Täname1.-5. klasside rahvastepalli ja vigurteatevõistlused.

3.c klass ja õpetaja Kristin Uuemäe - täname osalemise eest Harjumaa koolide ingliskeelsel laulu- ja tantsuvõistlusel "English Action Song Competition".

Rae valla koolide Lagedi Maleturniir - Jüri Gümnaasiumi õpilaste tulemused:

1.-3. klasside arvestuses:

1. koht Sander Aasma, 3.b (üldarvestuses 5. koht)

2. koht Kaspar Vares, 2.d (üldarvestuses 6. koht)

3. koht Karl Erik Kompus, 3.b (üldarvestuses 13. koht)

 

4.-6. klasside arvestuses:

1. koht Tuudur Jakob Padari, 6.e (üldarvestuses 2. koht)

2. koht Tormi Kull, 6.b (üldarvestuses 3. koht)

3. koht Rasmus Pallum, 4.d (üldarvestuses 4. koht)

4. koht  Rasmus Uljas, 4.d (üldarvestuses 7. koht)

 

7.-9. klasside arvestuses:

1. Mirko Lainevool, 8.c (ka üldarvestuses turniiri võitja)

2. Laureta Tammepõld, 7.b (üldarvestuses 8. koht)

3. Christopher Gutmann, 7.b (üldarvestuses 11. koht)

 

Parima tüdruku karikaga autasustati Laureta Tammepõldu.

Täname õpilasi ja maleõpetajat Tiina Raud suurepäraste tulemuste eest.

Täname aktiivse ja eeskujuliku võistluste organiseerimise ja korraldamise eest alljärgnevaid õpilasi:Lisbeth Soone 7.c; Elizabeth Liiv 7.c; Mia Aavik 7.c; Lisbeth Viirg 7.c; Katriin Kirss 7.c; Tristan Pugi 9.a; Endry Kaljuste 9.a.Õpetajad: Sirli Kants; Kelli Vechterstein; Helen Loik. 

Harjumaa tüdrukute joonistuspäev "Joonistan laulu" - täname meie kooli tublisid esindajaid: Olivia Kuld (2.a klass) - Harku vallavalitsuse eripreemia; Adeele Tiitus (2.e klass); Laura-Helene Välik (3.a klass) - 3. koht; Meliina Vilbo (3.g klass); Angelina Veronica Oja (4.c klass)

Harjumaa kooliteatrifestivalil osalesid ja täname Jessica Ojaste, Hanna Isabel Põhjala, Mariette Väravas, Krislin Tuul, Sten Mikk, Lauri Laurberg, Karoliine Jakovleva, Annaliisa Prits. Juhendas Ingrid Mikk. 

Maakonna keemiaplümpiaadil osalesid ja täname põhikooli õpilasi Roby Vihul 8.kl, Oliver Loorpuu 8.kl,  Mariliis Kalinina 9.kl, Laura Adson 9.kl.

Inglise keele olümpiaadi vabariiklikus lõppvoorus osales ja täname Hanna Sähka (12.-13. koht)

Maakonna bioloogiaolümpiaadil osales ja täname Karmen Raudsepp.

Maakonna ühiskonnaõpetuse olümpiaadil osalesid ja täname gümnasiste Raimond Russi, Tommy Toim.

Pranglimise I-III etapi koondarvestus Harjumaa tasandil - 1. klassid (osalejaid 212): Lucas Grauberg (4. koht; 1.b klass; õpetaja Eleri Troska); Evert Rannama (1.a klass) - 10. koht (õpetaja Diana Tõnismäe); Andero Tatrik (1.e klass) - 11. koht (õpetaja Kristiina Kasuk); Marko Haab (1.e klass) - 15. koht (õpetaja Kristiina Kasuk); Stefy Seppen (1.b klass) - 18. koht (õpetaja Eleri Troska); Andreas Laurberg (1.e klass) - 20. koht (õpetaja Kristiina Kasuk); Oskar Vares (1.e klass) - 21. koht (õpetaja Kristiina Kasuk); Marten Starke (26. koht; 1.b klass; õpetaja Eleri Troska); Andri Toom (28. koht; 1.v klass; õpetaja Carolin Kaubi); 2. klassid: Markus Harald Meidra (22. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu); Tevon Sild (23. koht; 2.c klass; õpetaja Triin Tammistu); Kristjan Luukas (24. koht; 2.g klass; õpetaja Karin Kask); 5. klassid (osalejaid 224): Annika Märtin (4. koht; 5.c klass; õpetaja Sigre Leht);Oskar Eslon (13. koht; 5.c klass; õpetaja Sigre Leht); Kristofer Kruusimäe (28. koht; 5.b klass; õpetaja Eleri Viikmäe).

Maakonna kunstiolümpiaadil osales ja täname Anna-Luisa Lekštedt (IV koht) 

Maakonna matemaatikaolümpiaadil osalesid ja täname gümnasiste Raiko Kal, Hendrik Hergauk, Karl Peterson, Tommy Toim.

Rae valla koolide kabeturniiril Vaida Kabeäss esinesid meie kooli õpilased väga tulemuslikult. 1.-3. klassid (osalejaid 60): Karl Stefan Kivistik (2.a klass) - 1. koht, Elisabeth Valdmann (2.c klass) - 2. koht, Hanno Klimov (2.d klass) - 5. koht, Tevon Sild (2.c klass) - 6. koht, Evert Rannama (1.a klass) - 9. koht, Mark Andreas Saar (2.c klass) - 16. koht, Kaspar Toom (2.a klass) - 22. koht. 4.-6. klassid: Gretlin Roosi (4.a klass) - 9. koht, Birgit Raidal (4.a klass) - 10. koht. 7.-9. klassid: Mirko Lainevool (8.c klass) - 4. koht, Iren Rahnel (8.c klass) - 12. koht. Õpetaja Arno Uutma. Kiidame!

Maakonna emakeeleolümpiaadil osalesid ja täname gümnasiste Lisanna Kruus, Gert Herodes, Janeli Toomet, Anabel-Carmen Kerner, Age Adamson, Alice Kardin, Karmen Raudsepp, Marcel Malsroos-Väli, Joosep Tiitus, Meriliis Saar, Lisette Metsniit, Kristiine Kirvistik.

Maakonna inglise keele olümpiaadil osalesid ja täname Rika Remmel 12.b, Tommy Toim 12.a, Oskar Pikk 12.b

Maakonna keemiaolümpiaadil osalesid ja täname Kai Ly Kröönström 12.a ja Tommy Toim 12.a.

Ingliskeelne kõnevõistlus Public Speaking Competition koolivoor: täname ja kiidame I koht Hanna Sähka 12a, II koht Ott Kattel 11a, III koht Nadežda Todurova 12b

Pranglimise I-II etapi koondarvestus: Kaspar Vares (2.d klass) - 2. klasside arvestuses 6. koht; Sirgujate üldarvestuses 46. koht (õpetaja Heidy Siirak).

Pranglimise I-II etapi koondarvestus - 1. klassid (osalejaid 202): Lucas Grauberg (3. koht; 1.b klass; õpetaja Eleri Troska); Evert Rannama (1.a klass) - 7. koht (õpetaja Diana Tõnismäe); Andero Tatrik (1.e klass) - 8. koht (õpetaja Kristiina Kasuk); Stefy Seppen (1.b klass) - 13. koht (õpetaja Eleri Troska); Marko Haab (1.e klass) - 14. koht (õpetaja Kristiina Kasuk);  Oskar Vares (1.e klass) - 18. koht (õpetaja Kristiina Kasuk); Greete Kivistik (1.a klass) - 20. koht (õpetaja Diana Tõnismäe); Andreas Laurberg (1.e klass) - 22. koht (õpetaja Kristiina Kasuk); Tamur Lutsoja (1.b klass) - 23. koht (õpetaja Eleri Troska); Danver Lepik (1.a klass) - 26. koht (õpetaja Diana Tõnismäe).

Pranglimise II etapp: Kaspar Vares (2.d klass) - 2. klasside arvestuses 7. koht; Sirgujate üldarvestuses 43. koht (õpetaja Heidy Siirak).

5.b klassi õpilased - täname südamliku jõulutervituse eest.

Pranglimise I etapi võistlusel jõudsid Harjumaa arvestuses esimese 20 hulka: 1. klassid (182 osalejat) - Lucas Grauberg (4. koht; 1.b klass; õpetaja Eleri Troska), Evert Rannama (7. koht; 1.a klass; õpetaja Diana Tõnismäe), Andero tatrik (9. koht; 1.e klass; õpetaja Kristiina Kasuk), Stefy Seppen (15. koht; 1.b klass; õpetaja Eleri Troska), Greete Kivistik (18. koht; 1.a klass; õpetaja Diana Tõnismäe); 2. klassid (232 osalejat) - Kaspar Vares (1. koht; 2.d klass; õpetaja Heidy Siirak), Markus Harald Meidra (3. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Tevon Sild (4. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Hanno Klimov (5. koht; 2.d klass; õpetaja  Heidy Siirak), Kristjan Luukas (6. koht; 2.g klass; õpetaja Karin Kask), Martti Hargisk (7. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Elisabeth Valdmann (8. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Kaarel Sibul (10. koht; 2.d klass; õpetaja  Heidy Siirak), Karl Stefan Kivistik (12. koht; 2.a klass; õpetaja  Terje Papp), Triinu Rebane (15. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Miriam Paesüld (19. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu), Merilyn Kopso (20. koht; 2.c klass; õpetaja  Triin Tammistu); 5. klassid (180 osalejat) - Lisandra Tatrik (4. koht; 5.c klass; õpetaja  Sigre Leht), Annika Märtin (5. koht; 5.c klass; õpetaja  Sigre Leht), Oskar Eslon (12. koht; 5.c klass; õpetaja  Sigre Leht); 6. klassid (239 osalejat) - Tuudur Jakob Padari (4. koht; 6.e klass; õpetaja  Kristi Korjus), Jakob Luts (10. koht; 6.c klass; õpetaja  Carolina Kala); 7. klassid (116 osalejat) - Oskar Märtin (2. koht; 7.c klass; õpetaja  Carolina Kala), Virgo Teos (7. koht; 7.d klass; õpetaja  Carolina Kala), Gren Raudsep (11. koht; 7.c klass; õpetaja  Carolina Kala), Georg Hinrikus (13. koht; 7.d klass; õpetaja  Carolina Kala), Markus Taelma (14. koht; 7.d klass; õpetaja  Carolina Kala), Kennart Sander Rahuoja (15. koht; 7.c klass; õpetaja  Carolina Kala), Sander Kaal (17. koht; 7.d klass; õpetaja  Carolina Kala), Oliver Saame (20. koht; 7.d klass; õpetaja  Carolina Kala); 8. klassid (109 osalejat) - Mattias Minejev (4. koht; 8.c klass; õpetaja  Anni Mehide), Siim Satsi (7. koht; 8.c klass; õpetaja  Anni Mehide), Mirko Lainevool (10. koht; 8.c klass; õpetaja  Anni Mehide), Rasmus Tents (16. koht; 8.c klass; õpetaja  Anni Mehide), Rasmus Steinberg (17. koht; 8.c klass; õpetaja  Anni Mehide), Karl-Eerik Türnpuu (19. koht; 8.d klass; õpetaja  Anni Mehide). Kiidame!

 

Kiidame kõiki finaliste, kes osalesid koolisisesel Spelling Bee võistlusel. 4.-5. klasside vanuserühma võitja on Hugo Narmont (4.a klass). 6.-7. klasside vanuserühma võitja on Karl Magnus Köönverk (6.a klass). 8.-9. klasside vanuserühma võitja on Rasmus Tents (8.c klass). 

Täname julge esinemise eest 6. üleriigilisel koolinoorte jutuvestjate konkursil "Kratilood": Tomi Kiisk  (2.b klass, õpetaja Mirje Hagur); Kaspar Vares (2.d klass, õpetaja Heidy Siirak); Sepo Muzakko (2.d klass, õpetaja Heidy Siirak); Henri Bernhard  (2.d klass, õpetaja Heidy Siirak); Teele Nappus  (3.e klass, õpetaja Liis Soppe); Marie Matvei  (3.e klass, õpetaja Liis Soppe).