Gümnaasiumi info

Muudatused töökorralduses 13.-27. märts

Jüri Gümnaasiumis on õppetöö 13.-27. märtsil korraldatud distantsõppena, koolihoone on suletud.

Palun jälgige jooksvat infot Stuudiumis.

 

III trimester 09.03.2020 - 09.06.2020

Koolivaheaeg 20. aprill 2020 - 26. aprill 2020

11. klasside uurimistööde kaitsmine 12.05.2020

Arvestuste nädal 25. - 29.05.2020

Valikainete nädal 01. - 05.06.2020

Projektipäev 08.06.2020

10. - 11. klasside lõpuaktus 09.06.2020

 

12. klasside õppetöö lõppeb 17.04.2020

20.04.2020 eesti keele riigieksam

4.05.2020 inglise keele kirjalik riigieksam

5. - 6.05.2020 inglise keele suuline riigieksam

22.05.2020 matemaatika riigieksam

11.06.2020 valikeksam

19.06.2020 kell 17.00 gümnaasiumi lõpuaktus

 

VÄLJASÕIDUD

Aeg Kellele Üritus Koht, märkused Vastutaja
28. november- 4. detsember 11.a, 12.a ja 12.b üksikud õpilased Erasmus+ projekt "Euroopa kultuuripärand ja selle säilitamine" Saksamaa Anne Erbsen, Liia Hokkanen
10. veebruar 9.15-12.30 12.a

Tallinna vangla ekskursioon

Linnaaru tee 5, Soodevahe küla, Rae vald Kristi Vimberg
11.veebruar, 13.05-14.20 10.-12. klassid, igast klaasist 4-5-liikmeline võistkond Ingliskeelne aardejaht "Treasure Hunt" Koolimaja erinevad ruumid Kristi Külljastinen, Marlene Timmi
13. veebruar 11.a, 11.b, 11.c Ettevõtlusküla külastus

Tartu

Marlene Timmi, Kristi Külljastinen, Marianne Kink, Katre Siller, Kriste Kald
13.veebruar 12.00 12.a, 12.b, 12.c Stenbocki maja külastus Tallinn Robert Ossipov
14.veebruar üksikud õpilased 11.a, 4a, 4b, 4c, 4e, 4g, 5c, 5d, 5e, 6a, 6b,

Koolitantsu maakondlik voor

Viimsi Kristi Mänd
19. veebruar kell 8.30-12.30 11.b, 11.c

Iru Ele ktrijaam, Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus

Jõelähtme Maarika Avloi, Kärt Kruuk
3.märts kell 9.00-14.00 10.-12. klass (praktilise matemaatika valikkursus)

Mektory külastus, töötoad

Taltech Mektory maja, Raja 15, Tallinn

Anneli Kontson
3.märts kell 8.30-12.00 10.-12. klass (õigusaluste valikkursus) Harju Maakohtu külastus Lubja 4, Tallinn Tanel Riivits
4.märts kell 18.00 12.b, 12.c

Teatrietendus "Noored hinged"

Nukuteater Veronika Koppel
4.märts kell 10.00 - 10.-12. klassid (praktiline matemaatika valikkursus) Tallinna lennujuhtimiskeskus Kanali põik 3, Rae küla

Kersti Kaldmäe,

Anneli Kontson

4.märts kell 11.30-15.50 10.-12. klassid (prantsuse kultuuri valikkursus) Prantsuse instituut Kuninga 3, Tallinn Vadim Rõuk
6.märts kell 10.00-14.00 10.-12. klass (karjääriõpetuse valikkursus) Tallinna Ülikool Narva mnt 25, Tallinn  Marika Avloi

 

5.märts kell 9.30-16.30 10.-12. klass (rahvusvahelise toitlustuse valikkursus)

Professor Kõivupuu loeng TL, fotojaht Tallinna vanalinnas; peakoka loeng eesti restoranis "leib"

Tallinn Marianne Kink, Laura-Liis Relve, Inna Erik
         
 
ÜRITUSED
Aeg
Kellele
Üritus
Koht, märkused
Vastutaja

10. detsember kell 10.00-13.45 

10. klassid  Sass Henno loengusari "Julgus rääkida" Aula  Olesja Aau 
13. detsember 1-12. klassid Päkapikupäev: kanna päkapikumütsi ja midagi punast.   Elisa Rannala

7. jaanuar

kell 7.30-8.00

10.-12. klassid Helkureid jälgivad ja jagavad ABB töötajad Koolimaja ees Maria Tiro
8. jaanuar 10.-12. klassid 12.c klassi projekt "Aardejaht" Erinevad ruumid koolis Kristjan Kärt
23. jaanuar 6-12. klassid Lühifilmide konkurss: 2020 konkursi teema on "keskkond"  Aula Elisa Rannala
27-31. jaanuar 1-12. klassid Kultuuri,- muusika- ja teatrinädal Waba(n)dus Erinevad ruumid koolis Elisa Rannala

3. veebruar

kell 14.00-18.00

10.-12. klassid Keemia õpikoda keemia klass Maarika Avloi
10. veebruar 6-12. klassid  Moeshow "Maapõuest" Rae kultuurikeskus Elisa Rannala
10-14. veebruar 1-12. klassid Stiilinädal, sõbrapäeva tähistamine   Elisa Rannala
18. veebruar 11.-12.klassid 

Karjääriseminar 

10.00 - 11.00 loeng Aulas 

11.00 - 12.45 töötoad ja elav raamatukogu

Aula Olesja Aau

9. märts

kell 14.00-18.00

10.-12. klassid Keemia õpikoda keemia klass Maarika Avloi

30.märts

kell 14.00-18.00

10.-12. klassid Keemia õpikoda keemia klass Maarika Avloi
  1.-12. klassid Lemmikõpetaja ja koolitöötaja valimised  

Õpilasesindus

Kriste Kald

  Õpilasesindus ÕE ja juhtkonna mõttekoda   Kriste Kald
  1.-12. klassid Rahvusvahelisele tantsupäevale pühendatud tantsukontsert Pallihall

Tantsuõpetajad

Kriste Kald

29.aprill

kell 14.00-18.00

10.-12. klassid Keemia õpikoda keemia klass Maarika Avloi
20. mai   Kevadkontsert ja tänupäev Pallihall

Maria Tiro

Kriste Kald

30. mai Koolipere Klunker Staadion Kriste Kald

19. juuni

kell 17.00

12. klassid 12. klasside lõpuaktus Pallihall

12. klassid

Kriste Kald