2020/2021. õa III trimestri info

Üldinfo

3. klasside jalgratturi koolitus: 


18. mail platsisõit (kiiver ja jalgratas - vajadusel saab üksteiselt laenata):

8.15 - 3.d klass

9.15 - 3.a, 3.v, 3.e1 klass

10.15 - 3.e, 3.e2 klass

11.15 - 3.c klass

12.15 - 3.b klass

Jalgratta tänavasõit

Igal õpilasel vajalik jalgratas ja kiiver

7. juuni

Grupp Kogunemine põhikooli siseõues Tänavasõidu algus
3.a I grupp 8.05 8.15

3.a II grupp

3.v, 3.e1

8.50 9.00
3.b I grupp 9.35 9.45
3.b II grupp 10.20 10.30
3.c I grupp 11.05 11.15
3.c II grupp 11.50 12.00

9. juuni

Grupp Kogunemine põhikooli siseõues Tänavasõidu algus
3.d I grupp 8.05 8.15
3.d II grupp 8.50 9.00
3.e I grupp 9.35 9.45
3.e II grupp, 3.e2 10.20 10.30

Kodutööde vaba periood klassiõpetuses: 1.-11. juuni 2021

1.-4. klasside ühine pikapäevarühm (14.00-16.00) klassiruumis A355: esmaspäeviti ja kolmapäeviti õpetaja Jüri Järvik; teisipäeviti ja neljapäeviti õpetaja Krista Koppel

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja
17-28.mai 1-5. klassid   Klassidevaheline liikumispauside väljakutse Essi Vahtras
25. mai 3. klassid Aula Klassipõhised pidulikud tantsutunnid

Jane Kuusalu

Linda Pihu

Kriste Kald

26. mai 4. klassid Aula Klassipõhised pidulikud tantsutunnid

Helen Lagle

Kriste Kald

1. juuni 1.-2. klassid Tammik Klunker Kriste Kald

4. juuni

9.00

4. klassid Koduklassid Ühistund veebis: järgmise õppeaasta valikainete tutvustus ja I trimestriks valiku tegemine Anne Kloren

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus ja eesmärk Vastutaja

13. mai

8.30-13.00

4.c klass Muraste Looduskool KIK õppeprogramm Triin Tammistu

14. mai

8.30-13.00

4.d klass Muraste Looduskool KIK õppeprogramm Heidy Siirak

17. mai

8.00-11.30

1.a klass Saku terviserada KIK õppeprogramm Krista Koppel

17. mai

8.05-11.00

1.b klass Saku terviserada KIK õppeprogramm Rita Jõemets

18. mai

8.05-11.00

1.d klass Saku terviserada KIK õppeprogramm Teele Tammaru

18. mai

8.05-11.00

1.c klass Saku terviserada KIK õppeprogramm Mari Freimann

18. mai

8.30-13.00

4.e klass

4.v-6.l klass

Muraste Looduskool KIK õppeprogramm

Sandra Ausmees

Monika Piil

19. mai

8.00-11.30

1.e klass

1.v klass

Saku terviserada KIK õppeprogramm

Merje Meriloo

Janet Kask

19. mai

8.15-13.00

4.g klass Muraste Looduskool KIK õppeprogramm Viktoria Tutuko

19. mai

9.15-12.45

5.c klass Tallinna vanalinn Ingliskeelne linnaekskursioon: klassikaaslastele vanalinna erinevate objektide tutvustamine inglise keeles

Esta Hio

Sirje Nurk

Kristin Uuemäe

21. mai

10.45-14.20

1.b klass Rakett69 Teadusstuudio Õppeprogramm "Õhk": Ilma ja liikumise teemade kinnistamine Rita Jõemets

26. mai

10.20-13.00

2.d klass UFO Lastepark Klassiõhtu: õpilaste omavaheline koostöö, üksteisega arvestamine Sigre Leht

2. juuni

8.00-16.30

3.a klass Haapsalu Õppeekskursioon "Aarete jaht": klassi ühtsustunde süvendamine, õpitud oskuste rakendamine seiklusmängus Linda Pihu

4. juuni

8.00-18.00

3.a klass

3.c klass

Prangli saar Klassiekskursioon

Linda Pihu

Aili Leukmann

7. juuni 9.30 -

8. juuni 16.00

5.c klass Roosta Puhkeküla Klassiekskursioon "Merelapsed": klassisiseste suhete, meie-tunde tugevdamine Kristin Uuemäe

9. juuni

8.30-13.30

2.d klass Rakvere linnus Õppeprogramm "Retk läbi muinasjutu": tutvumine teatrimaailmaga, koostööoskuste ja esinemisjulguse areng Sigre Leht

10. juuni

9.00-13.30

2.b klass Rocca al Mare Vabaõhumuuseum Klassiekskursioon: klassisiseste suhete tugevdamine Eleri Viikmäe