Õpilaste tulemused

 

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht Juhendaja
Kiur Kristjan  Pero 1.c klass Harjumaa etluskonkurss 3. koht Triin Tammistu
Tuudur Jakob Padari 5.e klass Rahvusvaheline matemaatikavõistlus Känguru; benjaminide klass (4764 osalejat)

10. koht

Sandra Taimre
Uku Rudolf Veski 2.c klass Rahvusvaheline matemaatikavõistlus Känguru; pre-ekolieride klass (5662 osalejat) 92. koht Kristin Uuemäe
Kristian Otlot 9.c klass Vabariiklik ajaloo olümpiaad 1.-2. koht Kristi Mänd
Meril Kiskonen 7.d klass Harjumaa kooliteatrite festival Näitleja eripreemia Ingrid Mikk
Lauri Laurberg 6.b klass Harjumaa kooliteatrite festival Näitleja eripreemia Ingrid Mikk
Signe-Gerda Kants 3.e klass DUMBLE tütarlaste rahvastepalli piirkonnavõistlused 1. koht Sirli Kants
Karita Nurmsalu 3.b klass DUMBLE tütarlaste rahvastepalli piirkonnavõistlused 1. koht Sirli Kants
Laura Naudi 3.a klass DUMBLE tütarlaste rahvastepalli piirkonnavõistlused 1. koht Sirli Kants
Elli Harma 3.e klass DUMBLE tütarlaste rahvastepalli piirkonnavõistlused 1. koht Sirli Kants
Rica Renata Raudsep 2.b klass DUMBLE tütarlaste rahvastepalli piirkonnavõistlused 1. koht Sirli Kants
Marjetta Õismets 3.a klass DUMBLE tütarlaste rahvastepalli piirkonnavõistlused 1. koht Sirli Kants
Greete Romandi 3.e klass DUMBLE tütarlaste rahvastepalli piirkonnavõistlused 1. koht Sirli Kants
Loore Aruste 3.c klass DUMBLE tütarlaste rahvastepalli piirkonnavõistlused 1. koht Sirli Kants
Triine Teder 9.d klass Harjumaa pranglimise meistrivõistlus, 9. klasside arvestus 3. koht Gerly Leibenau
Oskar Märtin 6.c klass Harjumaa pranglimise meistrivõistlus, 6. klasside arvestus 2. koht Carolina Kala
Rasmus Harak 9.d klass Harjumaa pranglimise meistrivõistlus, 9. klasside arvestus 2. koht Gerly Leibenau
Triine Teder 9.d klass Piirkondlik matemaatikaolümpiaad, 9.klasside arvestus 3. koht Gerly Leibenau
Kaspar Vares 1.d klass Pranglimise üleriigilise eelvooru III etapp; 1. klasside arvestuses 1217 osalejat 15. koht Heidy Siirak
Elisabeth Valdmann 1.c klass Pranglimise üleriigilise eelvooru III etapp; 1. klasside arvestuses 1217 osalejat 28. koht Triin Tammistu
Kaspar Vares 1.d klass Pranglimise üleriigilise eelvooru I, II ja III etapi koondarvestus; 1. klasside arvestuses 1604 osalejat 17. koht Heidy Siirak
Karl Martin Ingerma 12.a klass Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor II koht Vadim Rõuk
Kristian Otlot 9.c klass Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor I koht Kristi Mänd
Lem-Leonhard Roots 4.a klass Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales; algkooli vanuserühm VI koht Tiina Raud
Jakob Luts 5.c klass Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales; algkooli vanuserühm VI koht Tiina Raud
Tuudur Jakob Padari 5.e klass Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales; algkooli vanuserühm VI koht Tiina Raud
Laureta Tammepõld 6.b klass Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales; algkooli vanuserühm VI koht Tiina Raud
Sander Aasma 2.b klass Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales; põhikooli-gümnaasiumi vanuserühm VIII koht Tiina Raud
Rasmus Uljas 3.d klass Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales; põhikooli-gümnaasiumi vanuserühm VIII koht Tiina Raud
Mirko Lainevool 7.c klass Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales; põhikooli-gümnaasiumi vanuserühm VIII koht Tiina Raud
Tarmo Kasak 11.a klass Eesti koolide meistrivõistlused kiirmales; põhikooli-gümnaasiumi vanuserühm VIII koht  

Kristofer Joosep Kikas

6.c klass KiVa üleriigiline plakatikonkurss III koht Heidy Siirak

Oskar Märtin

6.c klass KiVa üleriigiline plakatikonkurss III koht Heidy Siirak
Uku Rudolf Veski 2.c klass Harjumaa poiste joonistuspäev Eripreemia Kristin Uuemäe
Stinger Vahtrik 3.c klass Harjumaa poiste joonistuspäev Eripreemia Pille Raudam
Carmen Hakkaja 7.d klass Vabariiklik matemaatikavõistlus "Kuubik" (individuaalarvestus) I koht Anni Mehide
Jelena Todurova 7.d klass Vabariiklik matemaatikavõistlus "Kuubik" (individuaalarvestus) I koht Anni Mehide
Triine Teder 9.d klass Maakondlik emakeeleolümpiaad II-III koht Kerli Truuver
Meriliis Saar 11.c klass Maakondlik emakeeleolümpiaad III koht Anne Erbsen
Karmen Raudsepp 10.c klass Maakondlik bioloogiaolümpiaad (10. klassid) II koht Kadri Kabel
Liisa Salekešina 12.a klass Maakondlik kunstiolümpiaad II koht Marje Tahk
Raul Kröönström 9.a klass Maakondlik keemiaolümpiaad III koht Maarika Avloi
Martin Mihkel Meidla 9.a klass Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Kristo Remmelgas
Marten Mihkel Meidla 9.a klass Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Kristo Remmelgas
Gert Herodes 9.c klass Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Kristo Remmelgas
Georg Kõss 9.a klass Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Kristo Remmelgas
Markus Rander 8.c klass Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Kristo Remmelgas
Joosep Põldma 7.a klass Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Kristo Remmelgas
Kent-Christer Benström 8.d klass Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis poisid 7.-9. klass III koht Kristo Remmelgas
Raul Kröönström 9.a klass Piirkondlik füüsikaolümpiaad II koht Laur Leetjõe
Holger Himuśkin 5.c klass Harjumaa TV 10 Olümpiastarti II etapp teivashüpe I koht Helen Loik
Holger Himuśkin 5.c klass Harjumaa TV 10 Olümpiastarti II etapp kaugushüpe I koht Helen Loik
Holger Himuśkin 5.c klass Harjumaa TV 10 Olümpiastarti II etapp 60m tõkkejooks II koht Helen Loik
Mikk Lainevool 7.c klass Vabariiklik vene keele kui võõrkeele 7.-8.klasside õpilaste võistlus I koht Jekaterina Lapitševa
Kirsika Link 8.c klass Vabariiklik vene keele kui võõrkeele 7.-8.klasside õpilaste võistlus VI koht Jekaterina Lapitševa
Karolin Karja 3.e klass Verekeskuse üleriigiline joonistusvõistlus "Doonor on elupäästja" I koht Rita Jõemets
Grete Romandi 3.e klass Verekeskuse üleriigiline joonistusvõistlus "Doonor on elupäästja" I koht Rita Jõemets
Veronica Nahkur 4.d klass Verekeskuse üleriigiline joonistusvõistlus "Doonor on elupäästja" II koht Kairi Keldo-Asi
Mia Grete Pärnamägi 1.b klass Verekeskuse üleriigiline joonistusvõistlus "Doonor on elupäästja" III koht Mirje Hagur
Maarja Lüüs 7.d klass Minu Eesti 100 aasta pärast. Eesti Vabariik 100 kingituse loominguline konkurss. III koht Marje Tahk
Hanno Klimov 1.d klass Pranglimise üleriigilise eelvooru II etapp; 1. klasside arvestuses 1198 osalejat 15. koht Heidy Siirak
Kaspar Vares 1.d klass Pranglimise üleriigilise eelvooru II etapp; 1. klasside arvestuses 1198 osalejat 23. koht Heidy Siirak
Kaspar Vares 1.d klass Pranglimise üleriigilise eelvooru I ja II etapi koondarvestus; 1. klasside arvestuses 1506 osalejat 18. koht Heidy Siirak
Hanno Klimov 1.d klass Pranglimise üleriigilise eelvooru I ja II etapi koondarvestus; 1. klasside arvestuses 1506 osalejat 24. koht Heidy Siirak
Tormi Kull 5.b klass Tallinna ja Harjumaa koolide Malevõlurite Turniir - võistkondlik võistlus III koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 3.d klass Tallinna ja Harjumaa koolide Malevõlurite Turniir - võistkondlik võistlus III koht Tiina Raud
Tuudur Jakob Padari 5.e klass Tallinna ja Harjumaa koolide Malevõlurite Turniir - võistkondlik võistlus III koht Tiina Raud
Doris Aasa 4.e klass Tallinna ja Harjumaa koolide Malevõlurite Turniir - võistkondlik võistlus III koht Tiina Raud
Rasmus Uljas 3.d klass Tallinna ja Harjumaa koolide Malevõlurite Turniir - individuaalturniir I koht Tiina Raud
Sander Aasma 2.b klass Tallinna ja Harjumaa koolide Malevõlurite Turniir - individuaalturniir III koht Tiina Raud
Mariann Kalinina 9.c Maakondlik füüsika-keemia sõprusviktoriin I koht Maarika Avloi
Georg Kõss 9.c Maakondlik füüsika-keemia sõprusviktoriin I koht Maarika Avloi
Kristian Otlot 9.c Maakondlik füüsika-keemia sõprusviktoriin I koht Maarika Avloi
Raul Kröönström 9.a Maakondlik füüsika-keemia sõprusviktoriin I koht Maarika Avloi
Aliise Sikk 8.c Harjumaa meistrivõistlused ujumises 8.-9. klassi neiud I koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Dolores Tiitsu 9.d Harjumaa meistrivõistlused ujumises 8.-9. klassi neiud I koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Gerly Herodes 8.a Harjumaa meistrivõistlused ujumises 8.-9. klassi neiud I koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Anete Mooro 8.b Harjumaa meistrivõistlused ujumises 8.-9. klassi neiud I koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Germo Murd 5.v Harjumaa meistrivõistlused ujumises kuni 5. klassi poisid I koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Marten Siller 3.g Harjumaa meistrivõistlused ujumises kuni 5. klassi poisid I koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Alex Sikk 4.c Harjumaa meistrivõistlused ujumises kuni 5. klassi poisid I koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Joonas Koppen 5.d Harjumaa meistrivõistlused ujumises kuni 5. klassi poisid I koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Gert Herodes 9.c Harjumaa meistrivõistlused ujumises 8.-9. klassi poisid II koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Albert Kuld 9.b Harjumaa meistrivõistlused ujumises 8.-9. klassi poisid II koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Kevin Koovit 9.d Harjumaa meistrivõistlused ujumises 8.-9. klassi poisid II koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Ander Ojala 8.d Harjumaa meistrivõistlused ujumises 8.-9. klassi poisid II koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Kirke Madar 4.b Harjumaa meistrivõistlused ujumises kuni 5. klassi tüdrukud III koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Janeli Luts 5.b Harjumaa meistrivõistlused ujumises kuni 5. klassi tüdrukud III koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Liisa Aruste 5.b Harjumaa meistrivõistlused ujumises kuni 5. klassi tüdrukud III koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Aila Ly Rogatkin 4.d Harjumaa meistrivõistlused ujumises kuni 5. klassi tüdrukud III koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Robin Aloe 10.a Harjumaa meistrivõistlused ujumises 10.-12. klassi noormehed III koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Siim Saar 12.b Harjumaa meistrivõistlused ujumises 10.-12. klassi noormehed III koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Markus Nahkur 10.a Harjumaa meistrivõistlused ujumises 10.-12. klassi noormehed III koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Morten Karja 10.b Harjumaa meistrivõistlused ujumises 10.-12. klassi noormehed III koht Kelli Vechterstein. Martti Pent
Merili Kõrvel 5.b EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele III koht Kelli Vechterstein
Janeli Luts 5.b EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele III koht Kelli Vechterstein
Anni Põldma 5.d EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele III koht Kelli Vechterstein
Anette Lehtla 5.d EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele III koht Kelli Vechterstein
Kaili Loorand 5.e EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlustel 4.-5. klassi tüdrukutele III koht Kelli Vechterstein
Kaisa Loorand 5.e EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele III koht Kelli Vechterstein
Madli Loorand 5.e EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele III koht Kelli Vechterstein
Emma Luisa Põld 5.e EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi tüdrukutele III koht Kelli Vechterstein
Rannar Tornius 5.b EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poistele IV koht Kelli Vechterstein
Holger Himuśkin 5.c EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poistele IV koht Kelli Vechterstein
Robin Andero Mandri 5.a EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poistele IV koht Kelli Vechterstein
Rasmus Talts 5.e EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poistele IV koht Kelli Vechterstein
Mathias Värva 5.b EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poistele IV koht Kelli Vechterstein
Kristofer Kruusimäe 4.b EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poistele IV koht Kelli Vechterstein
Steven Novikov 5.a EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poistele IV koht Kelli Vechterstein
Georg Sulaoja 5.a EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused 4.-5. klassi poistele IV koht Kelli Vechterstein
Karita Nurmsalu 3.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Signe-Gerda Kants 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Elli Harma 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Leeni Raamat 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Kristin Paas 3.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Rica Renata Raudsep 2.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Loore Aruste 3.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Greete Romandi 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Kaspar Vares 1.d Pranglimise üleriigiline eelvoor; 1. klasside arvestuses 1254 osalejat 23. koht Heidy Siirak
Gert Kabal 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Romet Leppik 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Hugo Narmont 3.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Kristjan Rosar 3.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Marten Siller 3.g Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Patrik Volkov 3.g Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Rasmus Pallum 3.d Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Ken-Erik Rätsepp 3.d Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Gert Herodes 9.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Kristen Unt 8.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Andre Laurits 8.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Thomas Luht 8.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Rasmus Tamm 8.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Markus Rander 8.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Ralf-Matthias Ats 8.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 5.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Robin Andero Mandri 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Mathias Värva 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Rannar Tornius 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Rasmus Talts 5.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Kristofer Kruusimäe 4.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Steven Novikov 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Georg Sulaoja 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Anu Erbsen 9.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Berit Arunurm 9.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Carnen Eliis Trell 9.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Eliis Turvas 9.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Mari Torsus 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Reili Riin Vessmann 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Merili Kõrvel 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Janeli Luts 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Anni Põldma 5.d Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Anette Lehtla 5.d Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Elisabeth Vahtras 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Karoline Jakovleva 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Mariell Õismets 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Hanna Isabel Põhjala 4.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Bianca Sinivee 4.a Harjumaa koolide 4. klasside kirjandusviktoriin I koht Linda Pihu
Anett Hainas 4.c Harjumaa koolide 4. klasside kirjandusviktoriin II koht Sigre Leht
Maxim Nasirov 4.d Harjumaa koolide 4. klasside kirjandusviktorin II koht Kairi Keldo-Asi
Toora Tõnuri 4.e Harjumaa koolide 4. klasside kirjandusviktoriin III koht Merke Kalinin
Tuudur Jakob Padari 5.e Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss I koht Margit Rohusaar
Siim Saar 12.b Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Johannes Kodumäe 10.a Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Marcel Malsroos-Väli 10.a Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Karl Peterson 10.a Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Emiliano Pasos Torres 11.b Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Erast Männik 11.b Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Steven Luuk 11.b Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Joosep Tiitus 10.b Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Morten Karja 10.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Erast Männik 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Krister Kaldre 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Robert Puumeister 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Harald Nuut 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Gaspar Luik 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Cristopher Anderson 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Marcel Malsroos-Väli 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Vladimir Rogoźin 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Vladimir Rogoźin 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Kaspar Ait 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Siim Saar 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Karl Peterson 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Marcel Malsroos-Väli 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Johannes Kodumäe 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Steven Luuk 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Robin Alexander Veskus 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Sten-Erik Priskus 10.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Johannes Kodumäe 10.a Eesti Koolispordi Liidu  teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Marta Juhkami 12.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Robin Alexander Veskus 12.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Annaliisa Kärner 11.c Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Ekvard-Allan-Matis Joakit 12.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Agne-Reete Abel 11.c Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle UUemaa   Kristo Remmelgas
Vladimir Rogoźin 11.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Karmen Raudsepp 11.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Robin Aloe 10.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Kätlin Kruus 11.c Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Priidik Sõõrd 9.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Mari Torsus 9.d Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Hugo Kallaste 9.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Eliise Heinsalu 8.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Raneb-Ronan Alliksoo 8.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa   Kristo Remmelgas
Carmel Kaasik 9.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlustel pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Jako Marten Reilson 8.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Gerty Oja 7.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Tanel Lampe 8.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Reili-Riin Vessmann 9.d Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Vladimir Rogoźin 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Kaspar Ait 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Siim Saar 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Karl Peterson 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Marcel Malsroos-Väli 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Johannes Kodumäe 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Steven Luuk 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Robin Alexander Veskus 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Merili Kõrvel 5.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Karolina Jakovleva 5.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Elina Nilender 5.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Ramessa-Elisabeth Alliksoo 4.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Isabel Rui 5.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Raiko Ilves 4.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Mathias Värva 5.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Sander Liiker 5.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Kristofer Kruusimäe 4.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Holger Himuśkin 5.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Oliver Saame 6.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Raiko Madar 7.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Hugo Palutaja 7.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Georg Kask 7.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Rasmus Tents 7.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Raiko Madar 7.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Oskar Märtin 6.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Christopher Gutmann 6.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Priidik Sõõrd 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Hugo Kallaste 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Jako Marten Reilson 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Tanel Lampe 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Hugo Kallaste 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Tristan Pugi 8.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Markus Mittal 8.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Jako Marten Reilson 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Robin Alexander Veskus 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 10.-12. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Johannes Kodumäe 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 10.-12. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Marcel Malsroos-Väli 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 10.-12. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Erast Männik 11.b

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 10.-12. klassi poisid

III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Marta Juhkami 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 10.-12. klassi tüdrukud III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Kristi Kajasalu 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 10.-12. klassi tüdrukud III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Liisa Torsus 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 10.-12. klassi tüdrukud III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Kätlin Kruus 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 10.-12. klassi tüdrukud III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Berit Arunurm 9.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Priidik Sõõrd 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Carmel Kaasik 9.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Hugo Kallaste 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Reili-Riin Vessmann 9.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Martin Valkiainen 8.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Triinu Lamp 8.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Jako Marten Reilson 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Laura Roos 8.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Tanel Lampe 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas