Täname õpilasi ja nende juhendajaid

Kiidame õpilasi Annika Märtin  ja Lisandra Tatrik 6.c klassist ning Marten Teder 8.b klassist Mathable matemaatika meistrivõistlusel osalemise eest.

Selgunud on RMK Metsapostkaardi joonistusvõistluse tulemused. 100 parima hulka on valitud kahe Jüri Gümnaasiumi õpilase tööd: Maritta Hallik (3.d klass; õpetaja Heidy Siirak) ja Lukas Pihlak (3.g klass; õpetaja Karin Kask). Need 100 tööd on rahvahääletusel (36 parimast tööst trükitakse postkaardikomplekt - 24 tööd rahvahääletuse põhjal ja 12 tööd žürii valikul). Oma hääle saab anda: https://loodusegakoos.ee/metsakool/konkursid/eesti-koolilaste-metsapostkaart-2019

Täname toreda ja eduka esinemise eest Ääsmäe koolis ingliskeelsel etluskonkursil School Jokes 4.c klassi ja 4.b klassi õpilasi: Madis Kaarli, Anastasia Karasevich, Greete Kärner, Loore Lutsoja, Markus Madiste, Lisette Mettis, Kelly Saar, Mathias Nahkur, Valter Salong, Meribel Pajuri, Kristin Saveljev, Rauno Välba, Timo Tikan; õpetajad Sirje Nurk ja Esta Hio.

Maritta Hallik ja Kaspar Vares (3.d klass) - täname, et osalesite joonistusvõistlusel "Minu esimene start-up" ja õnnitleme, et võitsite loosiga endale auhinnad.

Karl-Andris Taal (7.e) ja Silver Romandi (7.e), täname teid ingliskeelse koolitutvuse eest ERASMUS+ projekti külalistele Jüri Gümnaasiumis 23.09-26.09.2019.