Kutse oskuste festivalile "Noor meister 2018"

Hea koolijuht, õpetaja, huvijuht!

Kutsume Teie kooli 7.-12. klassi õpilasi 3.-4. mail toimuvale oskuste festivalile „Noor meister 2018“.

Tuletame meelde, et selleks, et kõik soovijad üle Eesti saaksid osa oskuste festivalist, pakub SA Innove tasuta bussitransporti Tallinnasse ja tagasi. Bussikohtade arvu määramiseks palume anda transpordisoovist teada hiljemalt 23. märtsiks 2018 (k.a) siin: https://www.innove.ee/kutseharidus/kutsemeistrivoistlused/noor-meister/noor-meister-2018/bussid/

Festival toimub Tallinnas, Eesti Näituste Messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn) ja on kõigile tasuta!

Tänavune üritus keskendub noortele ning nende oskustele ja hobidele, millest tulevikus võib saada elukutse või hüppelaud iseseisvasse ellu. Kutsume üldhariduskoolide noori ja õpetajaid saama osa huvitavast kahepäevasest üritusest, mis on täis võimalusi täiendada enda teadmisi, panna käed külge erinevates töötubades ning vaadata ringi

võimaluste maailmas, mida pakuvad juba omandatud oskused.

Festivalil toimuva kohta lähemalt

Usume, et kõik oskavad midagi ja just selle õige oskuse arendamine võibki viia sind unistuste töö või lausa karjäärini. Tõstame keskmesse noored meistrid ja tõestame, et meie seas on palju talente, kellest osad veel ei pruugi seda teadvustadagi. Et kõik leiaksid oma talendi üles, pakume põnevaid töötubasid oma oskuste avastamiseks ja arendamiseks. Noori nõustavad kohapeal erinevad karjäärinõustajad nii hariduse kui ka tööturu teemal. Näitame erinevate erialade köögipoolt ning toome teieni oskusõppe noorte meistrite tiitlivõistlused. Oma edulugu oskuste maailmas räägivad ja näitavad õpilasfirmad, kes kohapeal ka oma toodangut müüvad.

Muidugi ei puudu kõige eelneva kõrvalt ka meelelahutus. Noorte energiat hoiab üleval „Padjaklubist“ tuntud särtsakas päevajuht Kristel Aaslaid. Festivali peaesinejaks on aga hetke populaarseim räppar Arop, kelle lugu „Kiki Miki“ valiti hiljuti ka aasta hitiks. Laval säravad lisaks veel erinevad kaunite kunstide esindajad ning toimub Eesti parima noor-DJ finaal. Kohapeal saavad kõik külastajad osa võtta põnevast mängust, mida saab mängida kas oma telefonis või kui see puudub, siis paberi peal. Lisaks paljudele teistele auhindadele on peavõiduks uus iPhone!

Leia oskuste festival „Noor meister 2018“ Facebookist »
Lisaküsimuste korral palume julgesti ühendust võtta e-posti aadressil noor.meister@innove.ee.

Tervitades
Oskuste festival „Noor meister“ korraldustiim