Jüri Gümnaasiumi tugikeskus

Amet

Nimi

Telefon

E-post

Vastuvõtuajad

Tugikeskuse juhataja

Nele Pilman
 

622 4246

5551 0079

tugikeskusejuhataja@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni 9.00-16.00

Lastevanematele esmaspäeviti 15.00-16.00 või kokkuleppel

Psühholoog (1.-5.klassid)

Avelin Kalvik

622 4211


5552 2578

avelin.kalvik@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni
9.00-15.30

Lastevanematele kokkuleppel

Psühholoog-karjäärinõustaja (6.-12.klassid)

Olesja Aau

622 4297

5553 7745

olesja.aau@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni
9.00-15.30

Lastevanematele kokkuleppel

Sotsiaalpedagoog,
karjääriõpetuse õpetaja

Veronika Koppel

622 4212

524 8473

veronika.koppel@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni
9.00-15.30

Lastevanematele kokkuleppel

Sotsiaalpedagoog, õpiabi õpetaja

Annelore Hirschon

622 4227

5553 0155

annelore.hirschon@jyri.edu.ee

Esmaspäevast reedeni

9.00-15.30

Lastevanematele kokkuleppel

Eripedagoog

Diana Haljasmägi

622 4291

 

diana.haljasmagi@jyri.edu.ee

 

Esmaspäevast reedeni tunniplaani alusel Lapsevanematele kokkuleppel

Logopeed

Marianne Martinson

 

marianne.martinson@jyri.edu.ee

Esmaspäevast neljapäevani tunniplaani alusel
Lastevanematele kokkuleppel

Väikeklassi õpetaja

Ene Nurmsoo

622 4209

ene.nurmsoo@jyri.edu.ee

 

Väikeklassi õpetaja

 

Anu Grents

 

622 4209

 

anu.grents@jyri.edu.ee

 

 

Väikeklassi õpetaja Siiri Joamets 622 4209 siiri.joamets@jyri.edu.ee  

Õpiabi õpetaja

Annika Nässi

622 4209

annika.nassi@jyri.edu.ee

 

 

Abiõpetaja

Vilve Mill

622 4290

vilve.mill@jyri.edu.ee

 

Abiõpetaja

Raina Sinisalu

622 4290

raina.sinisalu@jyri.edu.ee

 

Abiõpetaja Christine Mööl 622 4290 christine.mool@jyri.edu.ee  

Füsioterapeut

Margit Juudas