Õpilaste tulemused 2018/2019

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht Juhendaja
Markus Magomedov 6.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass poisid III koht Martti Pent
Mattias Thomas Luhaväli 6.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass poisid III koht Martti Pent
Lem-Leonhard Roots 6.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass poisid III koht Martti Pent
Karl Markus Kuuskmaa 6.e Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass poisid III koht Martti Pent
Kaspar Vares 3.6 Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass poisid III koht Martti Pent
Andero Tatrik 2.e Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass poisid III koht Martti Pent
Sandra Zielinski 6.b Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud III koht Sirli Kants
Lisandra Tatrik 6.c Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud III koht Sirli Kants
Annabel Lattik 6.c Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud III koht Sirli Kants
Kendra Jürgens 6.d Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud III koht Sirli Kants
Laura Naudi 5.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud III koht Sirli Kants
Kaspar Vares 3.d Harjumaa Pranglimise finaal I koht Heidy Siirak
Markus Harald Meidra 3.c Harjumaa Pranglimise finaal 7. koht Triin Tammistu
Elisabeth Valdmann 3.c Harjumaa Pranglimise finaal 10. koht Triin Tammistu
Elisabeth Valdmann 3.c Eesti meistrivõistlused rahvusvahelises kabes kuni 10aastaste vanusegrupp I koht Arno Uutma
Aksel Salong 2.c Harjumaa poiste joonistuspäev Võidutöö Aili Leukmann
Arthur Rähn 3.c Harjumaa poiste joonistuspäev Võidutöö Triin Tammistu
David Hrapko 3.e Harjumaa poiste joonistuspäev Võidutöö Monika Piil
Markus Madiste 4.c Harjumaa poiste joonistuspäev Võidutöö Kristin Uuemäe
Oliver Otlot 8.d

Eesti noorte sisekergejõustiku võistlused

U-16 4X200m teatejooks

I koht  
Oskar Märtin 8.c Matemaatikaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor III koht Luisa Pani
Remo Heinmaa 7.c EKSL Osavaima korvpalluri festival kuni 7. klassi poisid I koht Martti Pent
Holger Himuśkin 7.c EKSL Osavaima korvpalluri festival kuni 7. klassi poisid I koht Martti Pent
Rannar Tornius 7.b EKSL Osavaima korvpalluri festival kuni 7. klassi poisid I koht Martti Pent
Mairo Saarniit 7.c EKSL Osavaima korvpalluri festival kuni 7. klassi poisid I koht Martti Pent
Björn Marrandi 7.c EKSL Osavaima korvpalluri festival kuni 7. klassi poisid III koht Martti Pent
Kert Laanemets 7.a EKSL Osavaima korvpalluri festival kuni 7. klassi poisid III koht Martti Pent
Oliver Raud 7.d EKSL Osavaima korvpalluri festival kuni 7. klassi poisid III koht Martti Pent
Tom-Erik Otto 7.c EKSL Osavaima korvpalluri festival kuni 7. klassi poisid III koht Martti Pent
Jürgen Tiik 9.d EKSL Osavaima korvpalluri festival  8.-9. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Kaspar Verk 9.c EKSL Osavaima korvpalluri festival  8.-9. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Christopher Gutmann 8.b EKSL Osavaima korvpalluri festival  8.-9. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Jarko Kõrvel 9.d EKSL Osavaima korvpalluri festival  8.-9. klassi poisid I koht Kristo Remmelgas
Maria-Elizabeth Antson 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed III koht Sirli Kants
Anette Lehtla 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed III koht Sirli Kants
Anni Põldma 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed III koht Sirli Kants
Liisa Põldma 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed III koht Sirli Kants
Merili Kõrvel 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed III koht Sirli Kants
Hannela Haavel 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed III koht Sirli Kants
Laura Kullamaa 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed III koht Sirli Kants
Rasmus Kalkun 10.a Harjumaa keemiaolümpiaad I koht Maarika Avloi
Ken Koovit 5.c NUPUTA Harjumaa voor II koht Pille Raudam
Rasmus Pallum 5.d NUPUTA Harjumaa voor II koht Rita Jõemets
Lisandra Tatrik 6.c NUPUTA Harjumaa voor II koht Luisa Pani
Marii Kõss 6.c  NUPUTA Harjumaa voor II koht Luisa Pani
Gregor Kivisaar 2.a Eesti võistlus sulgpallis Sulesellid III I koht  
Elisabeth Tomingas 10.b Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass neiud III koht Eliise Pajumets
Triinu Lamp 10.b Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass neiud III koht Eliise Pajumets
Rebeca Degtjov 10.c Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass neiud III koht Eliise Pajumets
Anete Maria Vilgats 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass neiud III koht Eliise Pajumets
Mariliina Maltsar 11.b Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass neiud III koht Eliise Pajumets
Alexandra Lisette Russi 10.c Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass neiud III koht Eliise Pajumets
Anabel-Carmen Kerner 11.c Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass neiud III koht Eliise Pajumets
Rasmus Harak 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets
Gert Herodes 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets
Johannes Kodumäe 11.b Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets
Martin Mihkel Meidla 11.b Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets
Marten Mihkel Meidla 11.c Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets
Karl Peterson 12.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets
Marcel Malsroos-Väli 12.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets
Morten Karja 12.b Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets
Joosep Põldma 9.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9..klass poisid I koht Martti Pent
Stefan Nikolai Rütkinen 9.a Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9..klass poisid I koht Martti Pent
Jakob Põldma 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9..klass poisid I koht Martti Pent
Dominic Semmel 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9..klass poisid I koht Martti Pent
Lembit Leibenau 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9..klass poisid I koht Martti Pent
Kaspar Verk 9.c Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9..klass poisid I koht Martti Pent
Jürgen Tiik 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis 7.-9..klass poisid I koht Martti Pent
Holger Himuśkin 7.c Harjumaa TV10 Olümpiastarti  60m jooks III koht Helen Loik

Raul Kröönström

11.a Harjumaa füüsika olümpiaad II koht Larui Niilo
Marten Siller 5.g Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass poisid I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Daniel Kuusik 4.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass poisid I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Robin Roomets 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass poisid I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Hugo Neo Tobias Parts 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass poisid I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Karita Nurmsalu 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass tüdrukud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Kätlin Väär 5.d Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass tüdrukud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Karolin Karja 5.e Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass tüdrukud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Johanna Koppen 5.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises kuni 5. klass tüdrukud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Alex Sikk 6.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass poisid I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Karl-Andris Taal 7.e Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass poisid I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Mauri Maipuu 7.e Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass poisid I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Joonas Koppen 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass poisid I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Kirke Madar 6.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass tüdrukud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Liisa Aruste 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass tüdrukud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Janeli Luts 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass tüdrukud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Elisabeth Aloe 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 6.-7. klass tüdrukud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Gerli Herodes 10.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass neiud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Grete Eerikson 12.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12.. klass neiud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Aliise Sikk 10.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass neiud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Anete Mooro 10.c Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass neiud I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Ander Ojala 10.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass noormehed I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Markus Nahkur 12.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass noormehed I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Robin Aloe 12.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass noormehed I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Gert Herodes 11.a Harjumaa koolidevahelised võistlused ujumises 10.-12. klass noormehed I koht Kelli Vechterstein, Martti Pent
Holger Himuśkin 7.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 6.-7. klass poisid I koht Kristo Remmelgas
Mairo Saarniit 7.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 6.-7. klass poisid I koht Kristo Remmelgas
Rannar Tornius 7.b Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 6.-7. klass poisid I koht Kristo Remmelgas
Oliver Raud 7.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 6.-7. klass poisid I koht Kristo Remmelgas
Björn Marrandi 7.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 6.-7. klass poisid I koht Kristo Remmelgas
Fred Erik Merivälja 6.e Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 6.-7. klass poisid I koht Kristo Remmelgas
2.b klass 2.b Üleriigiline võistlus Mini Negavatt II koht Eleri Troska
Grete Eerikson 12.a EKSL korvpalli 3X3 vabariiklik finaal 10.-12.kl. neiud II koht Eliise Pajumets
Mari Torsus 11.a EKSL korvpalli 3X3 vabariiklik finaal 10.-12.kl. neiud II koht Eliise Pajumets
Reili-Riin Vessmann 11.a EKSL korvpalli 3X3 vabariiklik finaal 10.-12.kl. neiud II koht Eliise Pajumets
Eliis Turvas 11.a EKSL korvpalli 3X3 vabariiklik finaal 10.-12.kl. neiud II koht Eliise Pajumets
Leeni Raamat 5.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. tüdrukud I koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Kristin Paas 5.c EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. tüdrukud I koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Signe-Gerda Kants 5.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. tüdrukud I koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Elli Harma 5.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. tüdrukud I koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Greete Romandi 5.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. tüdrukud I koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Karita Nurmsalu 5.b EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. tüdrukud I koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Laura Naudi 5.a EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. tüdrukud I koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Karolin Karja 5.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. tüdrukud I koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Gert Kabal 5.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. poisid II koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Rasmus Pallum 5.d EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. poisid II koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Romet Leppik 5.e EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. poisid II koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Patrik Volkov 5.g EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. poisid II koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Marten Siller 5.g EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. poisid II koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Ken-Erik Sults 5.d EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. poisid II koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Jardo Nõmm 5.a EKSL DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. kl. poisid II koht Sirli Kants; Kelli Vechterstein
Oskar Märtin 8.c Matemaatika meistrivõistlus "Mathable" I koht Luisa Pani
Villem Harma 8.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Markus Kõllamets 8.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Märtin Asi 8.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Christopher Gutmann 8.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Lauri Mürkhain 8.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Marten Teder 8.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Markus Ivask 8.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 8.-9. kl. poisid III koht Kristo Remmelgas
Lucas Grauberg 2.b  Matemaatika meistrivõistlus "Mathable" IV-VI koht Eleri Troska
Kaspar Vares 3.d Pranglimine: I piirkonnavoor; Harjumaa arvestus I koht Heidy Siirak
Elisabeth Valdmann 3.c Progetiigri tulevikutegijate Harjumaa võistlus "Digi-Tiigrijaht 2019" I koht Triin Kütt
Dominik Altermann 3.a Progetiigri tulevikutegijate Harjumaa võistlus "Digi-Tiigrijaht 2019" I koht Triin Kütt
Tomi Kiisk 3.b Üleriigiline kratilugude rääkimise võistlus II koht Mirje Hagur
Gert Kabal 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Rasmus Pallum 5.d Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Romet Leppik 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Andreas Järve 4.a Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Patrik Volkov 5.g Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Marten Siller 5.g Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Ken-Erik Rätsepp 5.d Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Jardo Nõmm 5.a Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Sirli Kants
Leeni Raamat 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Grete Eerikson 12.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Eliis Turvas 11.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Mari Torsus 11.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Reili-Riin Vessmann 11.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Annabel Aavik 10.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Emili Nilender 10.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Anete Mooro 10.c Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl.neiud I koht Eliise Pajumets
Kristin Paas 5.c Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Signe Gerda Kants 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Elli Harma 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Greete Romandi 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Karita Nurmsalu 5.b Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Laura Naudi 5.a Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Karolin Karja 5.e Harjumaa koolidevahelised  MV rahvastepallis 4.-5. kl.tüdrukud II koht Kelli Vechterstein
Morten Karja 12.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Karl Peterson 12.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III  koht Eliise Pajumets
Gert Herodes 11.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Kevin Põldsam 10.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Hans-Andreas Haller 10.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Ralf-Matthias Ats 10.c Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Andreas Lill 10.c Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Morten Karja 12.b EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Andreas Lill 10.c EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Karl Peterson 12.a EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Joosep Tiitus 12.b EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Matin Pihlakas 11.c EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Kaspar Kasemaa 12.b EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Marcos Lehtsalu 10.b EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Gert Herodes 11.a EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga1.c V koht Kristjan Kärt
Sander Kanna 11.c EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Mirko Lainevool 9.c Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Mikk Lainevool 9.c Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Janno Hargisk 10.b Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Kaspar Sibul 10.b Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Otto Magnus Tihhonov 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Naer on terviseks" Võidutöö Pille Raudam
Roosi Matilda Padari 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Naer on terviseks" Võidutöö Pille Raudam
Liisi Kongas 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Naer on terviseks" Võidutöö Pille Raudam
Mihkel Kool 4.e Eesti Meestelaulu Seltsi XI poiste-solistide võistulaulmine (eelmise õa kevadel) II koht Liivi Lumijõe
Danver Lepik 2.a Eesti Meestelaulu Seltsi XI poiste-solistide võistulaulmine (eelmise õa kevadel) III koht Liivi Lumijõe
Holger Himuśkin 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mairo Saarniit 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Markus Klais 7.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Markus Klais 7.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Remo Heinmaa 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Oliver Otlot 8.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Ralf Randver 9.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mattias Klais 9.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Stefan-Nikolai Rütkinen 9.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Miia Ott 6.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Elisabeth Aloe 7.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass tüdrukud 4x400ms III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Kirke Madar 6.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7.klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Annika Märtin 6.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Kristin Paas 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Johanna Koppen 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Marta Kiik 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Marjetta Õismets 5.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Joondu segarühm gümnaasium Üleriigiline Anna Raudkatsi nimeline võistutantsimine; gümnaasiumite arvestus II koht Liina Roop