäev 14.00-14.45

Võimla

Marianne Kink

Teisipäev 8.00-8.30

Neljapäev 8.00-8.30

G220

Anne Kloren

Teisipäev 14.00-14.45

K228

Anneli Kontson

Teisipäev 8.05-8.30 (gümnaasium)

Reede 14.20-15.10 (põhikool)

G302

Kristel Kook-Aljas

T, K, N, R 8.00- 8.30

G314

Veronika Koppel

Teisipäev 13.05-14.45

G204

Marge Korman

Esmaspäev 14.00–14.45

Reede 13.00–13.45

G310

Sirje Kuurberg

Esmaspäev 8.00-8.30

G217

Kristjan Kärt

Teisipäev ja neljapäev kokkuleppel

Võimla

Triin Kütt

Esmaspäev 14.00-14.45

Õ417

Helen Lagle

Esmaspäev 14.00–14.45

K226

Siiri Laid

Teisipäev 13.05-13.50

H126

Jekaterina Lapitševa

Esmaspäev 14.45-15.30

K330

Kaia Lattikas

Teisipäev ja kolmapäev kokkuleppel

G005

Hairi Laurand

Reedel 14.45-15.45

K233

Laur Leetjõe

Kolmapäev 14.45-15.45

Õ413

Sigre Leht

Teisipäev 14.00-14.45

A259

Gerly Leibenau

Teisipäev 14.55-15.40

Õ312

Aili Leukmann

Neljapäev 13:05-14.45

A354

Külli Liiv

Esmaspäev 15.00- 15.45

A347

Helen Loik

Kolmapäev 15.00-15.45 (põhikool)

Teisipäev 8.00-8.30 (gümnaasium)

S101

Marianne Martinson

Kolmapäev 14.00-14.45

A352

Anni Mehide

Teisipäev 14.45-15.30

Õ311

Liidi Mehide

Teisipäev 14.00-14.45

A258

Rea Meybaum

Reede 14.00-15.30 (põhikool)

Kolmapäev 8.05- 8.30 (gümnaasium)

G221

Anne Mirme

Teisipäev 15.00-15.45

H118

Riina Muug

Kolmapäev 14.00-14.45

Õ314

  Kristi Mänd

Esmaspäev 11.45-12.30

Kolmapäev 11.45-14.45

Reede 14.00-14.45

  K325A

Jelena Müller

Neljapäev 13:05-13:50

K331

Lauri Niilo

E-R  8.00- 8.30

G305

Timo Nikitin

Teisipäev 15.00-15.45

Õ118

Sirje Nurk

Reede 14.45-15.30

K327

Ene Nurmsoo

Neljapäev 13.05-13.50

A430

Annika Nässi

Kolmapäev 15.55-16.40

H118

Luisa Pani

Teisipäev 15.00-15.45

Reede 08.00-08.30

Õ316

Terje Papp

Kolmapäev 14.00-14.45

A431

Pille Pedak

Teisipäev 13.05-13.50

A152

Martti Pent

Esmaspäev 14.00-18.00

Teisipäev 14.00-17.30

Kolmapäev 15.00-17.30

Reede 15.00-16.30

Õ101 ja staadion

Linda Pihu

 

 

Monika Piil

Kolmapäev 14.00-14.45

Õ308

Nele Pilman

Teisipäev 14.00-14.45

G205

Anett Pindre

Kolmapäev 14.00-14.45

Õ216

Irene Pukk

Neljapäev 14.00-14.45

G219

Laura-Liis Pärna

Neljapäev ja reede 8.00-8.30

G303

Tiina Raud

Kolmapäev kell 14.30-15.30

A159

Pille Raudam

Esmaspäev 14.00-14.45

Õ211

Riina Remmel

Esmaspäev 14.00-14.45

A348

Kristo Remmelgas

Esmaspäev 15.00-16.00

Teisipäev 14.00-16.00

Kolmapäev 15.00-16.00

S101

Margit Rohusaar

Esmaspäev 14.00-15.45

A355

Liina Roop

Esmaspäev 14.00-14.45

Kolmapäev 14.00-15.45

Reede 14.00-15.45

G304

Vadim Rõuk

Neljapäev 8.00-8.30

G210

Madis Sarik

Kokkuleppel

 

Hille Savi

Neljapäev 14.00-14.45

A163

Eda Selgis

Teisipäev 14.00-15.30

Õ411

Heidy Siirak

Kolmapäev 14.00-14.45

A433

Tiina Soans

Kolmapäev 14.00-14.45

Õ209

Liis Soppe

Neljapäev 14.00-15.00

A264

Kristiina Suigusaar

Esmaspäev 14.00-15.45

K329

Oksana Suursaar

Esmaspäev 15.40-16.25

Keskosa auditoorium

Marje Tahk

E-K 15.00-16.00; R 8.00-8.30

H109

Sandra Taimre

Teisipäev 14.00-14.45

Õ212

Teele Tammaru

Teisipäev 14.00-14.45

A425

Paul Tammert

Esmaspäev 15.00-15.45

Õ101

Triin Tammistu

Esmaspäev 14.00-14.45

Teisipäev 14.00-14.45

Õ414

Marlene Timmi

Esmaspäev 8.00-8.30

Teisipäev 8.00-8.30; 14.20-14.50

G313

Kadi Toomi

Kolmapäev 14.55-15.40

K227

Eleri Troska

Kolmapäev 14.00-14.45

A353

Kerli Truuver

Esmaspäev 15.00-15.45

G209

Ülle Uuemaa

Kolmapäev 15.00-15.45

Võimla

Kristin Uuemäe

Neljapäev 14.00-14.45

Õ214

Evelin Vanaselja

Teisipäev 8.00-8.30 ja 14.20-15.50

Neljapäev 8.00-8.30

G212

Kelli Vechterstein

Kolmapäev 15.00-15.45

Võimla

Eva Viidemann

Kolmapäev 14.00-15.45

K325

Eleri Viikmäe

Kolmapäev 14.00-14.45

A266

Kristi Vimberg

Reede 8.00-8.30

K229

Inna Yakhnitskyy

 

 

Järelevastamise ajad ja ruumid

  • Esmaspäev 15.00 – 15.45     ruum Õ411
  • Teisipäev 14.35 – 15.40         ruum Õ413
  • Kolmapäev 15.00 – 15.45      ruum Õ411
  • Neljapäev 14.35 – 15.40        ruum Õ413