Koostöö Tallinna Pae Gümnaasiumiga

Koostööprojekt Tallinna Pae Gümnaasiumiga sai alguse  2012/2013 õppeaastal. Praeguseks on koostöö sujunud edukalt ning huvitavalt nii õpilastele kui ka õpetajatele. Mitme aasta vältel on korraldatud erinevaid kohtumisi ning üritusi õpetajatele, lisaks on õpilased kaasatud erinevatesse ainealastesse üritustesse ja projektidesse. Näiteks on kahe kooli koostöös toimunud võõrkeeltega seotud ainepäevad, õpioskuste olümpiaad, intellektuaalmäng „Tark on olla moodne“, kirjanduslik salong, kirjanik Mihhail Lermantov 200 pühendatud klassidevaheline viktoriin ning ainetevahelise lõimingu üritus. Spordiürituse raames on osaletud heategevuslikul maratonil, Jüripäeva jooksul ja mängitud bowlingut. Samuti on koos osaletud kultuuriüritustel, näiteks Rae valla koolide vahelisel moe-show’l, jõuluballil ja Rae valla laulu- ja tantsupeol.

Koostööpakkumine Pae Gümnaasiumile 2012_13 õa

Koostööpakkumine Pae Gümnaasiumile 2013_14 õa

Koostööpakkumine Pae Gümnaasiumile 2014_15 õa

Koostööpakkumine Pae Gümnaasiumile 2015_16 õa