Õpilaste tulemused 2022/2023

 Aeg

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht

Juhendaja
 

29.oktoober 

 

Tormi Kull

10.b Eesti noorte meistrivõistlused kiirmales Eesti meister, vanuseklassis U16 Tiina Raud

10.-16.oktoober 

 

Annika Märtin  9.c klass Eesti Informaatikaolümpiaad, lahtine võistlus 11.koht  

6.oktoober

 

Tormi Kull 

Mirko Lainevool

Rasmus Pallum

Lem-Leonhard Roots

10.b

12.a

8.d

9.a

Eesti koolide võistkondlikud kiirmale meistrivõistlused 7.-12. klasside arvestuses 1.koht Tiina Raud

1.oktoober 

 

Tormi Kull

Mirko Lainevool 

Rasmus Pallum

Lem-Leonhard Roots

10.b 

12.a

 8.d

 9.a

Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused males Meistritiitel Tiina Raud 
18.09.2022 Elisabeth Vahtras 10.c Harjumaa meistrivõistlused males; U18 neidude vanuseklass  1. koht Tiina Raud

18.09.2022

 

Tormi Kull 10.b Harjumaa meistrivõistlused males; täiskasvanute vanuseklass hõbemedal Tiina Raud
18.09.2022

Annabel Kruusimäe

3.d Harjumaa meistrivõistlused males; U10 vanuseklass tüdrukute arvestuses 3. koht Tiina Raud
18.09.2022 Oskar Leosk 4.c

Harjumaa meistrivõistlused males; U10 vanuseklass poiste arvestuses

3. koht Tiina Raud

18.09.2022

 

Rasmus Pallum 8.d  Harjumaa meistrivõistlused males; U14 vanuseklass  1.koht Tiina Raud

18.09.2022

 

Sander Aasma 7.b Harjumaa meistrivõistlused males; U14 vanuseklass  3.koht Tiina Raud

18.09.2022

 

Elisabeth Vahtras 10.c Harjumaa meistrivõistlused males; U18 vanuseklass  1.koht Tiina Raud
09.09.2022 Elisabeth Valdmann 6.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Üldvõitja + eripreemiad Triin Tammistu
09.09.2022 Tevon Sild 6.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Üldvõitja + eripreemia Triin Tammistu
09.09.2022 Jakob Zirk 6.g Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Siiri Joamets
09.09.2022 Miriam Paesüld 6.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Triin Tammistu
09.09.2022 Elli Tamuri 5.e Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Kristiina Kasuk
09.09.2022 Tanel Toomra 5.e Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemiad Kristiina Kasuk
09.09.2022 Elizabeth Riives 5.b Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Biby Lilander
09.09.2022 Derek Heinamaa 5.b Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Biby Lilander
09.09.2022 Kiur Kristjan Pero 6.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Triin Tammistu
09.09.2022 Lukas Pihlak 6.g Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Siiri Joamets
05.09.2022 Rennely Arund 7.d "Hea Laps" esikaane joonistuskonkurss Äramärgitud töö Heidy Siirak
05.09.2022 Dominik Altermann 6.a "Hea Laps" esikaane joonistuskonkurss Äramärgitud töö Heidy Siirak