Õpilaste tulemused 2020/2021

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht Juhendaja
Rasmus Pallum 6.d klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 1.-7. klasside arvestus IV koht Tiina Raud
Lem-Leonhard Roots 7.a klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 1.-7. klasside arvestus IV koht Tiina Raud
Sander Aasma 5.b klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 1.-7. klasside arvestus IV koht Tiina Raud
Karl Erik Kompus 5.b klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 1.-7. klasside arvestus IV koht Tiina Raud
Rasmus Uljas 6.d klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 1.-7. klasside arvestus IV koht Tiina Raud
Tormi Kull 8.b klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 8.-12. klasside arvestus VIII-IX koht Tiina Raud
Mirko Lainevool 10.a klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 8.-12. klasside arvestus VIII-IX koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 6.d klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 8.-12. klasside arvestus VIII-IX koht Tiina Raud
Sander Aasma 5.b klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 8.-12. klasside arvestus VIII-IX koht Tiina Raud
Karl Erik Kompus 5.b klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 8.-12. klasside arvestus VIII-IX koht Tiina Raud
Mari Torsus 12.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass II koht Eliise Pajumets
Tormi Kull 8.b Eesti Noorte Meistrivõistlused Kiirmales; U-14 vanuseklass Eesti meister Tiina Raud
Mirko Lainevool 10.a  Eesti Noorte Meistrivõistlused Kiirmales; U-18 vanuseklass Eesti meister Tiina Raud
Elisabeth Valdmann 4.c Eesti Noorte Meistrivõistlused Vene kabes; U-10 vanuseklass I koht Arno Uutma
Evert Rannama 3.a Eesti Noorte Meistrivõistlused Vene kabes; U-10 vanuseklass IV koht Arno Uutma
Karl Stefan Kivistik 4.a Eesti Noorte Meistrivõistlused Vene kabes; U-13 vanuseklass VI koht Arno Uutma
Elisabeth Valdmann 4.c

Euroopa online karikavõistlused rahvusvahelises kabes

 

Eesti osavõtjatest

I koht

Üldarvestuses

34. koht

Arno Uutma
Kristin Paas 6.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Miia Ott 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Mimi Lauren Palutaja 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Annika Märtin 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Aila Ly Rogatkin 7.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kristofer Kruusimäe 7.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Rainer Ahi 6.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Raiko Ilves 7.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Hugo Tammepõld 7.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Karel Zirk 7.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Cristofer Köster 8.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x100 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Markus Klais 8.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x100 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 8.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x100 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 8.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x100 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Christopher Gutmann 9.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x800 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Cristofer Köster 8.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x800 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Rasmus Liiv 9.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x800 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Markus Klais 8.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x800 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Rainer Ahi 6.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass noormehed 4x100 jooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kristofer Kruusimägi 7.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass noormehed 4x100 jooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Hugo Tammepõld 7.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass noormehed 4x100 jooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Karel Zirk 7.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass noormehed 4x100 jooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Anabel-Carmen Kerner 12.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Gerty Oja 10.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Reili-Riin Vessmann 12.a Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Iren Rahnel 10.a Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Age Adamson 12.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kai Robert Tiede 10.a Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Ralf Randver 10.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kevin Koovit 12.a Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Martin Pihlakas 12.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Vladimir Todurov 12.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Mimi Lauren Palutaja 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x100m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Aila Ly Rogatkin 7.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x100m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Annika Märtin 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x100m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Miia Ott 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x100m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kirke Madar 7.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x400m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Aila Ly Rogatkin 7.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x400m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kristin Paas 6.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x400m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Annika Märtin 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x400m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Aadrian Müür 4.e Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Monika Piil
Aadrian Müür 4.e Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" Ajakirja "Hea Laps" preemia Monika Piil
Lenna Kikkas 4.b Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Mirje Hagur
Romet Saarniit 4.b Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Mirje Hagur
Elisabeth Valdmann 4.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Triin Tammistu
Kiur Kristjan Pero 4.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Triin Tammistu
Miriam Paesüld 4.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Triin Tammistu
Kertu Liisa Rahuoja 5.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Kristin Uuemäe
Christofer Köster 7.b TV10 Olümpiastarti vabariiklik etapp 1000m jooks poisid IV koht Helen Loik
Miia Ott 7.c TV10 Olümpiastarti vabariikli etapp pallivise tütarlapsed I koht Helen Loik
Aaron Sinimäe 6.d TV10 Olümpiastarti Harjumaa etapp kettaheide poisid III koht Helen Loik
Markus Klais 8.e TV 10 Olümpiastarti Harjumaa etapp 1000m jooks poisid II koht Helen Loik
Kristin Paas 6.c TV10 Olümpiastarti Harjumaa etapp 600m jooks poisid I koht Helen Loik