Gümnaasiumi info

ÜLDINFO (muudetud 29.10.2019)

TÖÖVARJUPÄEV 25. NOVEMBRIL

25. november on Jüri Gümnaasiumis töövarjupäev, millest peavad osa võtma kõik 11. klassi õpilased.

 Töövarjupäeva koha leiad endale ise!

Tagasiside ja kogemuste jagamine toimub majandusõpetuse tunnis. Õpetajale tuleb esitada järgnevaks tunniks peale töövarjupäeva tööleht, mille saad kätte SIIT
Enda nimi, ettevõte ja ametikoht tuleb registreerida järgneva lingi kaudu hiljemalt 20. novembriks.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VR5ZO8dgFY8YdSX2CcbDNWJJXd-atf-ySG5OEbXePvY/edit?usp=sharing

Töövarjupäev annab Sulle võimaluse heita pilk täiskasvanud eduka inimese “päristöö” olemusse. Töövarjupäeval jälgid vähemalt poole tööpäeva vältel varjuna oma ala spetsialisti töid ja tegemisi protsessi sekkumata.

Töövarjupäev on Sinu võimalus

- tutvuda oma tuleviku ameti esindaja igapäevatööga

- määratleda oskused ja isiksuse omadused, mis on vajalikud tööalase edu saavutamiseks tulevikus

- näha ja tunnetada reaalset töökeskkonda

- saada teada, millised on tööandjate ootused

- luua kontakte ja suhelda inimestega, kes arendavad meie ettevõtlust ja ühiskonda

- veenduda, kuidas koolis õpitavad teadmised tööle asudes rakendust leiavad ja palju muud.

 

Arvestused

(muudetud 8.11.2019)

I trimester

Arvestuste päevad on teisipäev, neljapäev ja reede, arvestuste täpsed päevad pannakse paika kaks nädalat enne arvestust. Arvestuste nädalal on lisaks õppekäigud ning eritunniplaan.

10a matemaatika   keemia   kirjandus/ajalugu

10b matemaatika   bioloogia  kirjandus/ajalugu

10c matemaatika   bioloogia  kirjandus/ajalugu

11a kirjandus   keemia  vene/saksa keel

11b füüsika   rahvusvahelised suhted   vene/saksa keel

11c füüsika   kirjandus  vene keel

12a  matemaatika   ajalugu   inimeseõpetus

12b  matemaatika   ajalugu   inimeseõpetus

12c matemaatika   ajalugu   inimeseõpetus

Nädala plaani näed SIIT

Valikainete nädal

Ainekavadega on võimalik tutvuda http://www.jyri.edu.ee/muud-valikained

I trimestri valikained on:

Eritoitlustus ruum: õppeköök ja G305

Elu päästev õpe ruum: G307

Joonestamine ruum: G302

Suguvõsa uurimine ruum: G207 ja G217

Sportmängud ruum: pallihall ja auditoorium

Psühholoogia ruum: G219

Giidindus ruum: G210

 

VÄLJASÕIDUD

(muudetud 12.11.2019)

Aeg Kellele Üritus Koht, märkused Vastutaja
12. november kell 10.20-13.30 11b Õppekäik Eesti Kaubandus-Tööstuskoda Kristel Kook-Aljas
13. november kell 11.25-15.00 10a,10b,10c klassid Niguliste kirik ja vanalinn Tallinn Marje Tahk
13. november kell 8.30-12.15 11a Õppekäik/arvestus Iru Elektrijaam ja Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus Iru ja Jõelähtme Maarika Avloi

14. november

10.30-14.55

10a

Räätsamatk Kakerdaja rabas

Kakerdaja raba Kärt Kruuk

19. november

kell 8.30-11.30

Suguvõsa uurimise valikaine õpilased Rahvusarhiivi külastamine Tallinn Anne Erbsen
21. november kell 11.40-15.50 Giidinduse valikaine õpilased Õppekäik Maarjamäele Tallinn Vadim Rõuk
22. november kell 9.50-15.00 Psühholoogia valikaine õpilased Õppekäik Astangule Tallinn Olesja Aau
22. november kell 13.05-15.30 Toitlustuse valikaine õpilased Õppekäik Kadrioru lossi kööki Tallinn Evelyn Esajas
ÜRITUSED
Aeg
Kellele
Üritus
Koht, märkused
Vastutaja
21. november  10.-12. klass Salatikonkurss Põhikooli söökla  Olesja Aau 

26. november

10.50-11.35

10.klassid Kodanikupäev: välissuhetest räägib Marko Mihkelson Aula Sirle Reinholm

26. november

9.55-10.40

 

11.klassid ja 12. klassid Kodanikupäev: välissuhetest räägib Marko Mihkelson Aula Sirle Reinholm
28. november 6-12. klass 3-minuti tants "Megahitt 2019" Aula Elisa Rannala
2. detsember kell 14.00-18.00 Gümnaasium Keemia õpikoda Keemiaklass Maarika Avloi

10. detsember kell 10.00-13.45 

10. klassid  Sass Henno loengusari "Julgus rääkida" Aula  Olesja Aau 
19. detsember 10.-12. klassid Jõuluball Aula Kriste Kald
20. detsember kell 11.00 10.-12. klassid Kirikukontsert Jüri Kirik Kriste Kald