Tundide asendused

 

21.9.2020

Tund

Klass

Puuduv õpetaja

Asendatav aine

Asendusaine

Ruum

Asendav õpetaja

1

1.b

Kairi Keldo-Asi

lugemisring

pikkpäev (RK)

A432

Rita Jõemets

1

3.d

Mirjel Reinumägi

klassiõpetus

kunst

A353

Jüri Järvik

1

6.a

Gerly Leibenau

informaatika

informaatika

A152

Eve Saare

1

3.a

Riina Remmel

loodusõpetus

loodusõpetus

A348

Vilve Mill

2

2.c

Kairi Keldo-Asi

klassiõpetus

eesti keel (M 21)

 

Mari Ratassepp

2

3.c

Riina Remmel

loodusõpetus

loodusõpetus

A348

Vilve Mill

2

2.b

Eleri Viikmäe

klassiõpetus

eesti keel (M21)

 

Elve Ots

3

7.a

Kuuno Kasak

kitarriõpe

muusika (RK)

K239

Katrin Betlem

3

2.c

Kairi Keldo-Asi

klassiõpetus

matemaatika (M21)

 

Anne Kloren

3

3.d

Mirjel Reinumägi

klassiõpetus

eesti keel

A353

Elve Ots

3

8.b, 8.e

Gerly Leibenau

matemaatika

matemaatika (RK)

Õ315

Kristi Korjus

3

5.a

Riina Remmel

klassiõpetus

ajalugu

A348

Vilve Mill

3

2.b

Eleri Viikmäe

klassiõpetus

matemaatika (M21)

 

Veijo Sikk

3

3.a

Kaidi Merzin

muusika

muusika

K239

Liivi Lumijõe

3

6.g

Carolina Kala

matemaatika

matemaatika või kunst

Õ309

Marje Tahk

3

6.e

Maria-U. Kurm

kirjandus

kirjandus

Õ413

Mari Ratassepp

4

2.c

Kairi Keldo-Asi

klassiõpetus

matemaatika (M 21)

 

Mari Ratassepp

4

3.d

Mirjel Reinumägi

klassiõpetus

eesti keel

A353

Elve Ots

4

9.b

Gerly Leibenau

matemaatika

matemaatika

Õ312

Jüri Järvik

4

5.a

Riina Remmel

klassiõpetus

matemaatika

A348

Vilve Mill

4

2.b

Eleri Viikmäe

klassiõpetus

inimeseõpetus (M21)

 

Tiina Raud

4

2.a

Kaidi Merzin

muusika

klassiõpetus

K239

Merke Kalinin

4

9.b1, 9.v

Carolina Kala

matemaatika

ajalugu (RK)

Õ309

Sirle Reinholm

5

7.e

Kuuno Kasak

kitarriõpe

muusika (RK)

K233

Hairi Laurand

5

7.a

Eva Viidemann

vene keel

vene keel

K329

Vilve Mill

5

6.d, 6.b, 6.v2, 6.g

Elisa Rannala

inglise keel

inglise keel

K327

Annika Allikson

5

2.c

Kairi Keldo-Asi

pikkpäev

pikkpäev (M 21)

 

Mari Ratassepp

5

3.d

Mirjel Reinumägi

klassiõpetus

inimeseõpetus

A353

Elve Ots

5

9.b

Gerly Leibenau

matemaatika

ajalugu

Õ312

Sirle Reinholm

5

5.a

Riina Remmel

klassiõpetus

loodusõpetus

A348

Helen Lagle

5

1.b

Kaidi Merzin

muusika

klassiõpetus

K239

Rita Jõemets

5

8.c

Maria-U. Kurm

kirjandus

jääb ära

Õ413

asendamata

6

7.d

Kuuno Kasak

kitarriõpe

muusika (RK)

K233

Hairi Laurand

6

3.d

Mirjel Reinumägi

pikkpäev

pikkpäev

A353

Elve Ots

6

6.d

Gerly Leibenau

informaatika

informaatika

A152

Jüri Järvik

6

5.a

Riina Remmel

klassiõpetus

kunst

A348

Vilve Mill

6

2.b

Eleri Viikmäe

pikkpäev

pikkpäev (M21) (RK)

 

Merke Kalinin

6

1.-2. MK

Kaidi Merzin

mudilaskoor

jääb ära

 

asendamata

6

6.e

Carolina Kala

matemaatika

jääb ära

 

asendamata

6

6.b

Maria-U.  Kurm

kirjandus

kirjandus

Õ413

Helen Valdma

7

6.g

Carolina Kala

klassijuhataja

jääb ära

 

asendamata

 Vormi lõpp

 

Vormi lõpp

 

 

 Vormi lõpp

 

 ormi lõpp

 

 Vormi lõpp