Konsultatsioonitunnid ja järelevastamine

Järelevastamise ajad

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

15:00-15:45

14:35-15:40

15:00-15:45

14:35-15:40

Ruumi nr.

Ruumi nr.

Ruumi nr.

Ruumi nr.

Õ311

Õ315

Õ312

Õ315

 

Konsultatsioonitunnid

Õpetaja Nädalapäev Kellaaeg
Allikson, Annika T 14.00-15.30, muul ajal kokkuleppel
Ausmees, Sandra K 13.00-14.00, kokkuleppel muul ajal
Avloi, Maarika T 15.00-15.45 Põhikool
Avloi, Maarika R 8.00-8.30 Gümnaasium
Betlem, Katrin T 14.00-15.00, kokkuleppel muul ajal
Eelma, Diana T, N T 14:20-16:00, N 8:00-8:30, muul ajal kokkuleppel
Erbsen, Anne N 8.00 - 8.30, muud ajad kokkuleppel
Erik, Inna R 8.00.8.30 (gümnaasium)
Erik, Inna T 15.00-16.00 (põhikool)
Freimann, Mari T 13.00 - 1400
Hio,Esta K K 15.00-15.45
Hirschon, Annelore E 15.00-15.45
Hokkanen, Liia N 8.00 -8.30, kokkuleppel muul ajal
Hütt, Merike K 8.05-8.50; 13.10-13.55
Jõemets, Rita T 15.00-16.00
Jukk, Annika E 15.00-16.00
Kala, Carolina T 15:00-15:45, muud ajad kokkuleppel
Kalapüüdja, Marge K 14.00-14.45
Kald, Valev K 15.00-15.45, muul ajal kokkuleppel
Kaldmäe, Kersti E,R 8.00-8.30, muul ajal kokkuleppel
Kalinin, Merke N 14.00-14.45
Kants, Sirli T 15 00-15 45
Kekki Tavo T 14:05- 15:35
Kink, Marianne T, N 8.00- 8.30, muud ajad kokkuleppel
Kloren, Anne T 13.30-14.15
Kook-Aljas, Kristel K, N 8.00-8.30, kokkuleppel muul ajal
Koppel, Veronika E 15.00-15.45
Kristel Roots T 15:00-15:45, muud ajad kokkuleppel
Kruuk, Kärt N 14.20-15.00, muul ajal kokkuleppel
Külljastinen, Kristi K, N 14.20-15.00, muud ajad kokkuleppel
Kurm, Maria-Ursula E 14.00-14.45, muul ajal kokkuleppel
Kütt, Triin E 13.00-14.00
Lagle, Helen N 14.00-14.45, muul ajal kokkuleppel
Laurand, Hairi T 15.00-15.45
Lazareva, Aljona E 15.00-16.00, muud ajad kokkuleppel
Leetjõe, Laur K 13.00-14.00, 15.00-16.00
Leht, Sigre T 14.00-15.00
Leibenau, Gerly K 15:00-15:45
Leukmann, Aili T 14.00 - 15.00
Lilander, Biby T 14.00-14.45
Loik, Helen K 14.05-14.50, muud ajad kokkuleppel
Marianne Martinson K 9.00- 9.45, muul ajal kokkuleppel
Marrandi, Nele K 15.00-15.45
Meybaum, Rea T 8.00 - 8.30, 14.00 - 15.15
Mirje Hagur K, N 14.00-14.45
Müller, Jelena E 14.00-15.00
Nurk Sirje T 14.45-15.30
Nurmsoo, Ene K 13.00-13.45
Pani, Luisa K 14.15-15.40, muul ajal kokkuleppel
Pihlak, Sandra Silvia K 8.00-8.40, muul ajal kokkuleppel
Pihu, Linda K 14.00-14.45
Piil, Monika T
Rannala, Elisa K 15:00-16:00, kokkuleppel muul ajal
Raud, Tiina R 13.00-13.45, kokkuleppel muul ajal
Raudam, Pille E 14.00 - 15.00
Reinholm, Sirle T 15.00-16.00, kokkuleppel muul ajal
Reinumägi, Mirjel T 13.10-13.50
Relve, Laura-Liis T, N 8:00-8:30, 15:50-17:00 (E). Muul ajal kokkuleppel
Remmelgas, Kristo K 15.00-15.45, kokkuleppel muul ajal
Rohusaar, Margit T 14.00 - 14.45
Roots, Kristel T 14.05-15.00
Sakkarias, Annika E 15.00-15.45
Siirak, Heidy E 14.00-14.45, muul ajal kokkuleppel
Sikk, Veijo T 15.00-15.45
Sillar, Tiina N 13:00 - 14:00, muul ajal kokkuleppel
Sulu, Regina E 14.00-14.45, muul ajal kokkuleppel
Tahk, Marje T 14.00-15.00
Tammistu, Triin K 13.30 - 15.00
Timmi, Marlene K, N 8:00-8:30
Udam, Marie T 8.00-8.30
Uuemäe, Kristin E 14.00- 14.45
Valdma, Helen K 14.00-14.45, muul ajal kokkuleppel
Valeria Ternovski T 15:00-15:45
Varlõgina, Anastassia E, T E 8.00-8.30, T 8.00-8.30
Vechterstein, Kelli T, K K 15:00-15:45, T 13:10-13:50, kokkuleppel muul ajal
Viidemann, Eva K 15.00-16.00
Viigi, Kadi T 14.00-15.30, muul ajal kokkuleppel
Viikmäe, Eleri K 14.00-14.45
Viirsalu, Liina K K 15:00-16:00 (PK), muul ajal kokkuleppel
Viirsalu, Liina E 8.05-8:30 (G), muul ajal kokkuleppel