Õpilaste tulemused 2020/2021

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht Juhendaja

Kooliteater Vaba Valik (õpilased  Eneken Riin Salong, Meril Kiskonen, Berit Hallik, Pilleriin Tõnisson, Paul Pärn, Marko Järve, Lauri Laurberg, Robin Rico Kohtrin)

  Betti Alverile pühendatud luulepäevad Tähetund Tunde aususe eripreemia Ingrid Mikk
Meril Kiskonen 10.b Betti Alverile pühendatud luulepäevad Tähetund Näitleja eripreemia Ingrid Mikk
Paul Pärn 11.b Betti Alverile pühendatud luulepäevad Tähetund Näitleja eripreemia Ingrid Mikk
Romet Paas 3.c Harjumaa veebipõhine võistlus "Programmeerin ise" III koht Triin Kütt
Aksel Salong 3.c Harjumaa veebipõhine võistlus "Programmeerin ise" III koht Triin Kütt
Melissa Pent 2.c Harjumaa veebipõhine võistlus "Programmeerin ise" III koht Triin Kütt
Eliise Eller 2.c Harjumaa veebipõhine võistlus "Programmeerin ise" III koht Triin Kütt
Frank Bachaus 3.c Harjumaa laululaps 2020 III koht 10-12-aastaste poiste vanusegrupis Liivi Lumijõe
Zlata Strelets 5.d Harjumaa laululaps 2020 Hõbehäälne eripreemia 10-12-aastaste vanusegrupis  
Berit Hallik 11.c Harjumaa laululaps 2020 I koht 16-18-aastaste neiude vanusegrupis  
Vladimir Todurov 12.b Harjumaa laululaps 2020 I koht 16-18-aastaste noormeeste vanusegrupis  
Lisbeth Soone 9.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klass T III koht Eliise Pajumets
Angelina Nester 9.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klass T III koht Eliise Pajumets
Romili Ernes 9.c Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klass T III koht Eliise Pajumets
Reelika Liiv 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klass T III koht Eliise Pajumets
Agnes Oks 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klass T III koht Eliise Pajumets
Liisa Põldma 8.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klass T III koht Eliise Pajumets
Anni Põldma 8.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klass T III koht Eliise Pajumets
Emili Haugas 9.d Harjumaa koolidevahelised võistlused korvpallis 8.-9. klass T III koht Eliise Pajumets
Robin Soone 12.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x1000m jooks,10.-12. klass P III koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Martin Valkiainen 11.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x1000m jooks,10.-12. klass P III koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Gert Herodes 12.a Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x1000m jooks,10.-12. klass P III koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Tristan Pugi 11.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x1000m jooks,10.-12. klass P III koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Raneb Ronan Alliksoo 11.b Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x1000m jooks,10.-12. klass P III koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Cristofer Köster 8.d Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x1000m jooks,.8.-9. klass P III koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Holger Himuśkin 8.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x1000m jooks,.8.-9. klass P III koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Rasmus Liiv 9.d Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x1000m jooks,.8.-9. klass P III koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Mihkel Kirtsi 8.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x1000m jooks,.8.-9. klass P III koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Remo Heinmaa 8.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x1000m jooks,.8.-9. klass P III koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Emilia Mursalova 11.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 10.-12. klass Neiud II koht Kelli Vechterstein, Kristo  Remmelgas
Liy Helen Joamets 11.a Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 10.-12. klass Neiud II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Aliise Sikk 11.a Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 10.-12. klass Neiud II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Loviise Kodumäe 10.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 10.-12. klass Neiud II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Gerly Herodes 11.a Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 10.-12. klass Neiud II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Elisabeth Aloe 8.b Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 8.-9. klass T II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Lisanna Gontmacher 8.d Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 8.-9. klass T II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Anette Lehtla 8.d Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks,.8.-9. klass T II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Anni Põldma 8.d Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 8.-9. klass T II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Lisbeth Soone 9.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 8.-9. klass T II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kristin Paas 6.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 6.-7. klass T  I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Miia Ott 7.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 6.-7. klass T I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kirke Madar 7.b Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 6.-7. klass T I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Mimi Lauren Palutaja 7.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 6.-7. klass T I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Annika Märtin 7.c Harjumaa MV murdmaateatejooksus 5x500m jooks, 6.-7. klass T I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Rasmus Pallum 6.d klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 1.-7. klasside arvestus IV koht Tiina Raud
Lem-Leonhard Roots 7.a klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 1.-7. klasside arvestus IV koht Tiina Raud
Sander Aasma 5.b klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 1.-7. klasside arvestus IV koht Tiina Raud
Karl Erik Kompus 5.b klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 1.-7. klasside arvestus IV koht Tiina Raud
Rasmus Uljas 6.d klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 1.-7. klasside arvestus IV koht Tiina Raud
Tormi Kull 8.b klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 8.-12. klasside arvestus VIII-IX koht Tiina Raud
Mirko Lainevool 10.a klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 8.-12. klasside arvestus VIII-IX koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 6.d klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 8.-12. klasside arvestus VIII-IX koht Tiina Raud
Sander Aasma 5.b klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 8.-12. klasside arvestus VIII-IX koht Tiina Raud
Karl Erik Kompus 5.b klass Eesti koolide meistrivõistlused males; 8.-12. klasside arvestus VIII-IX koht Tiina Raud
Mari Torsus 12.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass T II koht Eliise Pajumets
Eliis Turvas 12.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass T II koht Eliise Pajumets
Reili-Riin Vessmann 12.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass T II koht Eliise Pajumets
Anete Mooro 11.c Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass T II koht Eliise Pajumets
Emili Nilender 11.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass T II koht Eliise Pajumets
Annebel Aavik 11.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass T II koht Eliise Pajumets
Gerly Herodes 11.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass T II koht Eliise Pajumets
Laura Roos 10.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass T II koht Eliise Pajumets
Kaspar Verk 10.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass P III koht Kristjan Kärt
Oskar Martin Kiviväli 10.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass P III koht Kristjan Kärt
Kristen Unt 11.a Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass P III koht Kristjan Kärt
Hans-Andres Haller 11.b Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass P III koht Kristjan Kärt
Kevin Põldsam 11.b Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass P III koht Kristjan Kärt
Ralf-Mathias Ats 11.c Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass P III koht Kristjan Kärt
Sten Egert Laub 11.c Harjumaa koolidevahelised MV korvpallis 10.-12. klass P III koht Kristjan Kärt
Jako Martel Reilson 11.c EKSL Koolidevahelised rahvaliiga võistlused jalgpallis 10.-12. klass P I koht Kristjan Kärt
Hendrik Hinn 11.a EKSL Koolidevahelised rahvaliiga võistlused jalgpallis 10.-12. klass P I koht Kristjan Kärt
Endry Kaljuste 11.a EKSL Koolidevahelised rahvaliiga võistlused jalgpallis 10.-12. klass P I koht Kristjan Kärt
Tristan Pugi 11.c EKSL Koolidevahelised rahvaliiga võistlused jalgpallis 10.-12. klass P I koht Kristjan Kärt
Kaspar Aron Mäelt 11.b EKSL Koolidevahelised rahvaliiga võistlused jalgpallis 10.-12. klass P I koht Kristjan Kärt
Hendrik Erik 10.b EKSL Koolidevahelised rahvaliiga võistlused jalgpallis 10.-12. klass P I koht Kristjan Kärt
Marten Mihkel Meidla 12.c EKSL Koolidevahelised rahvaliiga võistlused jalgpallis 10.-12. klass P I koht Kristjan Kärt
Martin Mihkel Meidla 12.b EKSL Koolidevahelised rahvaliiga võistlused jalgpallis 10.-12. klass P I koht Kristjan Kärt
Sander Kanna 12.c EKSL Koolidevahelised rahvaliiga võistlused jalgpallis 10.-12. klass P I koht Kristjan Kärt
Tormi Kull 8.b Eesti Noorte Meistrivõistlused Kiirmales; U-14 vanuseklass Eesti meister Tiina Raud
Mirko Lainevool 10.a  Eesti Noorte Meistrivõistlused Kiirmales; U-18 vanuseklass Eesti meister Tiina Raud
Elisabeth Valdmann 4.c Eesti Noorte Meistrivõistlused Vene kabes; U-10 vanuseklass I koht Arno Uutma
Evert Rannama 3.a Eesti Noorte Meistrivõistlused Vene kabes; U-10 vanuseklass IV koht Arno Uutma
Karl Stefan Kivistik 4.a Eesti Noorte Meistrivõistlused Vene kabes; U-13 vanuseklass VI koht Arno Uutma
Elisabeth Valdmann 4.c

Euroopa online karikavõistlused rahvusvahelises kabes

 

Eesti osavõtjatest

I koht

Üldarvestuses

34. koht

Arno Uutma
Kristin Paas 6.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Miia Ott 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Mimi Lauren Palutaja 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Annika Märtin 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Aila Ly Rogatkin 7.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kristofer Kruusimäe 7.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Rainer Ahi 6.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Raiko Ilves 7.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Hugo Tammepõld 7.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass  pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Karel Zirk 7.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass pendelteatejooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Cristofer Köster 8.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x100 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Markus Klais 8.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x100 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 8.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x100 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 8.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x100 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Christopher Gutmann 9.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x800 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Cristofer Köster 8.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x800 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Rasmus Liiv 9.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x800 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Markus Klais 8.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 8.-9. klass noormehed 4x800 jooks II koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Rainer Ahi 6.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass noormehed 4x100 jooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kristofer Kruusimägi 7.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass noormehed 4x100 jooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Hugo Tammepõld 7.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass noormehed 4x100 jooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Karel Zirk 7.e Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass noormehed 4x100 jooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Anabel-Carmen Kerner 12.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Gerty Oja 10.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Reili-Riin Vessmann 12.a Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Iren Rahnel 10.a Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Age Adamson 12.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kai Robert Tiede 10.a Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Ralf Randver 10.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kevin Koovit 12.a Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Martin Pihlakas 12.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Vladimir Todurov 12.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 10.-12. klass pendelteatejooks III koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Mimi Lauren Palutaja 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x100m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Aila Ly Rogatkin 7.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x100m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Annika Märtin 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x100m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Miia Ott 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x100m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kirke Madar 7.b Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x400m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Aila Ly Rogatkin 7.d Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x400m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Kristin Paas 6.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x400m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Annika Märtin 7.c Harjumaa Meistrivõistlused staadioni- teatejooksudes 6.-7. klass tütarlapsed 4x400m jooks I koht Kelli Vechterstein, Kristo Remmelgas
Aadrian Müür 4.e Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Monika Piil
Aadrian Müür 4.e Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" Ajakirja "Hea Laps" preemia Monika Piil
Lenna Kikkas 4.b Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Mirje Hagur
Romet Saarniit 4.b Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Mirje Hagur
Elisabeth Valdmann 4.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Triin Tammistu
Kiur Kristjan Pero 4.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Triin Tammistu
Miriam Paesüld 4.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Triin Tammistu
Kertu Liisa Rahuoja 5.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate võistlus "Meie kandi keel ja kombed" I koht Kristin Uuemäe
Christofer Köster 7.b TV10 Olümpiastarti vabariiklik etapp 1000m jooks poisid IV koht Helen Loik
Miia Ott 7.c TV10 Olümpiastarti vabariikli etapp pallivise tütarlapsed I koht Helen Loik
Aaron Sinimäe 6.d TV10 Olümpiastarti Harjumaa etapp kettaheide poisid III koht Helen Loik
Markus Klais 8.e TV 10 Olümpiastarti Harjumaa etapp 1000m jooks poisid II koht Helen Loik
Kristin Paas 6.c TV10 Olümpiastarti Harjumaa etapp 600m jooks poisid I koht Helen Loik

Kelli Vechters