Jüri Gümnaasiumi tugikeskus

Amet

Nimi

Telefon

E-post

Vastuvõtuajad

Tugikeskuse juhataja

Nele Pilman
 

622 4246

5551 0079

tugikeskusejuhataja@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni 9.00-16.00

Lastevanematele esmaspäeviti 15.00-16.00 või kokkuleppel

Psühholoog (1.-5.klassid)

Avelin Kalvik

622 4211


5552 2578

avelin.kalvik@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni
9.00-16.00

Lastevanematele kokkuleppel

Psühholoog-karjäärinõustaja (6.-12.klassid)

Olesja Peljuh

622 4297

5553 7745

olesja.peljuh@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni
9.00-16.00

Lastevanematele kokkuleppel

Sotsiaalpedagoog,
karjääriõpetuse õpetaja

Veronika Koppel

622 4212

524 8473

veronika.koppel@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni
9.00-16.00

Lastevanematele kokkuleppel

Sotsiaalpedagoog, õpiabi õpetaja

Annelore Hirschon

622 4227

5553 0155

annelore.hirschon@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni

9.00-16.00

Lastevanematele kokkuleppel

Eripedagoog

Riin Veskioja

622 4291

riin.veskioja@jyri.edu.ee

 

Esmaspäevast reedeni tunniplaani alusel.
Lapsevanematele kokkuleppel

Logopeed

Marianne Martinson

 

marianne.martinson@jyri.edu.ee

Esmaspäevast neljapäevani tunniplaani alusel
Lastevanematele kokkuleppel

Füsioterapeut

Margit Juudas 

 

 

 

 

Füsioterapeut

Madli Toots

   

 

Väikeklassi õpetaja

Ene Nurmsoo

622 4209

ene.nurmsoo@jyri.edu.ee

 

Väikeklassi õpetaja

 

Anu Grents

 

622 4209

 

anu.grents@jyri.edu.ee

 

 

Õpiabi õpetaja

 

Heidy Siirak

 

622 4209

 

heidy.siirak@jyri.edu.ee

 

 

Õpiabi õpetaja

 

Mirje Hagur

 

622 4209

 

mirje.hagur@jyri.edu.ee

 

 

Õpiabi õpetaja

Ene Kõiv

622 4209

ene.koiv@jyri.edu.ee

 

 

Õpiabi õpetaja

 

Annelore Hirschon

622 4227

 

annelore.hirschon@jyri.edu.ee

 

 

Abiõpetaja

Vilve Mill

622 4290

vilve.mill@jyri.edu.ee

 

Abiõpetaja

Raina Sinisalu

622 4290

raina.sinisalu@jyri.edu.ee