Harry Potteri teemapäevad

18.-20. oktoobril toimetasid 4. klasside õpilased Sigatüüka Kooli tegemiste rütmis.

Koolitöö Sigatüüka koolis algas tavapäraselt õpilaste majadesse sõõlamisega. Edasi meisterdasid kõik nõiad ja võlurid endale keebid, koos vaadati filmi ja võistkonniti vastati viktoriiniküsimustele Kahoot keskkonnas.

Kolmapäeval osales iga õpilane kolmes töötoas

Harry Potteri teemalise koolipäeva lõpetas kokkuvõte aulas, kus professor Dumbledore korraldas väikese õnneloosi ning iga osaleja sai maiustada kringlilõiguga.

Täname kõiki Harry Potteri teemapäevade korraldajaid ja tegevuste läbiviijaid:
Aili Leukmann, Linda Pihu, Biby Lilander, Triin Kütt, Kristiina Kasuk, Carolin Kaubi, Liivi Lumijõe, Eero Otsus, Kriste Kald, Marko Järve (11.b), Berit Hallik (12.c), Hanna Kasesalu (5.c), Liia Helli Joamets (5.c), Älis Sinikas (5.d), Merilin Tamm (5.d), Kirsten-Kristin Veeborn (5.g), Matis Krünberg (8.a), Ramessa-Elisabeth Alliksoo (8.a), Theresa Tomingas (8.a)