Mängude programmeerimise huviring!

NutiLabor

16.02.2016 alustas Jüri Gümnaasiumis uus huviring, mille eesmärgiks on õpilastes tekitada programmeerimistuhin ja mis on tugevalt suunatud just programmeerimisele.

Ring toimub teisipäeviti kell 15:00 - 16.30 ja on mõeldud 7. - 12. klassi õpilastele.

Huviringi raames kasutatakse tänu NutiLabori starditoetusele soetatud “GameMaker: Studio Professional (Education edition)” tööriista. NutiLaborid on IT-huviringid lastele ja noorele, mille Vaata Maailma SA koostöös Telia ja Microsoftiga käivitas 2012. aastal.  GameMaker: Studio’t on arendatud juba aastast 1999 ja on mõeldud nii algajatele, kui ka juba natuke rohkem oskajatele. Tegemist on ideaalse töövahendiga mängude programmeerimiseks - seda just tema väga kasutajasõbraliku kasutajaliidese, kui ka enda programmeerimiskeele pärast (C# ja C++ keelest tuletatud ja aretatud enda keel: Game Maker Language ehk GML).

Vaata ka: www.nutilabor.ee ja www.facebook.com/nutilabor

_____
  / ____|