Õpilaste tulemused 2021/2022

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht

Juhendaja

 

Noora Tõnuri 1.d Harjumaa meistrivõistlused kabes II koht Arno Uutma
Elisabeth Valdmann 5.c Harjumaa meistrivõistlused kabes I koht Arno Uutma
Kennart Sander Rahuoja 10.a Vabariiklik kunstiolümpiaad IV-V koht Marje Tahk
Remon Piil 6.a Harjumaa laululaps 2022; 13.-15. aastaste poiste vanuserühm  II koht Evelin Toodo
Sander Miil 5.c Üleriigiline rahvaspordipäev Nutispordis; Põhja-Eesti piirkonna arvestus I koht Triin Tammistu
Madli Kongas 5.c Üleriigiline rahvaspordipäev Nutispordis; Põhja-Eesti piirkonna arvestus VI koht Triin Tammistu
Jan Rasmus Mändmets 8.e Harjumaa laululaps 2022; 13.-15. aastaste poiste vanuserühm  III koht Rutt Ridbeck
Kaspar Vares 5.d Eesti meistrivõistluste üleriigiline finaal Nutispordis IX koht Heidy Siirak
Mirtel Paesüld 2.c Matemaatikavõistlus KÄNGURU; pre-ekolier´ide vanuserühm III koht Mari Freimann
Sanna Männigo 2.c Matemaatikavõistlus KÄNGURU;  pre-ekolier´ide vanuserühm V koht Mari Freimann

Mark Alexander Brenner

4.c Harjumaa etluskonkurss I koht Aili Leukmann
Evert Rannama 4.a Eesti koolide mõttespordiolümpiaad kabes; individuaalarvestus VI koht Arno Uutma
Elisabeth Valdmann 5.c Eesti koolide mõttespordiolümpiaad kabes; individuaalarvestus V koht Arno Uutma
Karl Stefan Kivistik 5.a Eesti koolide mõttespordiolümpiaad kabes; individuaalarvestus IX koht Arno Uutma
Kaspar Vares 5.d Nutisport; Põhja-Eesti meistrivõistluste finaal I koht Heidy Siirak
Rasmus Pallum 7.d Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; 5.-9. klasside võistkondlik arvestus I koht Tiina Raud
Tormi Kull 9.b Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; 5.-9. klasside võistkondlik arvestus I koht Tiina Raud
Lem-Leonhard Roots 8.a Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; 5.-9. klasside võistkondlik arvestus  I koht Tiina Raud
Sander Aasma 6.b Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; 5.-9. klasside võistkondlik arvestus I koht Tiina Raud
Elisabeth Vahtras 9.e Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; 5.-9. klasside võistkondlik arvestus I koht Tiina Raud
Mirko Lainevool 11.a Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; gümnaasiumite võistkondlik arvestus III koht Tiina Raud
Marko Järve 11.b Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; gümnaasiumite võistkondlik arvestus III koht Tiina Raud
Christopher Gutmann 10.a Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; gümnaasiumite võistkondlik arvestus III koht Tiina Raud
Marten Teder 10.a Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; gümnaasiumite võistkondlik arvestus III koht Tiina Raud
Kaur Pallum 1.c Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; 1.-4. klasside võistkondlik arvestus V koht Tiina Raud
Aron Sarapu 3.c Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; 1.-4. klasside võistkondlik arvestus V koht Tiina Raud
Steven Proosa 2.b Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; 1.-4. klasside võistkondlik arvestus V koht Tiina Raud
Henri Lõhmus 2.e Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; 1.-4. klasside võistkondlik arvestus V koht Tiina Raud
Aleksander Eilaste 4.e Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; 1.-4. klasside võistkondlik arvestus V koht Tiina Raud
Mirko Lainevool 11.a Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; individuaalarvestus II koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 7.d Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; individuaalarvestus V koht Tiina Raud
Tormi Kull 9.b Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; individuaalarvestus VI koht Tiina Raud
Lem-Leonhard Roots 8.a Eesti koolide mõttespordiolümpiaad males; individuaalarvestus X koht Tiina Raud
Elisabeth Valdmann 5.c Eesti meistrivõistlused vene kabes (kuni 13aastaste vanuserühm) II koht Arno Uutma
Albert Maidla 2.c Joonistuskonkurss "Robotauto" Võidutöö Mari Freimann
Rico Seppen 2.b Joonistuskonkurss "Robotauto" Võidutöö Rita Jõemets
Kent Sander Möller 2.c Joonistuskonkurss "Robotauto" Võidutöö Mari Freimann
Jakob Kütt 4.c Joonistuskonkurss "Robotauto" Võidutöö Aili Leukmann
Raul Gross 4.c Harjumaa matemaatikaolümpiaad III koht Aili Leukmann
Karl Stefan Kivistik 5.a Harjumaa matemaatikaolümpiaad II koht Terje Papp
Madis Kaarli 6.c Harjumaa matemaatikaolümpiaad III koht Rita Jõemets
Laurette Ella Eha 4.e HTMi emakeelepäevale pühendatud luulekonkurss Eripreemia Kristiina Kasuk
Annika Märtin 8.c Harjumaa matemaatikaolümpiaad II koht Luisa Pani
Anett Hainas 8.c Harjumaa etluskonkurss III koht Mari Ratassepp
Rasmus Pallum 7.d Tavamale U16 Eesti meistrivõistlused 10. koht Tiina Raud
Lem-Leonhard Roots 8.a Tavamale U16 Eesti meistrivõistlused 9. koht Tiina Raud
Tormi Kull 9.b Tavamale U16 Eesti meistrivõistlused III koht Tiina Raud
Elisabeth Valdmann 5.c Eesti meister rahvusvahelises kabes (kuni 13aastaste tüdrukute vanuserühm) I koht Arno Uutma
Rennely Arund 6.d RMK Metsapostkaardi joonistusvõistluse väljavalitud 100 parimat tööd Äramärgitud töö Heidy Siirak
Tomi Kiisk 5.b Harjumaa etluskonkurss "Koidulauliku valgel" Eripreemia Mirje Hagur
Mirko Lainevool 11.a Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus I koht Tiina Raud
Lem-Leonhard Roots 8.a Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus I koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 7.d Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus I koht Tiina Raud
Tormi Kull 9.b Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus I koht Tiina Raud
Karl Erik Kompus 6.b Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Sander Aasma 6.b Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Markus Harald Meidra 5.c Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Kaspar Vares 5.d Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Holger Kloren 5.b Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Mirje Hagur
Romet Saarniit 5.b Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Mirje Hagur
Aadrian Müür 5.e Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Monika Piil
Elisabeth Valdmann 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Triin Tammistu
Miriam Paesüld 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Triin Tammistu
Joanna Rätsepp 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Triin Tammistu
Trevor Värva 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Heidy Siirak
Madis Kaarli 6.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Kristin Uuemäe
Olle Satsi 6.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Kristin Uuemäe
Markus Madiste 6.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht

Kristin Uuemäe

Mirko Lainevool 11.a Harjumaa 2021. a male meistrivõistluste II koht  Tiina Raud
Kennart Sander Rahuoja 10.a Harjumaa kunstiolümpiaad II koht Marje Tahk
Brigitta Pallum 11.a Harjumaa emakeeleolümpiaad III koht Marie Udam
Eneken Riin Salong 12.a Betti Alveri luulepäevad Näitlejapreemia Ingrid Mikk
Mirko Lainevool 11.a Harjumaa matemaatikaolümpiaad I koht Anneli Kontson
"Teine lend" korraldustiim 11.kl Rae valla ettevõtlike tunnustuskonkurss "Ettevõtlik tegu 2021" Kriste Kald
Berit Hallik 12.c Rae valla ettevõtlike tunnustuskonkurss "Ettevõtlik noor 2021"  
Berit Hallik 12.c Harjumaa kooliteatrite festival Näitleja preemia Ingrid Mikk
Pilleriin Tõnisson 12.c Harjumaa kooliteatrite festival Näitleja preemia Ingrid Mikk
Mia-Marleen Tõnis 10.c Harjumaa kooliteatrite festival Näitleja preemia Ingrid Mikk
Loviisa Otepalu 11.a Harjumaa kooliteatrite festival Näitleja preemia Ingrid Mikk
Sten Mikk   Harjumaa kooliteatrite festival Näitleja preemia Ingrid Mikk
Eneken Riin Salong 12.a Harjumaa kooliteatrite festival Naiskõrvalosatäitja preemia Ingrid Mikk
Lauri Laurberg   Harjumaa kooliteatrite festival Meesnäitleja preemia Ingrid Mikk
Kooliteater Vaba Valik 9.-12.kl Harjumaa kooliteatrite festival Grand Prix Ingrid Mikk
Krislin Tuul 8.b Harjumaa kooliteatrite festival Näitleja preemia Ingrid Mikk
Maribel Kuuskmann 7.g Harjumaa kooliteatrite fesival Näitleja preemia Ingrid Mikk  
Gert Kabal 7.e Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis kuni7. klassi poistele III koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Romet Leppik 7.e Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis kuni7. klassi poistele III koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Remon Piil 7.a Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis kuni7. klassi poistele III koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Martin Heinvee 7.b Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis kuni7. klassi poistele III koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Martin Toomik 6.g Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis kuni7. klassi poistele III koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Risto Koik 7.a Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis kuni7. klassi poistele III koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Ralf Lennart Riikoja 6.a Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis kuni7. klassi poistele III koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Roald Richard Riikoja 6.a Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis kuni7. klassi poistele III koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Trevon Roger Kuusk 7.b Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis kuni7. klassi poistele III koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Kaimar Markov 7.g Harjumaa koolidevahelised MV jalgpallis kuni7. klassi poistele III koht Martti Pent Kristo Remmelgas
Rainer Ahi 7.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass poisid 4x100m III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Martin Heinvee 7.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass poisid 4x100m III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Martin Toomik 6.g Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass poisid 4x100m III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Aaron Sinimäe 7.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass poisid 4x100m III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Kristin Paas 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass tüdrukud 4x400m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Karolin Karja 7.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass tüdrukud 4x400m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Loore Aruste 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass tüdrukud 4x400m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Marjetta Õismets 7.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass tüdrukud 4x400m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Rainer Ahi 7.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass poisid 4x800m III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Aaron Sinimäe 7.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass poisid 4x800m III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Martin Heinvee 7.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass poisid 4x800m III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Kristo Timuska 7.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 6.-7. klass poisid 4x800m III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Annika Märtin 8.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 9.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Hanna Kaarli 8.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Andreas Saulep 8.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Mimi Lauren Palutaja 8.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 9.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Kirke Madar 8.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Christofer Köster 9.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Lisandra Tatrik 8.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Markus Klais 9.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Cristofer Köster 9.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 9.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 9.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Markus Klais 9.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Kirke Madar 8.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass neiud  4x400m IIkoht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Lisandra Tatrik 8.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass neiud  4x400m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Mimi Lauren Palutaja 8.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass neiud  4x400m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Annika Märtin 8.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass neiud  4x400m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Markus Klais 9.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass poisid 4x800m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 9.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass poisid 4x800m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Andreas Saulep 8.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass poisid 4x800m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Cristofer Köster 9.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 8.-9. klass poisid 4x800m I koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Lily Helen Joamets 12.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Christopher Gutmann 10.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Katriin Kirss 10.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Robert Rannala 10.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Lisbeth Soone 10.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Martin Valkiainen 12.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Annabel Aavik 12.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Tristan Pugi 12.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Aliise Sikk 12.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Ralf Randver 11.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass 10x55m pendelteatejooks. III koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Ralf Randver 11.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass noormehed 4x100m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Martin Valkiainen 12.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass noormehed 4x100m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Tristan Pugi 12.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass noormehed 4x100m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Rober Rannala 10.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass noormehed 4x100m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Christopher Gutmann 10.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass noormehed 4x800m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Robert Rannala 10.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass noormehed 4x800m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Tristan Pugi 12.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass noormehed 4x800m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Martin Valkiainen 12.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teateooksus 10.-12. klass noormehed 4x800m II koht Kelly Vechterstein,Kristo Remmelgas
Markus Harald Meidra 5.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus kuni 5.klass poisid III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Nils Johannes Tagel 4.a Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus kuni 5.klass poisid III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Karl Stefan Kivistik 5.a Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus kuni 5.klass poisid III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Evert Rannama 4.a Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus kuni 5.klass poisid III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Kaspar Vares 5.d Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus kuni 5.klass poisid III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Kristin Paas 7.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 6.-7.klass tüdrukud II koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Sienna Vesper 7.b Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 6.-7.klass tüdrukud II koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Laura Naudi 7.a Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 6.-7.klass tüdrukud II koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Karita Nurmsalu 7.b Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 6.-7.klass tüdrukud II koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Loore Aruste 7.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 6.-7.klass tüdrukud II koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Rainer Ahi 7.e Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 6.-7.klass poisid I koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Remon Piil 7.a Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 6.-7.klass poisid I koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Gert Kabal 7.e Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 6.-7.klass poisid I koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Aaron Sinimäe 7.d Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 6.-7.klass poisid I koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Kristo Timuska 7.a Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 6.-7.klass poisid I koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Kirke Madar 8.b Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 8.-9.klass tütarlapsed III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Aila Ly Rogatkin 8.d Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 8.-9.klass tütarlapsed III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Mimi Lauren Palutaja 8.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 8.-9.klass tütarlapsed III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Elisabeth Aloe 9.b Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 8.-9.klass tütarlapsed III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Annika Märtin 8.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 8.-9.klass tütarlapsed III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Markus Klais 9.e Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 8.-9.klass tütarlapsed III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Alex Sikk 8.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 8.-9.klass tütarlapsed III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 9.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 8.-9.klass tütarlapsed III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Remo Heinmaa 9.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 8.-9.klass tütarlapsed III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 9.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 8.-9.klass tütarlapsed III koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Christopher Gutmann 10.a Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Robert Rannala 10.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Kai Robert Tiede 11.a Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Martin Valkiainen 12.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Jako Marten Reilson 12.c Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateateooksus 10.-12.klass noormehed II koht Eliise Pajumets,Kristo Remmelgas
Robib Oja 5.b EKSL Sportland korvpalli võistlused kuni 5. klass poisid II koht Üllar Kerde
Romet Saarniit 5.b EKSL Sportland korvpalli võistlused kuni 5. klass poisid II koht Üllar Kerde
Otto Mihkel Asi 5.b EKSL Sportland korvpalli võistlused kuni 5. klass poisid II koht Üllar Kerde
Jakob Zirk 5.g EKSL Sportland korvpalli võistlused kuni 5. klass poisid II koht Üllar Kerde
Karl-Erik Kotsar 5.g EKSL Sportland korvpalli võistlused kuni 5. klass poisid II koht Üllar Kerde
Kristjan Luukas 5.g EKSL Sportland korvpalli võistlused kuni 5. klass poisid II koht Üllar Kerde
Kaspar Verk 11.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass noormehed II koht Kristjan Kärt
Oskar Martin Kiviväli 11.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass noormehed II koht Kristjan Kärt
Kevin Põldsam 12.b Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass noormehed II koht Kristjan Kärt
Ralf-Mathias Ats 12.c Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass noormehed II koht Kristjan Kärt
Sten Egert Laub 12.c Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass noormehed II koht Kristjan Kärt
Robert Rannala 10.c Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass noormehed II koht Kristjan Kärt
Christopher Gutmann 10a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass noormehed II koht Kristjan Kärt
Lauri Mürkhain 10.c Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass noormehed II koht Kristjan Kärt
Annabel Aavik 12.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass neiud II koht Eliise Pajumets
Angelina Nester 10.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass neiud II koht Eliise Pajumets
Emili Nilender 12.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass neiud II koht Eliise Pajumets
Agnes Oks 10.c Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass neiud II koht Eliise Pajumets
Reelika Liiv 10.c Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass neiud II koht Eliise Pajumets
Lisbeth Soone 10.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass neiud II koht Eliise Pajumets
Gerda Karu 10.b Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12 klass neiud II koht Eliise Pajumets
Karolin Pedai 12.c Harjumaa koolidevahelised MV teatesuusatamises 10.-12. klass neiud II koht Kelly Brus, Kristo Remmelgas
Annabel Aavik 12.a Harjumaa koolidevahelised MV teatesuusatamises 10.-12. klass neiud II koht Kelly Brus, Kristo Remmelgas
Lara Juhkam 11.c Harjumaa koolidevahelised MV teatesuusatamises 10.-12. klass neiud II koht Kelly Brus, Kristo Remmelgas
Laura Roos 11.a Harjumaa koolidevahelised MV teatesuusatamises 10.-12. klass neiud II koht Kelly Brus, Kristo Remmelgas
Dominic Semmel 9.d Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass poisid I koht Martti Pent
Jakob Põldma 9.d Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass poisid I koht Martti Pent
Kennert Linamaa 9.b Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass poisid I koht Martti Pent
Markus Magomedov 8.a Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass poisid I koht Martti Pent
Karl Markus Kuuskmaa 8.e Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass poisid I koht Martti Pent
Christofer Köster 9.d Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass poisid I koht Martti Pent
Oliver Loomets 9.d Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass poisid I koht Martti Pent
Triinu Lamp 12.b Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 10.-12. klass neiud II koht Eliise Pajumets
Elisabeth Tomingas 12.b Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 10.-12. klass neiud II koht Eliise Pajumets
Rebeca Degtjov 12.c Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 10.-12.Klass neiud II koht Eliise Pajumets
Alexandra Lisette Russi 12.c Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 10.-12. klass neiud II koht Eliise Pajumets
Brigitta Pallum 11.a Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 10.-12.klass  neiud II koht Eliise Pajumets
Maria-Elizabeth Antson 11.b Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 10.-12.klass  neiud II koht Eliise Pajumets
Helena Rahuoja 10.c Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 10.-12. klass neiud II koht Eliise Pajumets
Merili Kõrvel 9.b Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed I koht Laura Sirelpuu
Hannela Haavel 9.b Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed I koht Laura Sirelpuu
Lisandra Tatrik 9.c Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed I koht Laura Sirelpuu
Annabel Lattik 8.c Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed I koht Laura Sirelpuu
Anni Põldma 9.d Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed I koht Laura Sirelpuu
Kendra Jürgens 8.d Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed I koht Laura Sirelpuu
Laura Naudi 7.a Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis 7.-9. klass tütarlapsed I koht Laura Sirelpuu
Kaarel Sibul 5.d Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass poisid I koht Martti Pent
Kaspar Vares 5.d Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass poisid I koht Martti Pent
Oskar Vares 4.a Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass poisid I koht Martti Pent
Andero Tatrik 4.e Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass poisid I koht Martti Pent
Andreas Järve 6.a Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass poisid I koht Martti Pent
Carola Tars 6.e Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud I koht Laura Sirelpuu
Rica Renata Raudsep 6.b Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud I koht Laura Sirelpuu
Andra Jürima 6.a Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud I koht Laura Sirelpuu
Laura Nõmm 6.d Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud I koht Laura Sirelpuu
Elisabeth Pallo 5.c Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud I koht Laura Sirelpuu
Annabel Saulep 6.d Harjumaa koolidevahelised MV võrkpallis kuni 6. klass tüdrukud I koht Laura Sirelpuu