Õpetajate päev

5. oktoober 2020

5. oktoobril tähistasime õpetajate päeva. Põhikoolil toimusid tavapäraselt 1. ja 2. tund, gümnaasiumi osal toimus 1. tund. Pärast seda kohtusid õpetajad ja gümnasistid aulas, et ametid üle anda. Õpetajad jäid aulasse nautima kohvilauda. Õpetajatele pidas kõne Johannes Kodumäe (12.a klass), kes oli sel päeval direktori ametis. Esinemisnumbriga astusid üles gümnaasiumi poisid koos muusikaõpetaja Liivi Lumijõega, looks „Olgu sirel see“. Seejärel  olid õpetajad oodatud erinevatesse õpilaste poolt juhendatud töötubadesse: põgenemistuba, tänavatants, taipoks, kunstitund, seltskonnamängud, õpetajate bänd, jooga, loeng ja praktiline töötuba „Kuidas mõista teismelisi“.

Pärast töötubasid olid õpetajad tagasi oodatud aulasse, kus tegi esinemiskava mustkunstnik Meelis Kubo.

Gümnasistid andsid põhikooli osale 3.-5. ainetunni, pärast seda toimusid tunnid tavapäraselt ning oli võimalus minna pallihalli vaatama võrkpalli võistlust õpilased vs õpetajad. Võistluse võitsid õpilased 2:1.