Õpetajate võrkpalli võistkond tegi Viljandis ajalugu!

Uus aasta algas meie sportlikele õpetajatele väga edukalt, sest õpetajate võrkpallitiim osales 3.-4. jaanuar Viljandis üle-Eestilisel võrkpalliturniiril ning tuli sealt tagasi PRONKSmedalitega!

Lisaks Eesti koolidele osalevad sel turniiril igal aastal ka Läti parimad koolid.

Viimati osales Jüri Gümnaasium sellel turniiril umbes 10 aastat tagasi, kuid medaleid ei ole sel turniiril enne saavutatud.

Turniiri esimene kaotus saadi teisel päeval lätlaste käest poolfinaalis, kuid siis juba 3.-4. koha mängus Paikuse koolile võimalust ei antud ja medalid toodi koju.

Meie kooli esinduslikku võrkpallitiimi kuuluvad: Triin Tibar, Kristi Toomra, Laura Sirelpuu, Eliise Pajumets, Riivo Rivimets, Maario Lemmik, Mikk Taniel ja Igor Sentšukov.

Täname meie toetajaid - LänsiAuto Tallinn , tänu kellele meie õpetajad turvaliselt turniirile ja tagasi koju said ning Hansaviimistluse OÜ, kes aitas soetada need kenad vormid, mis kõigile koolidele silma jäid.