Spordikalender

Kuupäev Sihtgrupp Aeg, koht Sündmus Ruum Nimekrja koostaja
SEPTEMBER
30.08.2017 keh. kasv. õp 11.00-13.00 Spordi õppetooli mõttekoda kab 236  
15.09.2017 4.-9. kl   Spordinädal: Klassidevahelised staadioniteatejooksud staadion  
16.09.2017 5.-12. kl Kose Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes   Ü.Uuemaa
12-23.09.2017 kuni 7. kl Jüri Gümnaasium Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   M.Pent
21.09.2017 8.-9. kl Laagri Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   M.Pent
22.09.2017 1.-5. kl Jüri Gümnaasium Rae valla koolidevahelised MV'd rahvastepallis   S.Kants,K,Lemberg
22.09.2017 10.-12 Kuusalu Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis alagrupid ja finaal   Remmelgas.K
28.09.2017 10.-12.kl Pallihall, võimla Gümnaasiumi pallimängud (jalgpall, saalihoki, 3on3 koss) P.h, võimla M.Pent
26.09.2017 10.-12.kl Kehra Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis tüdrukud   Ü.Uuemaa
1.10.2017 6.-9. kl   EKSL Korvpall, meistriliiga poisid   SJ
  1.-12,kl   EKSL Teatejooks   SJ
OKTOOBER
        staadion Ülle Uuemaa
5.10.2017 õp vs gümn 6. h,  Õpetajate päev, võrkpall võimla SJ
5.10.2017 4. kl 13:05-13:50,  Klasside vaheline rahvastepall/alagrupid p.h, võimla  
11.10.2017     Rae valla MV'd sügiskrossis staadion SJ
19.10.2017 4.-7. kl   EKSL 3on3 Harjumaa eelvõistlus   SJ
12.10.2017 5. kl 13:05-13:50,  Klasside vaheline rahvastepall/finaalid pallihall  
11.10.2017 10.-12. kl   Harjumaa koolidevah MV korvpallis alagrupid ja finaal poisid   Remmelgas, K.
  6.-9. kl   EKSL Korvpalli meistriliiga finaalmängud    
  õpetajad   Rae valla mängud- petank   SJ
16.11.2017 2. kl 12:10- 12:55,  Klasside vaheline rahvastepall/alagrupid P.h, võimla  
1.11.2017 4.-5. kl   Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis tüdrukud   Kants, S.
  10.-12.kl   EKSL rahvaliiga võrkpall    
NOVEMBER
2.11.2017 3. kl 12:10- 12:55,  Klasside vaheline rahvastepall/finaalid võimla  
31.10-04.11.2017 8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis tüdrukud   Vecterstein, K.
  3. kl   Rahvastepalli harjutamine HMVks/TjaP võimla  
08.11.2017 4.-5. kl   Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis poisid   Remmelgas, K.
07-18.11.2017 8.-9. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis poisid, alagrupid   Pent, M.
  õpetajad   Rae valla mängud- keegel ja darts   SJ
15.11.2017 8.-9. kl Jüri Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis poisid, finaalid   Pent, M.
17.11.2017 3. kl Kehra Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis poisid   Lemberg, K.
  õpetajad   Rae valla mängud- võrkpall pallihall SJ
23.11.2017 6.-7. kl 9:30- 14:30, Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused korvpallis poisid pallihall Pent, M.
09.11.2017 6.-9. kl Kehra EKSL Korvpall, rahvaliiga tüdrukud   Sarik, M.
10.11.2017 3.kl Kehra Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis tüdrukud   Kants, S.
18.11.2017 4.-5. kl Kuressaare Eesti MV'd rahvastepallis, poisid, tüdrukud   Kants, S. 
  6.-9. kl   EKSL "Kooliliiga" võrkpall   Ü.Uuemaa
  1.-3.kl   DUMBLE rahvastepall   S.Kants
DETSEMBER
30.11.2017 1. kl 12:10- 12:55,  Klasside vahelised vigurteatevõistlused  võimla  
30.11.2017 4.-6.kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste I võistlus   K.Vechterstein,K.Lemberg
2.12.2017 4.-12.kl Keila Harjumaa koolidevahelised MV teateujumises   Ü.Uuemaa, K.Remmelgas
7.12.2017 6.-12. kl   Võimlemisvõistlus Võimla  
14.12.2017 1.-5. kl   Ujumisvõistlus ujula  
JAANUAR
18.01.2018 6.-7. kl 13.00 - 15.00 Klasside vaheline võrkpall Poisid P.h,võimla  
11.01.2018 6.-7. kl 13:00- 15:00 Klasside vaheline võrkpall tüdrukud p.h, võimla  
  6.-7. kl   EKSL Jalgpall/alagrupid/ veerandfinaalid   Pent, M.
11.01.2018 4.-12. kl   Tõmba, Jüri! pallihall  
18.01.2018 1.kl 11:45- 12:30 Klasside vaheline rahvastepalli võistlus/alagrupp võimla  
25.01.2018 1.kl   Klasside vaheline rahvastepalli võistlus/finaal võimla  
  4.-6.kl Lasnamäe TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste II võistlus   Vechterstein, K.+Pent, M.
  7-9.kl   Harjumaa koolide võrkpall - poisid    
29.01.2018 6-7 ja 8-9.kl Jüri Gümnaasium EKSL  Osavaim korvpallur    
  õpetajad N+M   EKSL võrkpall    
VEEBRUAR
  7-9.kl   Harjumaa koolide võrkpall - tütarlapsed    
  6.kl   Klasside võrkpalli harjutamine HMVks/TjaP pallihall  
  4.-12. kl Kõrvemaa Harjumaa koolite teatesuusatamine   Kants,s+ Remmelgas.K
    Kõrvemaa Harjumaa suusatamine    
1.02.2018 8.-9.kl 14:00-15:00 Klasside vaheline võrkpall P alagrupp P.h, võimla  
8.02.2018 2.-3. kl 11:45- 12:30 Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall  
  kuni 6 kl. Kiili Harjumaa koolide võrkpall -poisid    
  kuni 6kl. Kiili Harjumaa koolide võrkpall - tütarlapsed    
8.02.2018 8.-9. kl 14:00-15:00 Klasside vaheline võrkpall T alagrupp P.h, võimla  
15.02.2018 4.-5. kl 13:05- 13:50 Klasside vahelised vigurteatejooksud pallihall  
22.02.2018 5.-12. kl   Vabariigi aastapäeva ujumisvõistlus Kool vs. VIL! ujula  
28.02.2018 10.-12. kl 14:55-15:50 Klasside vaheline võrkpall T  alagrupid p.h, võimla  
MÄRTS
8.02.2018 8.-9. kl 14.00-15.00 Klasside vaheline võrkpall P ja T finaalid  P.h, võimla SJ
  2.-5. kl   Tähelepanu, Start! Alagrupivõistlused pallihall Lemberg, K
8.03.2018 10.-12.kl 14.55-15.50 Klasside vaheline võrkpalll T finaal ja P alagrpid P.h, võimla  
8.03.2018 2.kl 12.10 -13.00 Klassidevahelised jalgpalli võistlused/ alagrupp P.h, võimla  
15.03.2018 3.kl 12.10-13.00 Klassidevahelised jalgpalli võistlused/ finaalid P.h, võimla  
  4.-12.kl Tallinna Spordihall Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused sisekergejõustikus    
  2.-5. kl 11.45- 13.00 Tähelepanu, Start harjutamine Pallihall  
  10.-12. kl   Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis, tüdrukud, poisid   Kants, S.+ Remmelgas, K.
  6.-7. kl   EKSL 3on3 korvpalliturniir   SJ
  10.-12 kl P+T   EKSLSadolin võrkpall    
APRILL
           
  2.-5. kl   Tähelepanu, Start harjutamine pallihall  
19.04.2018 8.-9. kl   Klassidevahelised jalgpalli võistlused/finaal staadion M.Pent
19.04.2018 1.-12. kl   Jüripäeva teatejooksud tammik SJ
26.04.2018 4.-5. kl   Klassidevahelised jalgpalli võistlused/finaal staadion M.Pent
  4.-12. kl   Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateatejooksudes   Vecterstein, K+ Remmelgas, K.
MAI
  2.-5. kl   Tähelepanu, Start harjutamine pallihall  
3.05.2018 6.-7. kl   Klassidevahelised jalgpalli võistlused staadion M.Pent
15.05.2018 6.-8. kl   Kooli meistrivõistlused kergejõustikus staadion  
17.05.2018 10.-11 kl   Kooli meistrivõistlused kergejõustikus staadion  
mai I pool     Tähelepanu, START! finaalid   Lemberg, K
mai I pool 5.-7. kl   Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis, OK    
  4.-6. kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste III-IV võistlus            Vechterstein, K.+Pent, M.
22.05.2018  1.ja4.-5. kl   Spordipäev staadion  
  6.-12. kl   EKSL koolidevahelised MV kergejõustikus    
JUUNI
25.05.2018 2.-3.kl   Spordipäev staadion  
  4.-6.kl   TV 10 ol.start Harjumaa 2016 a finaalvõistluste mitmevõistlus  Kuusalu   Vechterstein, K.+Pent, M.