Gümnaasiumi info

ÜLDINFO (muudetud 13.05.2019)

Jüri Gümnaasiumi 10. klassidesse 2019/2020 õppeaastaks võetakse vastu järgmised õpilased:

10.a klass     10b. Klass     10c. Klass  
               
Henrik Hinn   Laura Aljas   Lisette Malla
Sandra Villemson   Helena Hergauk   Carmen Hallang
GM-1276     Paul Michael  Rasmussen   GM-1246  
Annika Villemson   Karolina Melnitšenko   Liisbeth Väljak
Mari-Ly Luik   Kirte Kaileen Pärila   Loora Balašov
Kert Andreas Mulk   Kaspar Aron Mäelt   Helena Tõlk
Emili Nilender   Thomas Luht   Ann Ly Maiki Parts
GM-1261     Jass Johannes Leis   Pilleriin Tõnisson
Gerly Herodes   Janno Hargisk   Renate loret Laas
Laura Adson   Villem Kriisa   Anete Mooro
Ruud Tammel   Oskar Pärsim   Rebeca Degtjov
Sten Martin Vasemägi   Paul Pärn   Kirsika Kirsi
Lily Helen Joamets   Jan-Rednar Kurvits   Eliis Rannala
Helerin Link   Raneb-Ronan Alliksoo   Tristan Pugi
Eneken Riin Salong   Triinu Lamp   Karolin Pedai
Aliise Sikk   Anett Maiste   Hanna-Britt Sabbo
Annabel Aavik   Merily Renate Senin   GM-1285  
Mirjam Leppik   GM-1326     Alexandra Lisette Russi
Jörgen Kristofer Rebane   Ander Ojala   Martin Valkiainen
Andres Kozelkov   Rasmus Mäll   Jako Marten Reilson
Endry Kaljuste   Marie-Helen Vilberg   Eliise Heinsalu
Taave Prööm   Kert Gustav Kõuts   Sten Rouhijainen
Rasmus Tamm   Marcos Lehtsalu   Marleen Niinsoo
GM-1243     Elisabeth Tomingas   Markus Rander
Emil Helder   Markus Madi   Fred Ots
Kirsika Link   Marcus Liinamäe   Keytlin-Merit Sepp
Janeli Suup   Kevin Põldsam   Gerli Heinla
GM-1169     Mirell Karhu   Istvan Arroküll
Anett Ermel   Martin Nurk   Iris-Lisette Tamm
Mihkel Kalinin   Hans-Andres Haller   Oliver Sepp
Hugo Komp   Keitlyn-Merit Sepp   Berit Hallik
Doris Pajumäe   Ako Alvela      
      Henry Erich Kerde      

 

Arvestused 27.05-31.05.2019

(muudetud 10.05.2019)

  esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede
10a keemia inglise k õppides loon c-keel matemaatika
10b inglise k õppides loon ajalugu c-keel matemaatika
10c õppides loon inglise k ajalugu c-keel matemaatika
11a ajalugu c-keel matemaatika kunst bioloogia
11b ajalugu c-keel majandus kirjandus bioloogia
11c ajalugu c-keel majandus kunst bioloogia

 

Valikainete nädal 3.06-7.06.2019

10.-11. klassidele

(muudetud 10.05.2019)

11. klassidel riigikaitse

10. klassid:

Prantsuse kultuur

Elu päästev õpe

Praktiline maalikursus

Pärimuskultuur

 

Ainekavadega on võimalik tutvuda http://www.jyri.edu.ee/muud-valikained

 

VÄLJASÕIDUD

(muudetud 14.05.2019)

Aeg Kellele Üritus Koht, märkused Vastutaja
15.05 kell 9.00-17.00 11.a klass Meeskonnatöö ja koostööoskuste arendamine Padise Seikluspark Kristi Vimberg
ÜRITUSED
Aeg
Kellele
Üritus
Koht, märkused
Vastutaja
14. mai kell 8.30-14.00 11. klassid Praktilise tööde ja uurimistööde kaitsmine   Õppedirektor
15. mai kell 18 Kogu koolipere Kevadkontsert Pallihall Juhtkond
15. mai kell 19.30 Kutsetega õpilased, lapsevanemad Tänupäev G auditoorium Juhtkond
4. juuni 10-19 aastased noored Nutiorienteerumine Terviserada Rae noortekeskus
20. juuni kell 17 12. klass Lõpuaktus Pallihall