2021/2022. õa I trimestri info

Üldinfo

Sügisene koolivaheaeg: 25.-31. oktoober 2021

1.-4. klasside ühine pikapäevarühm 14.00-16.00:

esmaspäev: õpetaja Merje Meriloo; ruum A266

teisipäev: õpetaja Kristiina Kasuk; ruum A433

kolmapäev: õpetaja Sigre Leht; ruum M12 

neljapäev: õpetaja Merje Meriloo; ruum A266

Selle õppeaasta üleriigilise koduloolise uurimistöö teema on "Terves kehas terve vaim". Info töö koostamise kohta annab klassiõpetaja.

 

Üritused

Aeg Kellele Koht Üritus Vastutaja

22. oktoober

kell 11.10

kell 9.55

 

1.-4.kl

5.-8.kl

Pallihall Kooli sünnipäeva tähistamine Kriste Kald
1. november 1. klassid   Iseõppepäev 1. klasside õpetajad

11. november

12.00

1. klassid Aula KiVa programmiga alustamine: teatrietendus "Kulda väärt" (Miku-Manni Lasteteater) Anne Kloren

12. november

5. klassid   Iseõppepäev 5. klasside õpetajad
11.-12. november 3. klassid Koduklassid Teemapäevad "Isadepäev" 3. klasside klassiõpetajad

 

Väljasõidud

Aeg Kellele Koht Üritus ja eesmärk Vastutaja

21. oktoober

8.45-15.00

2.c klass

2.d klass

2.v klass

Rakvere Programmid "Spioonid ja salakuulajad" ning "Leivalugu": tutvumine erinevate elukutsete tegevustega

Mari Freimann

Teele Tammaru

Janet Kask

2. november

10.00-13.45

5.c klass

5.e klass

Varbola Õppetund linnuses: ajalootundides õpitu kinnistamine

Triin Tammistu

Monika Piil

Aili Leukmann

2. november

10.15-13.15

2.b klass Eesti Noorsooteater Teatrietndus "Röövel Hotzenplotz": teatrietenduse vaatamine ja sisu mõtestamine Rita Jõemets

3. november

10.00-13.30

4.d klass Filmimuuseum Teematund "Filmitähed Eesti looduses": tutvumine Eesti filmiga, animatsiooni ajalooga ja ise animatsiooni loomine Triin Kütt

3. november

10.15-13.45

5.d klass KUMU Haridusprogramm "Meemimatk": kunsti ja kirjanduse lõiming Heidy Siirak

3. november

10.20-12.00

1.g klass

1.v klass

Eesti Loodusmuuseum Õppeprogramm Metsloomade aasta: mida teevad metsloomad talvel?: loodusõpetuse teemade õppimine (Kuidas loomad kaitsevad end külma eest?, Mida loomad talvel söövad?, Kes loomadest magavad talveund?, Missuguseid jälgi jätavad loomad lumele?)

Christine Elisabeth Rikma

Janet Kask

3. november

11.00-14.00

5.a klass

5.b klass

Rahvusteater Estonia Ballett "Alice Imedemaal": balleti kui loo mõtestama õppimine

Terje Papp

Mirje Hagur

10. november

10.00-12.30

5.a klass

5.b klass

5.d klass

Kellerteater Etendus "Õuduste kool": teatrihoonega tutvumine, raamatu ja etenduse võrdlemine

Terje Papp

Mirje Hagur

Heidy Siirak

20. detsember

10.15-12.30

1.c klass Kellerteater Jõulupõnevik "Kelder": klassiga teatris käitumine, jõulumeeleolu loomine läbi põnevuse visuaalteatri abil Kristin Uuemäe