2022/2023. õa I-II trimestri info

Üldinfo

Sügisvaheaeg: 24.-30. oktoober

Iseõppepäev: 3. november

I trimestri kokkuvõtvad hinded: 25. november

 

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

19. september

26. september

3. oktoober

Kell 8.05

1.c klass

A260

26. sept tund on õues

Ohutu koolitee - tundide läbiviijateks OÜ Autosõit koolitajad Anne Kloren

19. september

26. september

3. oktoober

Kell 9.00

1.a klass

A431

26. sept tund on õues

Ohutu koolitee - tundide läbiviijateks OÜ Autosõit koolitajad Anne Kloren

19. september

26. september

3. oktoober

Kell 9.55

1.g klass

A264

26. sept tund on õues

Ohutu koolitee - tundide läbiviijateks OÜ Autosõit koolitajad Anne Kloren

20. september

27. september

4. oktoober

Kell 8.05

1.d klass

A258

27. sept tund on õues

Ohutu koolitee - tundide läbiviijateks OÜ Autosõit koolitajad Anne Kloren

20. september

27. september

4. oktoober

Kell 9.00

1.e klass

1.v klass

A259

27. sept tund on õues

Ohutu koolitee - tundide läbiviijateks OÜ Autosõit koolitajad Anne Kloren

20. september

27. september

4. oktoober

Kell 9.55

1.b klass

A427

27. sept tund on õues

Ohutu koolitee - tundide läbiviijateks OÜ Autosõit koolitajad Anne Kloren

4. november

12.05

1. klassid Aula KiVa tundide alustuseks teatrietendus "Karukoopa lood" (Teater Sõber) Anne Kloren
24. november 4. klassid Aula KiVa ühistund KiVa meeskond

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

20.september

10.15-14.00

4.b klass Tallinna Botaanikaaed Haridusprogramm Eleri Viikmäe-Tomp

21. september

10.30-13.30

4.c klass Tallinna Botaanikaaed "Toit ja toidutaimed" Kairi Keldo-Asi

21.september 

9.30 - 13.00

3.c klass

3.d klass

Nõmme Loodusmaja KIK projekt

Mari Freimann

Teele Tammaru

22. september

10.00-13.45

4.e klass

4.v klass

Tallinna Botaanikaaed Haridusprogramm "Toit ja toidutaimed"

Pille Raudam

Regina Sulu

22.september

9.30-1300

3.e klass

3.v klass

Nõmme Loodusmaja KIK projekt

Merje Meriloo

Janet Kask

22. september

10.00-13.00

2.d klass

2.e klass

Eesti Noorsooteater Teatrietendus "Röövel Hotzenplotz"

Marge Kalapüüdja

Kristi Toomra

27.september 

10.30-13.30

4.d klass Tallinna Botaanikaaed Programm Toidutaimed Sigre Leht
28.september 4.a klass Tallinna Botaanikaaed Programm Toidutaimed Styna Eerma 
30.september 5. klassid  Varbola Linnus Ajalooline päev Varbola linnuses Aili Leukmann, Raina Sinisalu, Mariann Leppik, Veronica Kaupmees, Kristiina Kasuk, Linda Pihu, Biby Lilander, Triin Kütt

04.oktoober

9.00-18.00

3.a, 3.b, 3.c,

3.d, 3.e klassid

 Teater Vanemuine Etendus "Vennad Lõvisüdamed

Kultuuriaasta avamise väljasõit

Rita Jõemets,
Mari Freimann
Merje Meriloo
Teele Tammaru
Krista Koppel
 

5.oktoober

9.30-17.00

1.-6.klassid Tallinna Maleakadeemia  Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused males Tiina Raud

6.oktoober 

9.10-11.00

3.c klass Mõigu Tehnopark Rae ettevõtluspäeva ekskursioon ettevõttesse. Kollektiivsete ja personaalsete päästevahenditega tutvumine, ettevõtlusega tutvumine Mari Freimann

14.oktoober

10.00-13.00

2.a klass

2.b klass

Tallinna Noorsooteater Etendus "Eveline ja Mina"

Riina Remmel

Külli Liiv

18. oktoober

10.00-14.45

4.b klass

4.c klass

Tallinna Linnateater Teatrietendus "Röövlitütar Ronja" - Astrid Lindgreni aasta tähistamine

Eleri Viikmäe-Tomp

Kairi Keldo-Asi

19. oktoober

10.00-14.45

4.a klass

4.d klass

4.e klass

4.v klass

Tallinna Linnateater

Teatrietendus

"Röövlitütar Ronja" - Astrid Lindgreni aasta tähistamine

Sigre Leht

Pille Raudam

Regina Sulu

31.oktoober 

9.30-13.50

5.d klass Ülemiste veepuhastusjaam Tutvuda vee puhastusprotsessidega Triin Kütt
4.november

10.00-13.00
 
2.c klass Tallinna Noorsooteater Etendus "Ennemuistsed jutud Reinuvader rebasest" Kristin Uuemäe

10. november

8.15-14.00

4.e klass Pernova Õpituba "Mikroskoop ja rakk" - koostöö JG Vilistlaskoguga Pille Raudam

10.november

9.00-13.00

1.c klass Eesti Noorsooteater ja
Nukuteatrimuuseum
Nukuteater "Eveline ja mina" ning nukuliikide tutvustus. Heidy Siirak 

17. november

8.15-14.00

4.b klass Pernova Õpituba "Mikroskoop ja rakk" - koostöö JG Vilistlaskoguga Eleri Viikmäe-Tomp

18.november 

9.00-12.40

5.d klassiga Tervisemuuseum  Muuseumitund "Minu muutuv mina"
Saada teada, mida toob endaga kaasa suureks kasvamine
Triin Kütt
22. november

8.15-14.00

4.d klass

4.v klass

Pernova Õpituba "Mikroskoop ja rakk" - koostöö JG Vilistlaskoguga Sigre Leht

Regina Sulu

29. november

8.15-14.00

4.c klass Pernova Õpituba "Mikroskoop ja rakk" - koostöö JG Vilistlaskoguga Kairi Keldo-Asi

1. detsember

8.15-14.00

4.a klass Pernova Õpituba "Mikroskoop ja rakk" - koostöö JG Vilistlaskoguga