Kooliteater Vaba Valik!

Jüri kooliteater Vaba Valik osales 28. Betti Alverile pühendatud luulepäevadel TÄHETUND.

Kooliteater pälvis eripreemia tunde aususe eest.

Samuti saadi kolm näitlejapreemiat: Gregori Johannes Nõmm, Paul Pärn ja Meril Kiskonen.

Esineti Siuru luuletajate luulekavaga "Suhtekeeris". Osalesid Eneken Riin Salong, Meril Kiskonen, Berit Hallik, Pilleriin Tõnisson, Paul Pärn, Marko Järve, Lauri Laurberg, Robin Rico Kohtring ja vilistlased Sten Mikk, Gregori Johannes Nõmm.

Žürii (Valdur Mikita, Toomas Lõhmuste, Märt Treier, Marius Pärn) ütles meie kohta järgmist:

Noored said väga hästi aru, mida nad laval rääkisid. Tekst sobis noortele. Kõigil oli etenduse ajal oma fookus, ükskõik, kellele pilk peatuma jäi, ta oli rollis. Noored räägivad, nagu asjad on. Kiitus kostüümidele. Muusika totatas kogu lugu.

Gregori - väga orgaaniline. Meril - sai aru, keda kehastas, kogu teema oli tema küljes, tema hinges.

Te rääkisite meile väga selge ja ilusa loo!

Rita Ilves (Saaremaa Miniteatrifestivali korraldaja): Teie etendus oli väga armas, tänud ilusa emotsiooni eest!