Kolme minuti tants

Kolme minuti tants „Megahitt 2019“

28. november 2019

Sel aastal toimus traditsiooniks saanud kolme minuti tants 28. novembril- teemaks sai Megahitt 2019, kus taaselustati uuemad ning vanemad eesti- ja inglisekeelsed megahitid. Kogu õhtut juhtisid  õpilasesinduse liikmed Meril Kiskonen ja Berit Hallik. Üllatusesinejatena esinesid JOONDU rahvatantsijad, Dance Republicu tantsijad, 5. klasside võistutantsimise võitjad ning ka õpetajad.

Publiku hulgas leidus meie oma õpilasi ja õpetajaid ning sel korral tavapärasest enam ka lapsevanemaid. Žürii liikmete hulgas oli nii meie oma vilistlastest kui ka kooliväliseid inimesi – žürii esinaine oli tuntud Eesti laulja Laura Põldvere.

Tantsuvõistluse tulemused:

6.-8. klasside arvestuse võitjad
I koht – 6.d
II koht – 6.b
III koht – 8.b

9.-11. klasside arvestuse võitjad (12. klassidest ei olnud mitte ühtegi osalejat):
I koht – 10.a
II koht – 10.c