Täname

Pranglimise I etapi võistlusel jõudsid Harjumaa arvestuses esimese 20 hulka: 1. klassid (182 osalejat) - Lucas Grauberg (4. koht; 1.b klass; õpetaja Eleri Troska), Evert Rannama (7. koht; 1.a klass; õpetaja Diana Tõnismäe), Andero tatrik (9. koht; 1.e klass; õpetaja Kristiina Kasuk), Stefy Seppen (15. koht; 1.b klass; õpetaja Eleri Troska), Greete Kivistik (18. koht; 1.a klass; õpetaja Diana Tõnismäe); 2. klassid (232 osalejat) - Kaspar Vares (1. koht; 2.d klass; õpetaja Heidy Siirak), Markus Harald Meidra (3. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Tevon Sild (4. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Hanno Klimov (5. koht; 2.d klass; õpetaja  Heidy Siirak), Kristjan Luukas (6. koht; 2.g klass; õpetaja Karin Kask), Martti Hargisk (7. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Elisabeth Valdmann (8. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Kaarel Sibul (10. koht; 2.d klass; õpetaja  Heidy Siirak), Karl Stefan Kivistik (12. koht; 2.a klass; õpetaja  Terje Papp), Triinu Rebane (15. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Miriam Paesüld (19. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Merilyn Kopso (20. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu); 5. klassid (180 osalejat) - Lisandra Tatrik (4. koht; 5.c klass; õpetaja  Sigre Leht), Annika Märtin (5. koht; 5.c klass; õpetaja  Sigre Leht), Oskar Eslon (12. koht; 5.c klass; õpetaja  Sigre Leht); 6. klassid (239 osalejat) - Tuudur Jakob Padari (4. koht; 6.e klass; õpetaja  Kristi Korjus), Jakob Luts (10. koht; 6.c klass; õpetaja  Carolina Kala); 7. klassid (116 osalejat) - Oskar Märtin (2. koht; 7.c klass; õpetaja  Carolina Kala), Virgo Teos (7. koht; 7.d klass; õpetaja  Carolina Kala), Gren Raudsep (11. koht; 7.c klass; õpetaja  Carolina Kala), Georg Hinrikus (13. koht; 7.d klass; õpetaja  Carolina Kala), Markus Taelma (14. koht; 7.d klass; õpetaja  Carolina Kala), Kennart Sander Rahuoja (15. koht; 7.c klass; õpetaja  Carolina Kala), Sander Kaal (17. koht; 7.d klass; õpetaja  Carolina Kala), Oliver Saame (20. koht; 7.d klass; õpetaja  Carolina Kala); 8. klassid (109 osalejat) - Mattias Minejev (4. koht; 8.c klass; õpetaja  Anni Mehide), Siim Satsi (7. koht; 8.c klass; õpetaja  Anni Mehide), Mirko Lainevool (10. koht; 8.c klass; õpetaja  Anni Mehide), Rasmus Tents (16. koht; 8.c klass; õpetaja  Anni Mehide), Rasmus Steinberg (17. koht; 8.c klass; õpetaja  Anni Mehide), Karl-Eerik Türnpuu (19. koht; 8.d klass; õpetaja  Anni Mehide). Kiidame!

Kiidame kõiki finaliste, kes osalesid koolisisesel Spelling Bee võistlusel. 4.-5. klasside vanuserühma võitja on Hugo Narmont (4.a klass). 6.-7. klasside vanuserühma võitja on Karl Magnus Köönverk (6.a klass). 8.-9. klasside vanuserühma võitja on Rasmus Tents (8.c klass).

Täname julge esinemise eest 6. üleriigilisel koolinoorte jutuvestjate konkursil "Kratilood": Tomi Kiisk  (2.b klass, õpetaja Mirje Hagur); Kaspar Vares (2.d klass, õpetaja Heidy Siirak); Sepo Muzakko (2.d klass, õpetaja Heidy Siirak); Henri Bernhard  (2.d klass, õpetaja Heidy Siirak); Teele Nappus  (3.e klass, õpetaja Liis Soppe); Marie Matvei  (3.e klass, õpetaja Liis Soppe).