Õpilaste tulemused

 

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht Juhendaja
Karita Nurmsalu 3.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Signe-Gerda Kants 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Elli Harma 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Leeni Raamat 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Kristin Paas 3.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Rica Renata Raudsep 2.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Loore Aruste 3.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Greete Romandi 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi tüdrukutele I koht Kelli Vechterstein
Kaspar Vares 1.d Pranglimise üleriigiline eelvoor; 1. klasside arvestuses 1254 osalejat 23. koht Heidy Siirak
Gert Kabal 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Romet Leppik 3.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Hugo Narmont 3.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Kristjan Rosar 3.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Marten Siller 3.g Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Patrik Volkov 3.g Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Rasmus Pallum 3.d Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Ken-Erik Rätsepp 3.d Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 2.-3. klassi poistele III koht Sirli Kants
Gert Herodes 9.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Kristen Unt 8.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Andre Laurits 8.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Thomas Luht 8.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Rasmus Tamm 8.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Markus Rander 8.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Ralf-Matthias Ats 8.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi poistele III koht Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 5.c Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Robin Andero Mandri 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Mathias Värva 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Rannar Tornius 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Rasmus Talts 5.e Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Kristofer Kruusimäe 4.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Steven Novikov 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Georg Sulaoja 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi poistele I koht Sirli Kants
Anu Erbsen 9.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Berit Arunurm 9.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Carnen Eliis Trell 9.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Eliis Turvas 9.a Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Mari Torsus 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Reili Riin Vessmann 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klassi tütarlastele II koht Kelli Vechterstein
Merili Kõrvel 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Janeli Luts 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Anni Põldma 5.d Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Anette Lehtla 5.d Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Elisabeth Vahtras 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Karoline Jakovleva 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Mariell Õismets 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Hanna Isabel Põhjala 4.a Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis 4.-5. klassi tüdrukud I koht Sirli Kants
Bianca Sinivee 4.a Harjumaa koolide 4. klasside kirjandusviktoriin I koht Linda Pihu
Anett Hainas 4.c Harjumaa koolide 4. klasside kirjandusviktoriin II koht Sigre Leht
Maxim Nasirov 4.d Harjumaa koolide 4. klasside kirjandusviktorin II koht Kairi Keldo-Asi
Toora Tõnuri 4.e Harjumaa koolide 4. klasside kirjandusviktoriin III koht Merke Kalinin
Tuudur Jakob Padari 5.e Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss I koht Margit Rohusaar
Siim Saar 12.b Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Johannes Kodumäe 10.a Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Marcel Malsroos-Väli 10.a Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Karl Peterson 10.a Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Emiliano Pasos Torres 11.b Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Erast Männik 11.b Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Steven Luuk 11.b Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Joosep Tiitus 10.b Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga jalgpalli  meistrivõistlused   10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Morten Karja 10.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Erast Männik 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Krister Kaldre 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Robert Puumeister 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Harald Nuut 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Gaspar Luik 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Cristopher Anderson 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Marcel Malsroos-Väli 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Vladimir Rogoźin 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Vladimir Rogoźin 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Kaspar Ait 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Siim Saar 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Karl Peterson 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Marcel Malsroos-Väli 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Johannes Kodumäe 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Steven Luuk 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Robin Alexander Veskus 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  jalgpallis 10.-12. klassid I koht Kristo Remmelgas
Sten-Erik Priskus 10.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis 10.-12. klassid III koht Kristo Remmelgas
Johannes Kodumäe 10.a Eesti Koolispordi Liidu  teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Marta Juhkami 12.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Robin Alexander Veskus 12.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Annaliisa Kärner 11.c Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Ekvard-Allan-Matis Joakit 12.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Agne-Reete Abel 11.c Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle UUemaa   Kristo Remmelgas
Vladimir Rogoźin 11.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Karmen Raudsepp 11.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Robin Aloe 10.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Kätlin Kruus 11.c Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 10.-12. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Priidik Sõõrd 9.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Mari Torsus 9.d Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Hugo Kallaste 9.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Eliise Heinsalu 8.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Raneb-Ronan Alliksoo 8.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa   Kristo Remmelgas
Carmel Kaasik 9.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlustel pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Jako Marten Reilson 8.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Gerty Oja 7.a Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Tanel Lampe 8.b Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Reili-Riin Vessmann 9.d Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused pendelteatejooksus 6.-9. klassid III koht Ülle Uuemaa    Kristo Remmelgas
Vladimir Rogoźin 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Kaspar Ait 12.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Siim Saar 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Karl Peterson 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Marcel Malsroos-Väli 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Johannes Kodumäe 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Steven Luuk 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Robin Alexander Veskus 11.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 10.-12. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Merili Kõrvel 5.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Karolina Jakovleva 5.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Elina Nilender 5.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Ramessa-Elisabeth Alliksoo 4.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Isabel Rui 5.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Raiko Ilves 4.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Mathias Värva 5.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Sander Liiker 5.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Kristofer Kruusimäe 4.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Holger Himuśkin 5.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks kuni 5 klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Oliver Saame 6.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Raiko Madar 7.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Hugo Palutaja 7.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Georg Kask 7.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Rasmus Tents 7.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Raiko Madar 7.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Oskar Märtin 6.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Cristopher Gutman 6.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 6.-7. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Priidik Sõõrd 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Hugo Kallaste 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Jako Marten Reilson 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Tanel Lampe 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Hugo Kallaste 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Tristan Pugi 8.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Markus Mittal 8.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Jako Marten Reilson 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 8.-9. klassi poisid I koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Robin Alexander Veskus 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 10.-12. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Johannes Kodumäe 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 10.-12. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Marcel Malsroos-Väli 10.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 10.-12. klassi poisid III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Erast Männik 11.b

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x800m teatejooks 10.-12. klassi poisid

III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Marta Juhkami 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 10.-12. klassi tüdrukud III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Kristi Kajasalu 12.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 10.-12. klassi tüdrukud III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Liisa Torsus 11.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 10.-12. klassi tüdrukud III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Kätlin Kruus 11.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 4x100m teatejooks 10.-12. klassi tüdrukud III koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Berit Arunurm 9.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Priidik Sõõrd 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Carmel Kaasik 9.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Hugo Kallaste 9.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Reili-Riin Vessmann 9.d Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Martin Valkiainen 8.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Triinu Lamp 8.a Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Jako Marten Reilson 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Laura Roos 8.c Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas

Tanel Lampe 8.b Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes, pendelteatejooks 8.-9. klass II koht

Kelli Vechterstein

Kristo Remmelgas