Õpilaste tulemused 2022/2023

 Aeg

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht

Juhendaja
 

01.veebruar Elisabeth Valdmann 6.c 

Eesti Meistrivõistlused, vene kabe, U16 vanuserühm 

 

Hõbemedal  Arno Uutma 
27. jaanuar Mia-Marleen Tõnis 11.c Rae valla ettevõtlike tunnustuskonkurss Ettevõtlik noor 2022  
27. jaanuar

Mia-Marleen Tõnis, Marta Solovjova, Kleer Tupits, Katriin Kirss, Elisabeth Laanemets, Catreen Rebeca Johanson, Brit Andrek, Märtin Asi, Andres Talvet, Kennart Sander Rahuoja

11.kl Rae valla ettevõtlike tunnustuskonkurss Kolmas lend - Ettevõtlik tegu 2022 Kriste Kald

27.jaanuar

 

Sander Aasmaa 

ja isa Allan Aasmaa

 

Joosep Vares 

Kaspar Vare

 

 

Jakob Gontšarenko

Andrei Maksimik

7.b

 

 


3.d 

6.d

 

 

2.d

Jüri Gümnaasiumi perede malevõistlus - Malepere 2023

I koht

 

 

II koht

 

 

III koht

Tiina Raud
25. jaanuar

Mirko Lainevool

12.a Maakondlik inglise keele olümpiaad 5.-9. koht Kristi Külljastinen
25. jaanuar Jan Oskar Kallas 12.a Maakondlik inglise keele olümpiaad 5.-9. koht Kristel Kook-Aljas
25. jaanuar Clara Marin Johnson 11.b Maakondlik inglise keele olümpiaad 5.-9. koht Kristi Külljastinen
5.jaanuar

Karoline Akk 

 

6.d Eesti koolilaste metsapostkaardi konkurss teemal „Meil on sõbrad metsas“ Žürii esile tõstetud töö Heidy Siirak
5.jaanuar 

Viktoria Karasevich

6.d  Eesti koolilaste metsapostkaardi konkurss teemal „Meil on sõbrad metsas“ Publiku lemmik Heidy Siirak

6.detsember 

 

Lisandra Tatrik

Hanna Kaarli

Annika Märtin

Ken Romet Narusk

9.c 

 

Füüsika ja Keemia viktoriin "Välk ja Pauk"  I koht Maarika Avloi

29.oktoober 

 

Tormi Kull

10.b Eesti noorte meistrivõistlused kiirmales Eesti meister, vanuseklassis U16 Tiina Raud

10.-16.oktoober 

 

Annika Märtin  9.c klass Eesti Informaatikaolümpiaad, lahtine võistlus 11.koht  

6.oktoober

 

Tormi Kull 

Mirko Lainevool

Rasmus Pallum

Lem-Leonhard Roots

10.b

12.a

8.d

9.a

Eesti koolide võistkondlikud kiirmale meistrivõistlused 7.-12. klasside arvestuses 1.koht Tiina Raud

1.oktoober 

 

Tormi Kull

Mirko Lainevool 

Rasmus Pallum

Lem-Leonhard Roots

10.b 

12.a

 8.d

 9.a

Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused males Meistritiitel Tiina Raud 
18.09.2022 Elisabeth Vahtras 10.c Harjumaa meistrivõistlused males; U18 neidude vanuseklass  1. koht Tiina Raud

18.09.2022

 

Tormi Kull 10.b Harjumaa meistrivõistlused males; täiskasvanute vanuseklass hõbemedal Tiina Raud
18.09.2022

Annabel Kruusimäe

3.d Harjumaa meistrivõistlused males; U10 vanuseklass tüdrukute arvestuses 3. koht Tiina Raud
18.09.2022 Oskar Leosk 4.c

Harjumaa meistrivõistlused males; U10 vanuseklass poiste arvestuses

3. koht Tiina Raud

18.09.2022

 

Rasmus Pallum 8.d  Harjumaa meistrivõistlused males; U14 vanuseklass  1.koht Tiina Raud

18.09.2022

 

Sander Aasma 7.b Harjumaa meistrivõistlused males; U14 vanuseklass  3.koht Tiina Raud

18.09.2022

 

Elisabeth Vahtras 10.c Harjumaa meistrivõistlused males; U18 vanuseklass  1.koht Tiina Raud
09.09.2022 Elisabeth Valdmann 6.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Üldvõitja + eripreemiad Triin Tammistu
09.09.2022 Tevon Sild 6.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Üldvõitja + eripreemia Triin Tammistu
09.09.2022 Jakob Zirk 6.g Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Siiri Joamets
09.09.2022 Miriam Paesüld 6.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Triin Tammistu
09.09.2022 Elli Tamuri 5.e Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Kristiina Kasuk
09.09.2022 Tanel Toomra 5.e Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemiad Kristiina Kasuk
09.09.2022 Elizabeth Riives 5.b Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Biby Lilander
09.09.2022 Derek Heinamaa 5.b Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Biby Lilander
09.09.2022 Kiur Kristjan Pero 6.c Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Triin Tammistu
09.09.2022 Lukas Pihlak 6.g Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Terves kehas terve vaim" Eripreemia Siiri Joamets
05.09.2022 Rennely Arund 7.d "Hea Laps" esikaane joonistuskonkurss Äramärgitud töö Heidy Siirak
05.09.2022 Dominik Altermann 6.a "Hea Laps" esikaane joonistuskonkurss Äramärgitud töö Heidy Siirak