Staadioni teatejooksud

14.09.2017 toimusid Kose staadionil Harjumaa Meistrivõistlused staadioniteatejooksudes. Halbadele ilmaoludele hoolimata tulid Jüri Gümnaasiumi õpilased medalile kaheksal korral.

Kuni 5.klasside 10x55m pendelteatejooksus saavutasid õpilased 2.koha. Võistkonda kuulusid: Merili Kõrvel, Karoliine Jakovleva, Ramessa-Elisabeth Alliksoo, Elina Nilender, Isabel Rui, Raiko Ilves, Sander Liiker, Kristofer Kruusimäe, Holger Himuškin ja Mathias Värva

6.-7.kl poisid saavutasid 4x100m teatejooksus 3.koha. Võistkonda kuulusid: Oliver Saame, Raiko Madar, Hugo Palutaja ja Georg Kask

Rasmus Tents, Raiko Madar, Oskar Märtin ja Cristopher Gutmann saavutasid 6.-7.kl poiste 4x800m jooksus 3.koha.

8.-9.klasside 10x55m pendelteatejooksus saavutasid 2.koha Berit Arunurm, Priidik Sõõrd, Carmel Kaasik, Hugo Kallaste, Reili-Riin Vessmann, Martin Valkiainen, Triinu Lamp, Jako Marten Reilson, Laura Roos ja Tanel Lampe

1.koha saavutasid 8.-9.klassi poisid 4x100m teatejooksus. Võistkonda kuulusid Priidik Sõõrd, Hugo Kallaste, Jako Marten Reilson ja Tanel Lampe

Teise esikoha saavutasid 8.-9.klassi poisid 4x800m teatejooksus. Võistkonda kuulusid Hugo Kallaste, Tristan Pugi, Markus Mittal ja Jako Martel Reilson

Gümnaasiumi neiud saavutasid 4x100m jooksus 3.koha. Võistkonda kuulusid: Marta Juhkami, Kristi Kajasalu, Liisa Torsus ja Kätlin Kruus

4x800m gümnaasiumi noormeeste teatejooksus saavutasid 3.koha Robin Alexander Veskus, Johannes Kodumäe, Marcel Malsroos-Väli ja Erast Männik