Õpilaste tulemused 2021/2022

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht

Juhendaja

 

Rennely Arund 6.d RMK Metsapostkaardi joonistusvõistluse väljavalitud 100 parimat tööd Äramärgitud töö Heidy Siirak
Tomi Kiisk 5.b Harjumaa etluskonkurss "Koidulauliku valgel" Eripreemia Mirje Hagur
Mirko Lainevool 11.a Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus I koht Tiina Raud
Lem-Leonhard Roots 8.a Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus I koht Tiina Raud
Rasmus Pallum 7.d Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus I koht Tiina Raud
Tormi Kull 9.b Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus I koht Tiina Raud
Karl Erik Kompus 6.b Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Sander Aasma 6.b Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Markus Harald Meidra 5.c Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Kaspar Vares 5.d Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales; võistkondlik tulemus VI koht Tiina Raud
Holger Kloren 5.b Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Mirje Hagur
Romet Saarniit 5.b Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Mirje Hagur
Aadrian Müür 5.e Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Monika Piil
Elisabeth Valdmann 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Triin Tammistu
Miriam Paesüld 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Triin Tammistu
Joanna Rätsepp 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Triin Tammistu
Trevor Värva 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Heidy Siirak
Madis Kaarli 6.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Kristin Uuemäe
Olle Satsi 6.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht Kristin Uuemäe
Markus Madiste 6.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Meie pere vanad asjad" I koht

Kristin Uuemäe

Mirko Lainevool 11.a Harjumaa 2021. a male meistrivõistluste II koht  Tiina Raud