Tundide asendused

Vormi lõppvvvvVormi lõppvVormi lõppVormi lõppVormi lõppormi lõppVormi lõppormi lõppVormi lõppormi lõppVormi lõppVormi lõppormi lõpormi lõppVormi lõpVormi lõppVormi lõppVormi lõppVormi lõppVormi lõpVormi lõppVormi lõVormi lõpp

Vormi lõpp

Vormi lõpp

Vormi l

Vor

Vormi lõp

 

18.10.2018

Tund

Klass

Puuduv õpetaja

Asendatav aine

Asendusaine

Ruum

Asendav õpetaja

1

11.a

Robert Ossipov

ajalugu

ajalugu

 

Vadim Rõuk

1

6.

Inna Erik

saksa keel

saksa keel

G216

Jüri Järvik

1

4.c

Pille Raudam

eesti keel

eesti keel

Õ211

Elve Ots

1

4.a

Sandra Taimre

klassiõpetus

matemaatika

Õ212

Monika Piil

2

12.a

Robert Ossipov

ühiskonaõpetus

ühiskonnaõpetus

 

Vadim Rõuk

2

3.g

Triin Kütt

klassiõpetus

matemaatika

Õ417

Elve Ots

2

6.d

Eliise Pajumets

keh kasv

keh kasv

 

Sirli Kants

2

3.a, 3.d

Pille Raudam

inglise keel

inglise keel

Õ211

Olesja Aau

2

1.b

Linda Pihu

tants

liikumismängud

H133

Eleri Troska

2

5.d

Helen Lagle

tants

liikumismängud

S328

Valeria Ternovski

2

6.e, 6.v

Hairi Laurand

muusika

muusika

K233

Marje Tahk

2

4.b

Sandra Taimre

digiloovus

digiloovus

A152

Kairi Keldo-Asi

3

3.g

Triin Kütt

klassiõpetus

eesti keel

Õ417

Karmen Veermäe

3

9.a

Diana Tõnismäe

inglise keel

inglise keel

Õ415

Kadi Toomi

3

9.

Inna Erik

saksa keel

saksa keel

G216

Gerly Leibenau

3

2.a

Eliise Pajumets

keh kasv

keh kasv

 

Üllar Kerde

3

4.c

Pille Raudam

matemaatika

matemaatika

Õ211

Elve Ots

3

1.e, 1.v1

Linda Pihu

tants

liikumismängud

H133

Kristiina Kasuk

3

5.e

Helen Lagle

tants

muusika 6. tund ette poole (-)

 

Kuuno Kasak

3

4.e

Sandra Taimre

digiloovus

digiloovus

A152

Merke Kalinin

4

3.g

Triin Kütt

klassiõpetus

eesti keel

Õ417

Karmen Veermäe

4

2.c

Diana Tõnismäe

abiõpetaja

abiõpetaja

Õ414

Helen Turmann

4

8.c

Siiri Laid

eesti keel

eesti keel

Õ413

Elve Ots

4

7.b1

Anne Kloren

matemaatika

matemaatika

K232a

Katrin Betlem

4

4.a

Sandra Taimre

klassiõpetus

matemaatika

Õ212

Kristin Uuemäe

5

3.g

Triin Kütt

klassiõpetus

kunst

Õ417

Mirjel Reinumägi

5

8.c

Siiri Laid

kirjandus

kirjandus

Õ413

Valeria Ternovski

5

6.a

Eliise Pajumets

keh kasv

keh kasv (RK)

 

Martti Pent

6

3.g

Triin Kütt

pikkpäev

pikkpäev

Õ417

Ene Nurmsoo

6

7.a, 7.d

Eliise Pajumets

keh kasv

keh kasv (RK)

 

Kristo Remmelgas

6

4.c

Pille Raudam

pikkpäev

pikkpäev (RK)

Õ211

Mari Freimann

6

4.a

Sandra Taimre

pikkpäev

pikkpäev (RK)

Õ212

Kristin Uuemäe

7

8.

Inna Erik

saksa keel

saksa keel

G216

Jüri Järvik

 Vormi lõpp

 

 

ormi lõpp

 

 

Vormi lõpp

 

 Vormi lõpp

 

 

 Vormi lõpp

 

Vormi lõpp

 

 

 

 

 

Vormi lõpp

 

Vormi lõpp

 

 

Vormi lõpp

 

Vormi l

Vormi lõpp

 

V

 

Vormi lõpp

 

Vormi lõpp

 

 

 

Vormi lõpp

 

 

 Vormi lõpp

 

 Vormi lõpp

 

Vormi lõpp

 

Vormi lõpp

 

 Vormi lõpp

 

Vormi lõ

 

Vormi

 

Vormi lõpp

 

Vormi lõpp

 

 

 

 

 

Vormi lõpp

 

Vormi lõpp

 

Vormi lõpp

 

 

 Vormi lõpp