Õpilaste tulemused 2018/2019

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht Juhendaja

Marii Laureen  Leiste

1.c

Keskkonnainvesteeringute Keskuse korraldatud laste keskkonnateemaline videokonkurss mini Negavatt

II koht  
Hugo Neo Tobias Parts 4.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass poisid 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Alex Sikk 5.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass poisid 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Marten Siller 4.g Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass poisid 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Daniel Kuusik 3.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass poisid 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Anete Mooro 9.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 8.-9. klass neiud 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Ann Ly Maiki Parts 9.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 8.-9. klass neiud 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Gerli Herodes 9.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 8.-9. klass neiud 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Aliise Sikk 9.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 8.-9. klass neiud 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Carmel UIbopuu 10.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass neiud 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Grete Eerikson 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass neiud 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Kristel Klaas 11.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass neiud 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Johanna Johanson 10.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass neiud 4x50m teateujumine I koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Karita Nurmsalu 4.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass tüdrukud 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Aila Ly Rogatkin 5.d Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass tüdrukud 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Christina Alexandra Oja 5.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass tüdrukud 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Johanna Koppen 4.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass tüdrukud 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Joonas Koppen 6.d Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Rasmus Liiv 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Gregory Kibus 6.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Karl-Andris Taal 6.e Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Markkus Pokrovski 8.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 8.-9. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Georg Veevoo 8.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 8.-9. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Kristo Viigand 8.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 8.-9. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Ander Ojala 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 8.-9. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Robin Aloe 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Markus Nahkur 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Gert Herodes 10.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Morten Karja 11.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass noormehed 4x50m teateujumine II koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Liisa Aruste 6.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass tüdrukud 4x50m teateujumine III koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Ireen Metspalu 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass tüdrukud 4x50m teateujumine III koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Janeli Luts 6.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass tüdrukud 4x50m teateujumine III koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Elisabeth Aloe 6.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass tüdrukud 4x50m teateujumine III koht Kelli Vechterstein  Martti Pent
Holger Himuśkin 6.c TV10 Olümpiastarti Harjumaa kergejõustiku I etapp teivashüpe II koht Helen Loik
Miia Ott 5.c TV10 Olümpiastarti Harjumaa kergejõustiku I etapp 60m jooks III koht Helen Loik
Miia Ott 5.c TV10 Olümpiastarti Harjumaa kergejõustiku I etapp kõrgushüpe III koht Helen Loik
Oliver Otlot 7.d TV10 Olümpiastarti Harjumaa kergejõustiku I etapp 60m jooks I koht Helen Loik
Oliver Otlot 7.d TV10 Olümpiastarti Harjumaa kergejõustiku I etapp kaugushüpe III koht Helen Loik
Siim Satsi 8.c Harjumaa füüsika-keemia viktoriin „Välk ja Pauk“ II koht Maarika Avloi
Mirko Lainevool 8.c Harjumaa füüsika-keemia viktoriin „Välk ja Pauk“ II koht Maarika Avloi
Rasmus Kalkun 9.c Harjumaa füüsika-keemia viktoriin „Välk ja Pauk“ II koht Maarika Avloi
Mariliis Kalinina 9.c Harjumaa füüsika-keemia viktoriin „Välk ja Pauk“ II koht Maarika Avloi
Hanna Isabel Põhjala 5.a EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukud III koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Annika Märtin 5.c EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukud III koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Aila Ly Rogatkin 5.d EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukud III koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Signe Gerda Kants 4.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukud III koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Kendra Jürgens 5.d EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukud III koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Greete Romandi 4.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukud III koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Elli Harma 4.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukud III koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Leeni Raamat 4.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukud III koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Alex Sikk 5.c EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poisid V koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Gert Kabal 4.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poisid V koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Raiko Ilves 5.b EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poisid V koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Hugo Tammepõld 5.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poisid V koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Kristofer Kruusimäe 5.b EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poisid V koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Romet Leppik 4.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poisid V koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Rasmus Pallum 4.d EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poisid V koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Fred Erik Merivälja 5.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poisid V koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Elis Grauen 8.c Harjumaa I geograafia teemapäev "Iisraeli loodus ja kulttur" I-III koht Jaanika Niitsoo
Mirko Lainevool 8.a Harjumaa I geograafia teemapäev "Iisraeli loodus ja kulttur" I-III koht Jaanika Niitsoo
Kristo Viigand 8.c Harjumaa I geograafia teemapäev "Iisraeli loodus ja kulttur" I-III koht Jaanika Niitsoo
Henriette Ausmaa 4.b Harjumaa ettelugemispäeva võistlus "Kus hundist räägitakse" I koht Liidi Mehide
Mirko Lainevool 8.c Harjumaa meistrivõistlused males I koht Tiina Raud
Laureta Tammepõld 7.b Harjumaa meistrivõistlused males I koht Tiina Raud
Tormi Kull 6.b Harjumaa meistrivõistlused males I koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 4.d Harjumaa meistrivõistlused males II koht Tiina Raud
Tarmo Kasak 12.a Harjumaa meistrivõistlused males II koht  
Annabel Mirtel Saskia Joakit 5.e Harjumaa meistrivõistlused males III koht Tiina Raud
Lem-Leonhard Roots 5.a Harjumaa meistrivõistlused males III koht Tiina Raud
Cathleen Alloja 3.b Harjumaa meistrivõistlused males III koht Tiina Raud
Agne-Reete Abel 12.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 10.-12. kl. tütarlapsed 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Reili-Riin Vessmann 10.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 10.-12. kl. tütarlapsed 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Liisa Torsus 12a. Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 10.-12. kl. tütarlapsed 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Kätlin Kruus 12.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 10.-12. kl. tütarlapsed 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Ralf Randver 8.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 8.-9. kl.poisid 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Raiko Madar 8.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 8.-9. kl.poisid 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Jako Marten Reilson 9.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 8.-9. kl.poisid 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Markus Mittal 9.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 8.-9. kl.poisid 4x100m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Christopher Gutmann 7.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 6.-7. kl. poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Cristofer Köster 6.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 6.-7. kl. poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Markus Klais 6.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 6.-7. kl. poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Holger Himuśkin 6.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus 6.-7. kl. poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Hugo Tammepõld 5.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. poisid 4x400m III koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Raiko Ilves 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. poisid 4x400m III koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Romet Leppik 4.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. poisid 4x400m III koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Kristofer Kruusimäe 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. poisid 4x400m III koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Miia Ott 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl.tütarlapsed 4x400m I koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Kirke Madar 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl.tütarlapsed 4x400m I koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Hanna Isabel Põhjala 5.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl.tütarlapsed 4x400m I koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Aila-Ly Rogatkin 5.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl.tütarlapsed 4x400m I koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Miia Ott 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. tütarlapsed 4x50m. II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Aila-Ly Rogatkin 5.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. tütarlapsed 4x50m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Kirke Madar 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. tütarlapsed 4x50m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Annika Märtin 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksus kuni 5. kl. tütarlapsed 4x50m II koht Kelli Vechterstein Helen Loik
Jessica Ojaste 5.a Rahvusooper Estonia haridusprojektide konkurss Võidutöö Katrin Betlem
Sandra Sinivee 5.a Rahvusooper Estonia haridusprojektide konkurss Võidutöö Katrin Betlem
Johanna Dora Mätlik 5.a Rahvusooper Estonia haridusprojektide konkurss Võidutöö Katrin Betlem
Kristin Paas 4.c Üle-eestiline 3.-4. klasside õpilaste Kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere 100 aastat tagasi" 1. koht Pille Raudam
Roosi Matilda Padari 4.c Üle-eestiline 3.-4. klasside õpilaste Kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere 100 aastat tagasi" 1. koht Pille Raudam
Mathias Järve 4.c Üle-eestiline 3.-4. klasside õpilaste Kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere 100 aastat tagasi" 1. koht Pille Raudam
Helen Enno 4.b Üle-eestiline 3.-4. klasside õpilaste Kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere 100 aastat tagasi" 1. koht Liidi Mehide
Karl Peterson 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poisid II koht Kristo Remmelgas
Marcel Malsroos-Väli 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poisid II koht Kristo Remmelgas
Joosep Tiitus 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poisid II koht Kristo Remmelgas
Erast Männik 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poisid II koht Kristo Remmelgas
Morten Karja 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poisid II koht Kristo Remmelgas
Sander Kanna 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poisid II koht Kristo Remmelgas
Vladimir Rogoźin 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poisid II koht Kristo Remmelgas
Kaspar Kasemaa 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poisid II koht Kristo Remmelgas
Steven Luuk 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poisid II koht Kristo Remmelgas
Sander Liiker 6.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis kuni 7. kl. poisid I koht Martti Pent
Rasmus Liiv 7.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis kuni 7. kl. poisid I koht Martti Pent
Oliver Saame 7.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis kuni 7. kl. poisid I koht Martti Pent
Markus Ivask 7.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis kuni 7. kl. poisid I koht Martti Pent
Kristofer Kruusimäe 5.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis kuni 7. kl. poisid I koht Martti Pent
Raiko Ilves 5.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis kuni 7. kl. poisid I koht Martti Pent
Gren Kevin Raudsep 7.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis kuni 7. kl. poisid I koht Martti Pent
Rein Koik 7.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis kuni 7. kl. poisid I koht Martti Pent
Mathias Värva 6.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis kuni 7. kl. poisid I koht Martti Pent
Steven Novikov 6.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis kuni 7. kl. poisid I koht Martti Pent
Reli-Riin Vessmann 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi tütarlapsed II koht Kristo Remmelgas
Eliis Turvas 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi tütarlapsed II koht Kristo Remmelgas
Rika Remmel 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi tütarlapsed II koht Kristo Remmelgas
Pilleriin Saar 12.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi tütarlapsed II koht Kristo Remmelgas
Eliise Johanson 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi tütarlapsed II koht Kristo Remmelgas
Grete Eerikson 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi tütarlapsed II koht Kristo Remmelgas
Erast Männik 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi noormehed II koht Kristo Remmelgas
Morten Karja 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi noormehed II koht Kristo Remmelgas
Harald Nuut 12.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi noormehed II koht Kristo Remmelgas
Gert Herodes 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi noormehed II koht Kristo Remmelgas
Cristopher Anderson 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi noormehed II koht Kristo Remmelgas
Gaspar Luik 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi noormehed II koht Kristo Remmelgas
Marcel Malsroos-Väli 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi noormehed II koht Kristo Remmelgas
Robert Puumeister 12.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis gümnaasiumi noormehed II koht Kristo Remmelgas
Endry Kaljuste 9.a EKSL jalgpalli rahvaliiga 6.-9. klassi poisid I koht Martti Pent; Margus Martsep
Henri Erik 8.d EKSL jalgpalli rahvaliiga 6.-9. klassi poisid I koht Martti Pent; Margus Martsep
Henrik Hinn 8.c EKSL jalgpalli rahvaliiga 6.-9. klassi poisid I koht Martti Pent; Margus Martsep
Jako Marten Reilson 9.b EKSL jalgpalli rahvaliiga 6.-9. klassi poisid I koht Martti Pent; Margus Martsep
Jass Johannes Leis 9.c EKSL jalgpalli rahvaliiga 6.-9. klassi poisid I koht Martti Pent; Margus Martsep
Kaspar Aron Mäelt 9.d EKSL jalgpalli rahvaliiga 6.-9. klassi poisid I koht Martti Pent; Margus Martsep
Kaur Kajar Kalmer 8.c EKSL jalgpalli rahvaliiga 6.-9. klassi poisid I koht Martti Pent; Margus Martsep
Marcus Liinamäe 9.c EKSL jalgpalli rahvaliiga 6.-9. klassi poisid I koht Martti Pent; Margus Martsep
Taaniel Noorhani 9.c EKSL jalgpalli rahvaliiga 6.-9. klassi poisid I koht Martti Pent; Margus Martsep
Villem Kriisa 9.c EKSL jalgpalli rahvaliiga 6.-9. klassi poisid I koht Martti Pent; Margus Martsep
Hanna Isabel Põhjala 5.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukutele I koht Sirli Kants
Annika Märtin 5.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukutele  I koht Sirli Kants
Kirke Madar 5.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukutele I  koht Sirli Kants
Signe-Gerda Kants 4.e Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukutele I  koht Sirli Kants
Kendra Jürgens 5.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukutele I  koht Sirli Kants
Lilian Luukas 5.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukutele  I koht Sirli Kants
Greete Romandi 4.e Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukutele  I koht Sirli Kants
Karita Nurmsalu 4.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukutele  I koht Sirli Kants
Aila Ly Rogatkin 5.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukutele  I koht Sirli Kants
Markus Rander 9.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9.klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Kaspar Verk 8.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9.klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Ralf-Matthias Ats 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9.klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Jürgen Tiik 8.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9.klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Thomas Luht 9.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9.klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Oskar Martin Kiviväli 8.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9.klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Jarko Kõrvel 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9.klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Rasmus Tamm 9. b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9.klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Kristen Unt 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9.klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Andre Laurits 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 8.-9.klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Hanna Mariis Gustavson 3.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis kuni 3.klassi tüdrukutele III koht Sirkli Kants
Loore Lutsoja 3.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis kuni 3.klassi tüdrukutele III koht Sirkli Kants
Jonell Post 3.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis kuni 3.klassi tüdrukutele III koht Sirkli Kants
Rica Renata Raudsepp 3.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis kuni 3.klassi tüdrukutele III koht Sirkli Kants
Greta Loviisa Liivoja 3.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis kuni 3.klassi tüdrukutele III koht Sirkli Kants
Miiatriin Maltsar 3.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis kuni 3.klassi tüdrukutele III koht Sirkli Kants
Kathriin Ränk 3.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis kuni 3.klassi tüdrukutele III koht Sirkli Kants
Elisabeth Pallo 2.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis kuni 3.klassi tüdrukutele III koht Sirkli Kants