Õpilaste tulemused

Õpilase nimi

Klass

Konkurss, olümpiaad, võistlus

Koht

Juhendaja

Rannar Tornius 4.b Harjumaa koolidevahelised korvpallivõistlused Osavaim Korvpallur poisid-5. klass III koht Kelli Vechterstein
Markus Kõllamets 5.b Harjumaa koolidevahelised korvpallivõistlused Osavaim Korvpallur poisid -5. klass III koht Kelli Vechterstein
Jan Erik Tammeleht 5.õ Harjumaa koolidevahelised korvpallivõistlused Osavaim Korvpallur poisid -5. klass III koht Kelli Vechterstein
Remo Heinmaa 4.c Harjumaa koolidevahelised korvpallivõistlused Osavaim Korvpallur poisid -5. klass III koht Kelli Vechterstein
Villem Harma 5.a Harjumaa koolidevahelised korvpallivõistlused Osavaim Korvpallur poisid -5. klass III koht Kelli Vechterstein
Anete Mooro 7.b Harjumaa meistrivõistlused ujumises tüdrukud 2003a. sündinud ja nooremad I koht Britta Westholm
Vladimir Rogoźin 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus poisid 10.-12. klass III koht Kristo Remmelgas
Robin Alexander Veskus 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus poisid 10.-12. klass III koht Kristo Remmelgas
Kaspar Ait 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus poisid 10.-12. klass III koht Kristo Remmelgas
Krister Kaldre 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus poisid 10.-12. klass III koht Kristo Remmelgas
Erast Männik 10.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus poisid 10.-12. klass III koht Kristo Remmelgas 
Tanel Lampe 7.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Marten Valkiainen 7.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus poisid 6.-7. klass
 
III koht Kristo Remmelgas
Marcus Mittal 7.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Ralf-Matthias Ats 7.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatevõistlused poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Jako Marten Reilson 7b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Cristiana Engel 2.d Kunstikonkurss "Savisellid" I koht Anu Grents
Pärleen Meesak 2.d Kunstikonkurss "Savisellid" II koht Anu Grents
Trevon Roger Kuusk 2.e Harjumaa etluskonkurss II koht Rita Jõemets
Jan Rasmus Mändmets 3.e Harjumaa etluskonkurss Eripreemia Merke Kalinin
Tormi Kull 4.b Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse individuaalvõistlus IV koht Tiina Raud
Tuudur Jakob Padari 4.e Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse individuaalvõistlus IX koht Tiina Raud
Tormi Kull 4.b Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse võistkondlik võistlus I koht Tiina Raud
Tuudur Jakob Padari 4.e Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse võistkondlik võistlus I koht Tiina Raud
Jakob Luts 4.c Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse võistkondlik võistlus I koht Tiina Raud
Hugo Tammepõld 3.e Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse võistkondlik võistlus I koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 2.d Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse võistkondlik võistlus I koht Tiina Raud
Mirko Lainevool 6.c Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse võistkondlik võistlus VII koht Tiina Raud
Laureta Tammepõld 5.b Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse võistkondlik võistlus VII koht Tiina Raud
Christopher Gutmann 5.b Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse võistkondlik võistlus VII koht Tiina Raud
Kristjan Vasemägi 5.d Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse võistkondlik võistlus VII koht Tiina Raud
Marten Teder 5.b Internetiportaali Vint mõttespordi olümpiaadi malevõistluse võistkondlik võistlus VII koht Tiina Raud
Meril Kiskonen 6.d Harjumaa teatrifestival Näitlejapreemia Ingrid Mikk
Marta  Kiik 2c EKSL Tähelepanu, Start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Kristin Paas 2c EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Romet Leppik 2e EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Rainis Auli 2d EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Ron Paberits 2a EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Lilian Luukas 3d EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Kristiina Ait 3c EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Kristofer Kruusimäe 3b EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht kelli Vechterstein Sirli Kants
Hugo Tammepõld 3e

EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal

II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Isabel Ruhi 4b EKSL Tähelepanu, start II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Annika Märtin 3c EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Mathias Värva 4b EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Holger Himuśkin 4c EKSL Tähelepanu. start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli VEchterstein Sirli Kants
Mia Uustal 5b EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Reelika Liiv 5b EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Oskar Märtin 5c EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Rasmus Liiv 5d EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Kirke Madar 3b EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Mimi Lauren Palutaja 3c EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Karel Zirk 3e EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Rasmus Talts 4e EKSL Tähelepanu, start vabariiklik poolfinaal II koht Kelli Vechterstein Sirli Kants
Liisa Torsus 10a Vabariiklik vene keele (B1 tase) olümpiaad IV Marianne Kink
Ekvard Joakit 11a Vabariiklik ühiskonnaõpetuse olümpiaad IV Priit Dieves
Mia Ott 3.c Harjumaa koolide meistrivõistlused sisekergejõustikus      kuni 5.klassi tüdrukud kaugushüpe III koht Ülle Uuemaa Helen Loik
Holger Himuśkin 4.c Harjumaa koolide meistrivõistlused sisekergejõustikus      kuni 5. klassi poisid kaugushüpe I koht Ülle Uuemaa Helen Loik
Mattias Pavlov 5.a Harjumaa koolide meistrivõistlused sisekergejõustikus       kuni 5. klassi poisid kõrgushüpe III koht Ülle Uuemaa Helen Loik
Mari Torsus 8d Harjumaa koolide meistrivõistlused sisekergejõustikus      8.-9. klassi tüdrukud kõrgushüpe II koht Ülle Uuemaa Helen Loik
Hugo Kallaste 8b Harjumaa koolide meistrivõistlused sisekergejõustikus      8.-9. klassi poisid        60m. jooks II koht Ülle Uuemaa Helen Loik
Kristian Otlot 8b Harjumaa koolide meistrivõistlused sisekergejõustikus       8.-9. klassi poisid     1000m. jooks II koht Ülle Uuemaa Helen Loik
Morten Karja 9h Harjumaa koolide meistrivõistlused sisekergejõustikus      8.-9. klassi poisid  kõrgushüpe III koht Ülle Uuemaa Helen Loik
Kätlin Kruus 10c Harjumaa koolide meistrivõistlused sisekergejõustikus      10.-12. klassi tüdrukud 60m. jooks I koht Ülle Uuemaa Helen Loik
Robert Vain 10a Harjumaa koolide meistrivõistlused sisekergejõustikus     10.-12. klassi poistele  kuulitõuge II koht Ülle Uuemaa Helen Loik
Jelena Todurova 6.d Teaduskooli matemaatikavõistlus „Kuubik“ XXXVIII koht Anni Mehide
Liisa Salekešina 11.a Harjumaa kunstiolümpiaad II koht Marje Tahk
Liisa Torsus 10.a Harjumaa vene keele olümpiaad I koht Marianne Kink
Eliis Turvas 8.a EKSL Osavaima Korvpalluri Festival I koht Mikk Sarik
Stiina Vard 9.r EKSL Osavaima Korvpalluri festival I koht Mikk Sarik
Grete Eerikson 9.r EKSL Osavaima Korvpalluri festival I koht Mikk Sarik
Mari Torsus 8.d EKSL Osavaima Korvpalluri Festival I koht Mikk Sarik
Grete Eerikson 9.r

EKSL Osavaima Korvpalluri Festival Osavaim korvpallur

I koht Mikk Sarik
Oskar Märtin 5.c Matemaatikavõistlus NUPUTA 2017 II koht Heidy Siirak
Marten Teder 5.b Matemaatikavõistlus NUPUTA 2017 II koht Mirje Hagur
Mirko Lainevool 6.c Matemaatikavõistlus NUPUTA 2017 II koht Sirle Reinholm
Jelena Todurova 6.d Matemaatikavõistlus NUPUTA 2017 II koht Anni Mehide
Ekvard Joakit 11.a Harjumaa ühiskonnaõpetuse olümpiaad I koht Priit Dieves
Oskar Märtin 5.c Pranglimise Eesti MV 2017 Harjumaa eelvõistlus III koht Heidy Siirak
Tormi Kull 4.b Eesti koolide MV kiirmales IX koht Tiina Raud
Jakob Luts 4.c Eesti koolide MV kiirmales IX koht Tiina Raud
Tuudur Jakob Padari 4.e Eesti koolide MV kiirmales IX koht Tiina Raud
Lem-Leonhard Roots 3.a Eesti koolide MV kiirmales IX koht Tiina Raud
Mirko Lainevool 6.c Eesti koolide MV kiirmales IX koht Tiina Raud
Tommy Toim 10.a Harjumaa matemaatikaolümpiaad III-V Kersti Kaldmäe

Marten Siller

2.g Harjumaa poiste joonistuspäev Eripreemia Mari Freimann

Richard Paat

3.b Harjumaa poiste joonistuspäev Eripreemia Eleri Viikmäe

Olle Liivak

4.e Harjumaa poiste joonistuspäev Eripreemia Margit Rohusaar

Torm Hakkaja

4.c Harjumaa poiste joonistuspäev Eripreemia Eleri Troska
Tarmo Kasak 10.a Harjumaa saksa keele olümpiaad I koht Inna Erik
Hanna Sähka 10.a Harjumaa inglise keele olümpiaad II koht Kristel Kook-Aljas
Merilin Lehtla 12.a Riigikohtu kaasuskonkurss I koht Kristi Mänd
Rasmus Pallum 2.d Väikeste malevõlurite turniir I koht Tiina Raud
Rasmus Uljas 2.d Väikeste malevõlurite turniir III koht Tiina Raud
Oskar Märtin 5.c Pranglimise võistluse Harjumaa voor I koht Heidy Siirak
Lisandra Tatrik 3.c

Tallinna ja Harjumaa koolinoorte meistrivõistlused matemaatilises mängus "Mathable"

II koht Sigre Leht
Oskar Märtin 5.c

Tallinna ja Harjumaa koolinoorte meistrivõistlused matemaatilises mängus "Mathable"

II koht Heidy Siirak
Marten Teder 5.b Tallinna ja Harjumaa koolinoorte meistrivõistlused matemaatilises mängus "Mathable" IV koht Mirje Hagur
Otto Martin  Oja 2.e Üleriigiline Stabilo joonistuskonkurss IV-X koht Heidy Siirak
Kennart Sander  Rahuoja 5.c Üleriigiline Stabilo joonistuskonkurss IV-X koht Heidy Siirak

Johanna Saliste

4.d Harjumaa 4. klasside kirjandusviktoriin II koht Aili Leukmann

Oskar Lipp

4.b Harjumaa 4. klasside kirjandusviktoriin II koht Margarita Saar

Liisa Aruste

4.b Harjumaa 4. klasside kirjandusviktoriin III koht Margarita Saar

Tuudur Jakob Padari

4.e

Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss

I koht

Margit Rohusaar

Marten Meriloo

5.b

Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss

I koht

Mirje Hagur

Maria-Johanna Jõemets 5.b Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss I koht Mirje Hagur
Karl Peterson 9.a Harjumaa koolidedevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9.klassi poistele I koht Martti Pent
Johannes Kodumäe 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent
Ragnar Veismann 9.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent
Jarmo Pajula 9h Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent
Elvin Kattai 9.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent
Mark Eerik Lill 9a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent
Morten Karja 9.h Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent
Marcel Malsroos Väli 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgapallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent
Kristo Korka 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent
Joosep Tiitus 9.h Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent
Kätlin Kruus 10.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus10.-12, klassi tütarlaste 4 X100m jooksus III koht Kelli Vechterstein
Desiree Saagpakk 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi tütarlaste 4 X 100m jooksus III koht Kelli Vechterstein
Agne Reete Abel 10.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12 klassi tütarlaste 4 X 100m jooksus III koht Kelli Vechterstein
Kirke Pärnpuu 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi tütarlaste 4X 100m jooksus III koht Kelli Vechterstein
Robin Alexsander Veskus 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi poeglaste 4 X 100m jooksus II koht Kristo Remmelgas
Johannes Jakson 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi poeglaste  4 X 100m jooksus II koht Kristo Remmelgas
Sander Arumägi 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi poeglastel 4 X 100m jooksus II koht Kristo Remmelgas
Karl Marcus Varblane 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi poelaste 4 X 100m jooksus II koht Kristo Remmelgas
Markus Mittal 7.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 6.-7. klassi poeglaste 4 X 800m jooksus II koht Kristo Remmelgas
Tristan Pugi 7.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 6.-7. klassi poeglaste 4 X 800m jooksus II koht Kristo Remmelgas
Tanel Lampe 7.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 6.-7. klassi poeglaste 4 X 800m jooksus II koht Kristo Remmelgas
Martin Valkiainen 7.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 6.-7. klassi poeglaste 4 X 800m jooksus II koht Kristo Remmelgas
Kirke Pärnapuu 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein
Kätlin Kruus 10.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein
Agne-Reete Abel 10.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein
Andra-Riin Abel 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein
Kelly Brus 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klaasi pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein
Robin Alexander Veskus 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi pendelteatejooks II koht Kristo Remmelgas
Sander Arumägi 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi pendelteatejooks II koht Kristo Remmelgas
Johannes Ingmar Jakson 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi pendelteatejooks II koht Kristo Remmelgas
Carl Marcus Varblane 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi pendelteatejooks II koht Kristo Remmelgas
Ekvard-Matis-Allan Joakit 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksus 10.-12. klassi pendelteatejooks II koht Kristo Remmelgas
Karl Peterson 9.a EKSL koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele II koht Martti Pent
Johannes Kodumäe 9.r EKSL koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele II koht Martti Pent
Elvin Kattai 9.a EKSL koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele II koht Martti Pent
Marcel Malsroos-Väli 9.r EKSL koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele II koht Martti Pent
Mark Eerik Lill 9.a EKSL koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele II koht Martti Pent
Ragnar Veismann 9.a EKSL koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele II koht Martti Pent
Joosep Tiitus 9.h EKSL koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele II koht Martti Pent
Jarmo Pajula 9.h EKSL koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele II koht Martti Pent
Sander Kanna 8.b EKSL koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klassi poistele II koht Martti Pent
Erast Männik 10.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 10.-12. klassi noormeestele II koht Kristo Remmelgas
Gaspar Luik 10.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 10.-12. klassi noormeestele II koht Kristo Remmelgas
Romet Puustusmaa 12.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 10.-12. klassi noormeestele II koht Kristo Remmelgas
Krister Kaldre 10.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 10.-12. klassi noormeestele II koht Kristo Remmelgas
Vladimir Rogožin 10.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallia 10.-12, klassi noormeestele II koht Kristo Remmelgas
Harald Nuut 10.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 10.-12. klassi noormeestele II koht Kristo Remmelgas
Robert Puumeister 10.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 10.-12. klassi noormeestele II koht Kristo Remmelgas
Cristopher Anderson 10.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 10.-12. klassi noormeestele II koht Kristo Remmelgas
Georg Allemann 9.r EKSL korvpalli meistrivõistluste meistriliiga 8.-9. klassi poistele I koht

Kristo Remmelgas

Martti Pent

Marcel Malsroos Väli 9.r EKSL korvpalli meistrivõistluste meistriliiga 8.-9. klassi poistele I koht Kristo Remmelgas Martti Pent
Morten Karja 9.h EKSL  korvpalli meistrivõistlused meistriliiga 8.-9. klassi poistele I koht Kristo Remmelgas Martti Pent
Ragnar Veismann 9.a EKSL korvpalli meistrivõistluste meistriliiga 8.-9. klassi poistele I koht Kristo Remmelgas Martti Pent
Markus Mõttus 9.r EKSL korvpalli meistrivõistluste meistriliiga 8.-9. klassi poistele I koht Kristo Remmelgas Martti Pent
Marten Meidla 8.a EKSL korvpalli meistrivõistluste meistriliiga 8.-9. klassi poistele I koht Kristo Remmelgas Martti Pent
Martin Meidla 8.a EKSL korvpalli meistrivõistluste meistriliiga 8.-9. klassi poistele I koht Kristo Remmelgas Martti Pent
Gert Herodes 8.c EKSL korvpalli meistrivõistluste meistriliiga 8.-9. klassi poistele I koht Kristo Remmelgas Martti Pent
Anu Erbsen 8.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein Ülle Uuemaa
Grete Erikson 9.r Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein Ülle Uuemaa
Stiina Vard 9.r Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein Ülle Uuemaa
Berit Arunurm 8.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein Ülle Uuemaa
Eliis Turvas 8.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein Ülle Uuemaa
Mari Torsus 8.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein Ülle Uuemaa
Reili-Riin Vessmann 8.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechtersein Ülle Uuemaa
Georg Allemann 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele I koht

Martti Pent

Kristo Remmelgas

Marcel Malsroos Väli 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Morten Karja 9.h Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele I koht

Martti Pent

Kristo Remmelgas

Ragnar Veismann 9.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Markus Mõttus 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Gert Herodes 8.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Georg Kõss 8.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Robert Reinumägi 9.h Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Johannes Kodumäe 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele I koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Hanna Isabel Põhjala 3.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 1.-3. klassi tüdrukutele III koht Sirli Kants
Kertu Jaasma 3.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 1.-3. klassi tüdrukutele III koht Sirli Kants
Miia Ott 3.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 1.-3. klassi tüdrukutele III koht Sirli Kants
Annika Märtin 3.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 1.-3. klassi tüdrukutele III koht Sirli Kants
Mimi Laureen Palutaja 3.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 1.-3. klassi tüdrukutele III koht Sirli Kants
Lisandra Tatrik 3.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 1.-3. klassi tüdrukutele III koht Sirli Kants
Kristiina Ait 3.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 1.-3. klassi tüdrukutele III koht Sirli Kants
Signe-Gerda Kants 2.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 1.-3. klassi tüdrukutele III koht Sirli Kants
Merili Kõrvel 4.b EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele IV koht Sirli Kants
Liisa Põldma 4.d EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele IV koht Sirli Kants
Mia Aavik 5.c EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukud IV koht Sirli Kants
Marta Tirs 5.a EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukud IV koht Sirli Kants
Marta Solovjova 5.b EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele IV koht Sirli Kants
Janeli Luts 4.b EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele IV koht Sirli Kants
Karmen Marielle Roop 5.b EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele IV koht Sirli Kants
Liisi Loorand 5.b EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele IV koht Sirli Kants
Jürgen Tiik 6.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Oskar Martin Kiviväli 6.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Jarko Kõrvel 6.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Kaspar Verk 6.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Rasmus Tamm 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Kristen Unt 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Ralf-Matthias Ats 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Markus Rander 7.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis poisis 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Andre Laurits 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Thomas Luht 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis poisid 6.-7. klass III koht Kristo Remmelgas
Anete Mooro 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises neiud 6.-7. klass II koht Ülle Uuemaa
Gerly Herodes 7.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises neiud 6.-7. klass II koht Ülle Uuemaa
Trinity Põld 6.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises neiud 6.-7. klass II koht Ülle Uuemaa
Aliise Sikk 7.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises neiud 6.-7. klass II koht Ülle Uuemaa
Robin Aloe 9.r Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises poisid 8.-9. klass I koht Kristo Remmelgas
Markus Nahkur 9.r Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises poisid 8.-9. klass I koht Kristo Remmelgas
Georg Kõss 8.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises poisid 8.-9. klass I koht Kristo Remmelgas
Morten Karja 9.h Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises poisid 8.-9. klass I koht Kristo Remmelgas
Tristan Pugi 7.a Harjumaa koolidevahelised võistlused teate- suusatamises poisid 6.-7. klass III koht Martti Pent
Markus Mittal 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused teate-suusatamises poisid 6.-7. klass III koht Martti Pent
Hendrik Hinn 7.c Harjumaa koolidevahelised võistlused teate-suusatamises poisid 6.-7. klass III koht Martti Pent
Jako Marten Reilson 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused teate-  suusatamises poisid 6.-7. klass III koht Martti Pent
Kirke Pärnapuu 12.b Harjumaa koolidevahelised võistlused teate- suusatamises neiud 10.-12. klass II koht Kelli Vechterstein
Annaliisa Porila 10.b Harjumaa koolidevahelised võistlused teate-  suusatamises neiud 10.-12. klass II koht Kelli Vechterstein
Kadri Ann Ots 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused teate-  suusatamises neiud 10.-12. klass II koht Kelli Vechterstein
Kristi Kajasalu 11.b Harjumaa koolidevahelised võistlused teate-  suusatamises neiud 10.-12. klass II koht Kelli Vechterstein
Robert Tammoja 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused teate-  suusatamises poisid 10.-12. klass II koht

Kristo Remmelgas

Martti Pent

Kaspar ait 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused teate-  suusatamises poisid 10.-12. klass II koht Kristo Remmelgas Martti Pent
Jürgen Hintsov 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused teate-  suusatamises poisid 10.-12. klass II koht Kristo Remmelgas Martti Pent
Robin-Voldemar Rõzko 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused teate- suusatamises poisid 10.-12. klass II koht Kristo Remmelgas Martti Pent
Mirko Lainevool 6.c

Õpilasetlejate riigikonkurssi Harjumaa voor

III koht Sirle Reinholm
Morten Karja 9.h Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Martti Pent
Ragnar Veismann 9.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Martti Pent
Georg Allemann 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Martti Pent
Marcel Malsroos-Väli 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Martti Pent
Renee Kaljuvee 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Martti Pent
Johannes Kodumäe 9.r Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Martti Pent
Sten Erik Priskus 9.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Martti Pent
Annabel Lattik 3c Eesti Vibuliidu sisemeistrivõistlustel sportvibu tidettide tüdrukute klassis II koha Anu Uusmaa
Sven Erik Lindberg 10c Eesti Vibuliidu sisemeistrivõistluste pikkvibu juuniorite noormeeste klassis II koha Anu Uusmaa
Stella-Maria Raudam 6c Eesti Vibuliidu sisemeistrivõistlustel pikkvibu noored tüdrukud II koha Anu Uusmaa