Konsultatsioonitunnid ja järelevastamine

Järelevastamise ajad ruumis Õ311

  • Esmaspäev 15.00 – 15.45 
  • Teisipäev 14.35 – 15.40  
  • Kolmapäev 15.00 – 15.45 
  • Neljapäev 14.35 – 15.40 

Konsultatsioonitunnid

Õpetaja Konsultatsioonitunni aeg Ruuminumber
Allikson, Annika Teisipäev 14.00-15.00 või kokkuleppel K330
Ausmees, Sandra Kolmapäev 13.10-13.55 A430
Avloi, Maarika Teisipäev 15.00-15.45 (Põhikool), Kolmapäev 8.00-8.30 (Gümnaasium) Õ409
Betlem, Katrin Teispäev 14.00-14.45, kokkuleppel muul ajal A163
Erbsen, Anne Esmaspäev ja teisipäev kell 8.00-8.30 G207
Erik, Inna Põhikool esmaspäeval 15.00-15.45,gümnaasium esmaspäeval 8.00-8.30 G216
Filippova, Regina Teisipäev 15.00-15.45 K329
Freimann, Mari Teisipäev 14.00-15.00 või kokkuleppel muul ajal Õ208
Hagur, Mirje Teisipäev 14.00-15.00 või kokkuleppel muul ajal A427
Hein, Lily Kolmapäev 14.05-14.50 A264
Hio, Esta Reede 14.00-14.45 K326
Hirschon, Annelore Esmaspäev 14.00-14.45 Õ215
Hokkanen, Liia Neljapäev, 8.00 -8.30 või kokkuleppel m,uul ajal G208
Hütt, Merike Kolmapäev 15.00-15.45 A162
Jukk, Annika Teisipäeval 15.00-15.45  või kokkuleppel G310
Jõemets, Rita Esmaspäev, teisipäev, neljapäev 14.00-14.45 A432
Kalapüüdja, Marge Kolmapäev 14.00-14.45 A426
Kald, Valev Neljapäev, 14:05-14:50 või kokkuleppel G304
Kaldmäe, Kersti Teisipäev, kolmapäev 8.00-8.30, kokkuleppel muul ajal G312
Kalinin, Merke Teisipäev 15.00-15.45 A260
Kants, Sirli Teisipäev 15.00-15.45 Võimla
Kasak, Kuuno Kolmapäev 14.00-14.45 K329
Kask, Karin Kolmapäev 14.00-14.45; muul ajal kokkuleppel Õ216
Kasuk, Kristiina Teisipäev 14.00-14.45 A433
Kaubi, Carolin Neljapäev 14.00-14.45 või kokkuleppel H115
Kekki, Tavo Teisipäev 15.00-15.45 Õ121
Keldo-Asi, Kairi Teisipäev 14.00-14.45 A265
Kink, Marianne Teisipäev, neljapäev 8.00- 8.30, muul ajal kokkuleppel. G220
Kipina, Jekaterina Kolmapäev 14.05-15.45 Õ311
Kloren, Anne Teisipäev 14.00-14.45 K228
Kontson, Anneli Esmaspäev 14.30-15.50, neljapäev 8.05-8.25, muud ajad kokkuleppel G302
Kook-Aljas, Kristel Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev 8.00-8.30, kokkuleppel muul ajal G314
Koppel, Krista Kolmapäev 14.05-14.50 A355
Koppel, Veronika Esmaspäev 15.00-15.45 G204
Korjus, Kristi Kolmapäev 14.00-14.45 või kokkuleppel muul ajal Õ315
Kruuk, Kärt Esmaspäev 8.00-8.30 muul ajal kokkuleppel G307
Kuurberg, Sirje Kokkuleppel  
Kuusalu, Jane Kokkuleppel  
Kärt, Kristjan Kolmapäeval 8:00-8:30 muul ajal kokkuleppel S101
Külljastinen, Kristi Neljapäev 14.20-15.00, teisipäev, kolmapäev 8.00-8.30, muul ajal kokkuleppel G313
Kütt, Triin Esmaspäev 13.45-14.30 Õ417
Lagle, Helen Teisipäev 13.10-13.55  
Laid, Siiri Teisipäev 14.05-14.50 H126
Laurand, Hairi Neljapäev 14.00-15.00 või kokkuleppel K233
Leetjõe, Laur Esmaspäev 13.10- 13.55, kolmapäev 15.00-15.45 G305
Leht, Sigre Teisipäev 14.00-14.45 A259
Leibenau, Gerly Teisipäev 15.00-15.45 või kokkuleppel muul ajal Õ312
Leo, Kelly Teisipäev 15.00-15.45 või kokkuleppel Õ413
Leukmann, Aili Kolmapäev 14.00-15.00 A354
Liiv, Külli Teisipäev 15.00-15.45; neljapäev 14.00-14.45 A347
Loik, Helen Neljapäev 14.05-14.50 S101
Lumijõe, Liivi Esmaspäev 14.05- 14.50 K238
Meybaum, Rea Esmaspäev 8.00-8.30, 15.00-15.45, neljapäev 14.00-14.45 G221
Mikli, Aet Esmaspäev 15.00-16.00 või kokkuleppel A152
Muug, Riina Teisipäev 15.00-15.45 Õ314
Mänd, Kristi Esmaspäev 15.00-15.45 K325A
Möldre, Ulla Simone Esmaspäev, kolmapäev 8.00-8.30, kokkuleppel muul ajal G005
Müller, Jelena Neljapäev 14.05-14.50 K328
Niilo, Lauri Teisipäev, neljapäev 8.00-8.30, kokkuleppel muul ajal G305
Nurk, Sirje Reede 14.00-14.45 K327
Nurmsoo, Ene Teisipäev 14.00-14.45 A263
Ossipov, Robert Kokkuleppel  
Ots, Elve Kolmapäeval 14.05-14.40 G226
Pajumets, Eliise Teisipäev 14.30-15.30 Võimla
Pani, Luisa Esmaspäev 14.00-15.35 Õ418
Papp, Terje Kolmapäev 14.00-14.45 A431
Pent, Martti Esmaspäevast reedeni 15.00-16.00 S101 või staadion
Pihu, Linda Kolmapäev 13.05-13.50 või kokkuleppel A425
Piil, Monika Teisipäev 14.00-14.50 Õ308
Piirmets, Erika Teisipäev 14.00-14.45 või kokkuleppel K242
Pilman, Nele Teisipäev 14.00-14.45 G205
Primožic, Manja Kolmapäev 14.00-14.45 Õ211
Pukk, Irene Neljapäev 15.00-15.45 K125
Relve, Laura-Liis Teisipäev 8.00-8.30 ja 15.50-16.45; neljapäev 8.00-8.30. Muul ajal kokkuleppel. G219
Raud, Tiina Kolmapäev 14.00-14.45 või kokkuleppel A159
Raudam, Pille Neljapäev 14.00-15.00 või kokkuleppel Õ211
Sirli Kants Neljapäev 15.00-16.00 S104
Reinholm, Sirle Esmaspäev 14.00-15.30 Õ101
Reinumägi, Mirjel Kolmapäev 14.05-14.50 A353
Remmel, Riina Esmaspäev 14.00- 14.45 A348
Remmelgas, Kristo Kolmapäev 15.00-15.45 S101
Rohusaar, Margit Esmaspäev 14.05 - 15.45  K325
Rõuk, Vadim Kolmapäev, reede 08.00-08.30, reede 14.35-15.50 G210
Saarem, Terje Kolmapäev 12.50-13.30 A163
Sakkarias, Annika Neljapäev 14.05-14.50 või kokkuleppel Õ414
Sarik, Madis Kokkuleppel  
Selgis, Eda Kolmapäev 15.00-15.45 Õ411
Siirak, Heidy Teisipäev 14.05-14.50 A258
Sikk, Veijo Teisipäev 15.00-15.45 Õ118
Sulu, Regina Esmaspäev 14.00-14.45 Õ415
Tagel, Liis Esmaspäev 14.05-14.50 Õ209
Tahk, Marje Teisipäev 14.00-16.00 (põhikool), kolmapäev 8.00-8.30 (gümnaasium) H109
Taimre, Sandra Kolmapäev 13.10-14.50 Õ101
Tammistu, Triin Kolmapäev 13.30 - 15.00, muul ajal kokkuleppel. Õ309
Ternovski, Valeria Neljapäev 14.00-14.45 H118
Timmi, Marlene Neljapäev 14.20-15.00 G303
Toodo, Evelin Teisipäev 12.50-13.35 A163
Toomi, Kadi Teisipäev 15.00-14.45 K227
Troska, Eleri Kolmapäev 14.05-14.50 A152
Truuver, Kerli Teisipäev 14.30-16.00 G209
Turmann, Helen Neljapäev 14.00-14.45 A158
Tõnismäe, Diana Teisipäev 14.00-14.45 Õ212
Uuemäe, Kristin Esmaspäev 14.00-14.45 Õ214
Valdma, Helen Esmaspäev 14.05-14.50 Õ416
Vanaselja, Evelin Teisipäev 14.30-16.30, muul ajal kokkuleppel G212
Vechterstein, Kelli Teisipäev 14.00-15.45 S104
Viidemann, Eva Teisipäev 15.00-16.30 Õ412
Viigi, Kadi Reede 14.05-14.50 või kokkuleppel K331
Viikmäe, Eleri Kolmapäev 14.00-14.45 A266
Vimberg, Kristi Teisipäev 8.00-8.30, muul ajal kokkuleppel K229