Jüri Gümnaasiumi eelkool 2016/2017. õppeaastal

Lähtuvalt Rae Vallavalitsuse 30. augusti 2016 korraldusest nr 1272 „Eelkooli osalustasu kehtestamine“ töötab eelkool Jüri Gümnaasiumis ajavahemikul 27. september 2016  – 23. mai 2017.

Taotlused lapse osalemiseks eelkooli töös esitada 23. septembriks paberkandjal kooli sekretärile või elektrooniliselt digiallkirjastatult aadressile kool@jyri.edu.ee.

Laekunud taotlustest lähtuvalt komplekteeritakse eelkooli rühmad.

Vastavalt esitatud taotlusele koostab Rae valla rahandusamet lapsevanemale arve.

Õppetöö toimub septembris alustavatele rühmadele üks kord nädalas teisipäeviti ajavahemikul 14.30 – 16.00 Jüri Gümnaasiumi algkoolimajas ruumides A260, A353 ja A431. Õpetajad võtavad lapsed vastu algkoolimaja I korrusel garderoobide juures.

Õppetundides tegeldakse läbi lõimitud tegevuse koolieelse lasteasutuse riiklikus õppekavas esitatud valdkondadega: mina ja keskkond, keel ja kõne, matemaatika, kunst, muusika, liikumine. Õppetöö toimub Jüri Gümnaasiumi eelkooli tööraamatule tuginedes.

Kooli tulles on lapsel vajalikud kirjutamistarbed ja vahetusjalanõud (õppematerjal on osalustasu sees).