Gümnaasiumi info

ÜLDINFO

Järgmine koolivaheaeg 24. veebruar - 4. märts 2018.

Arvestades 2018 aasta Eesti 100 juubeliüritustega, on koolis erandkorras ära vahetatud veebruarikuu arvestuste ja valikainete nädalad järgnevalt:

Valikainete nädal 12.-16.02.2018

10.-11. klassid:

Fotograafia

Luuleteater

Karjääriõpetus

MuusikaPluss

Matemaatika

 

12. klassid:

reaalsuund: programmeerimine

Ettevõtlussuund: vene/saksa ärikeel

Rekreatsioonisuund: globaliseeruv maailm

 

Arvestuste nädal 19.-23.02.2018

Klass

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

10a

Füüsika

G202 kell 8.30-10.00

B-võõrkeel

G305 kell 8.30-9.45

Informaatika

G217 kell 8.30-9.45

Ajalugu

G307 kell 8.30-10.00

Kunst

G202 kell 8.30-10.00

10b

Geograafia

G202 kell 8.30-10.00

B-võõrkeel

G307 kell 8.30-9.45

Informaatika

G217 kell 10.25-11.40

A-võõrkeel

G305 kell 8.30

Kunst

G210 kell 8.30-10.00

10c

Geograafia

G202 kell 8.30-10.00

B-võõrkeel

G307 kell 8.30-9.45

Informaatika

G217 kell 10.25-11.40

Ajalugu

G307 kell 8.30-10.00

Kunst

G210 kell 8.30-10.00

11a

A-võõrkeel

G305 kell 8.30-10.00

Muusika

G202 kell 8.30-10.00

Matemaatika

G 202 kell 8.30-10.00

Ajalugu

G210 kell 8.30-11.30

Kunst

G202 kell 8.30-10.00

11b

A-võõrkeel

G 307 kell 8.30-10.00

Muusika

G202 kell 8.30-10.00

Matemaatika

G 202 kell 8.30-10.00

C-võõrkeel

G217, G208, G216 kell 9.00

Füüsika

G202 kell 8.30-10.00

11c

Bioloogia

G202 kell 8.30-10.00

B-võõrkeel

G210 kell 8.30-9.45

Matemaatika

G 202 kell 8.30-10.00

C-võõrkeel

G217, G208, G216 kell 9.00

Kunst

G202 kell 8.30-10.00

 

VÄLJASÕIDUD

Aeg Kellele Üritus Koht, märkused Vastutaja
8.02 kell 12.15-16.00 8.-11. klasside esindus Venekeelsete laulude võistlus "Annuška" Saue Gümnaasium

Hairi Laurand

Marianne Kink

Jekaterina Lapitševa

9.02 kell 8.00 Gümnaasiumi võistkonnad Infootsingu võistlus Informiin EV 100, haridus- ja infomess Intellektika. Tartu Lauri Niilo
13.02 kell 11 Luuleteatri valikkursus Särevi teatrituba Tallinn Anne Erbsen
13.02 MuusikaPluss valikkursus Stuudio FilmAudio Tallinn Kaia Lattikas
13.02 kell 9.30 Praktilise matemaatiks valikkursus Mectory ja TTÜ Tallinn Anneli Kontson
14.02 kell 9.30-13.30 Praktilise matemaatiks valikkursus Lennuliiklusteenindus ja Magnetic MRO Tallinn Anneli Kontson
15.02 kell 9.30-13.30 Praktilise matemaatiks valikkursus TKTK Tallinn Anneli Kontson
16.02 kell 9.00 Karjääri valikkursus TLÜ külastus Tallinn Olesja Aau
16.02 kell 8.00-11.00 Praktilise matemaatiks valikkursus ABB ekskursioon Jüri Anneli Kontson
ÜRITUSED
Aeg
Kellele
Üritus
Koht, märkused
Vastutaja
2. veebruar kell 18.00 5.-12. klassid Rae valla koolidevaheline moe-show Rae kultuurikeskus Ida Isabel Kert
7. veebruar kell 10 õpilasesinduse liikmed Gümnaasiumi õpilasesinduse ja kooli juhtkonna mõttekoda Nõupidamiste ruum K125 Ida Isabel Kert
14. veebruar 1.-12. klassid Sõbrapäeva tähistamine   Ida Isabel Kert
22. veebruar 1.-12. klassid EV100 spordiprogramm 100 kilomeetri ujumine kooli ujulas Ujula Vilistlaskogu

23. veebruar

12.30

7.-12. klassid EV100 kontsert-aktus Pallihall Ida Isabel Kert