Pakume tööd

Jüri Gümnaasium ootab oma meeskonda 2017/2018. õppeaastal:

• inglise keele õpetajat põhikoolile (1,0 koormus) tööle asumine kohe

Ootame oma meeskonda alates 21.augustist 2018.a

• füüsika õpetajat gümnaasiumile
  • eesti keele ja kirjanduse õpetajat gümnaasiumile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, soov töötada lastega, ennast arendada, avatud meel, koostöö ja suhtlemisoskus ning  digivahendite kasutamise oskus.

Meie pakume võimalust end teostada ja innovaatiliselt mõelda, arendada ja koolitada, toredat meeskonda ja häid töötingimusi.

Sisseelamise perioodil on uuele töötajale toeks mentor, kes on oma ala spetsialist.

Taotlus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata aadressil personalispetsialist@jyri.edu.ee.

Lisainfo telefonidel 622 4296, 5691 8775

Otsime oma meeskonda järgmisi söökla töötajaid:

• kokk
  • söökla abitööline (tööle asumine kohe)
  • söökla abitööline (tööle asumine alates märtsist, otsime töötajat lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamise ajaks)

Taotlus ja CV saata aadressil personalispetsialist@jyri.edu.ee või Laste 3, Jüri, Rae vald

Lisainfo telefonidel 622 4296, 5691 8775