Õpetajate tegevus väljaspool kooli

Annika Allikson

  • Eesti Inglise Keele Õpetajate Selts

Helvi - Marge Gorbunov

  • Eesti Soome Keele Õpetajate  Selts
  • Vene Keele Õpetajate Selts

Anu Grents       

  • Kunstiharidus Ühingu liige
  • Järvamaa kunstiõpetuse olümpiaadi žüriiliige
  • Keraamikaringide  juhendamine Jüri Huvikooli ruumides
  • Keraamikaringide emadepäeva tähistamine „Munad õpetavad kanu“ – laste ja emade ühistunniga. Artikkel Rae Sõnumites
  • Täiskasvanute keraamikaringi juhendamine Kose Kunstikoolis
  • TÕN-i raames keraamikaringi läbiviimine

Kristi Külljastinen          

  • SA Innoves inglise keele riigieksami objektiivosa hindaja

Kersti Kaldmäe

  • Harjumaa Haridustöötajate Liidu esimees
  • Eesti Haridustöötajate Liidu juhatus
  • Kooli Matemaatikaühenduse Liige
  • Harjumaa matemaatikaõpetajate sektsiooni eestvedaja
  • Kooli matemaatikaühenduse sügispäevade korraldamine
  • Avita kirjastuses matemaatika õpikute koostamine 10 ja 11 klassidele

Avelin Kalvik    

  • Eesti Koolipsühholoogide Ühingu liige

Marianne Kink

  • Vene Keele Õpetajate Selts
  • Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit

Anne Kloren

  • Üleriigilisel tasandil kasutusel olevate õppematerjalide autor või kaasautor:

         2. klassi inimeseõpetuse tööraamat „IN.2“; Kirjastus Koolibri
         3. klassi inimeseõpetuse õpik ja töövihik „IN.3“; Kirjastus Koolibri
         6. klassi ühiskonnaõpetuse õpik ja töövihik „Mosaiik“; Kirjastus Koolibri
         3. klassi eesti keele õpikud, töövihikud, iseseisvad tööd, lisaülesanded; AS BIT
         1., 2., 3. klassi matemaatika töölehed; AS BIT
         4. klassi eesti keele õpik, töövihik, kuulamistekstid – eesti keel võõrkeelena; TEA Kirjastus
         Minu Miksikese keskkonnas eesti keele töölehed ja interaktiivsed harjutused 6. ja 7. klassile

  • Kooliväliste kohalike, maakondlike, riiklike ürituste/projektide korraldamine:

         Rae valla koolide 4. klasside õpioskuste olümpiaadi ettevalmistamine ja läbiviimine – meeskonna juhtimine
         Harjumaa koolide 4. klasside kirjandusviktoriini ettevalmistamine ja läbiviimine – meeskonna juhtimine

  • Üleriigiliste tasemetööde koostamine:

         3. klassi üleriigiline eesti keele tasemetöö

  • SA Innove Keelekümbluskeskuse koolitaja

         Seitse päeva koostöist kümblust
         Keelekümbluse ja LAK-õppe ABC
         Aineõpetaja kolm kübarat: aine, keel ja õpioskused
         Lühivaatlusest eneserefleksioonini
         Õpetajalt õpetajale

  • SA Innove Keelekümbluskeskuse õpetajate koolituste õppekavade väljatöötamine

         Draamavõtted LAK-õppe toetajana

Anneli Kontson

  • Kaasautor väljaantavale 10. ja 11. klassi matemaatika õpikule kirjastuses „Avita“

Kristel Kook-Aljas          

  • Harjumaa inglise keele õpetajate ainesektiooni koosoleku korraldamine ja listi loomine.
  • Korraldan 8.-9klasside Harjumaa inglise keele olümpiaadi.
  • Koostöös põhikooli õppejuhiga ja Iirimaa suursaatkonnaga organiseerime Iirimaa teemapäeva 5.-6 klassidele Jüri gümnaasiumis. K, 17. veebruar – Maakondlik Iirimaa teemaline 5.-6. klasside päev.
  • Koostöös Iirimaa suursaatkonnaga korraldame gümnaasiumi inglise õpilastele inglise keelse konkursi „Irish Proclamation“.

Veronika Koppel

  • Eesti Sotsiaalpedagoogide Ühendus
  • Lapse Huvikaitse Koda . Varase märkamise töögrupp

Marge Korman

  • Maakonna käsitööõpetajate töötubade läbiviimine
  • TÕN raames töötoa läbiviimine

Sirje Kuurberg

  • Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi liige
  • Innove eesti keele riigieksami kirjandiosa  hindaja

Siiri Laid             

  • Eesti Huvikoolde Liidu MTÜ juhatuse liige
  • Rae valla kultuurikoja liige
  • Eesti keele  3. klassi üleriigilise tasemetöö üks koostaja

Hairi Laurand   

  • Harjumaa Muusikaõpetajate Liit
  • Eesti Muusikaõpetajate Liit
  • 21.05.2016  Rae valla Folklooripäeva korraldamine ja osalemine

Tiina Malkov    

  • Üks Klunkeri korraldajatest

Rea Meybaum 

  • Vene keele Õpetajate Selts
  • Eesti Võõrkeele Õpetajate Liit

Riina Muug       

  • Teeme ära meeskonnas liige,  protsessi juht.
  • Aiandus Liit – liige, 
  • Eesti toit , Uma süük– rahvussöökide propageerija-valmistaja,
  • Füüsika Selts

Sirje Nurk          

  • Inglise keele riigieksami kirjutamise subjektiivse osa hindaja

Terje Papp         

  • Harjumaa 4. Klasside kirjandusviktoriin
  • Üleriigiline Eesti Karikavõistluse etapp võistlustantsus 17.10. 2015 ( tantsuklubi Royal)
  • Maailmakarikasarja etapp Saku Suurhallis 28. 29. 11.2015( tantsuklubi Royal)
  • Tantsuklubi Royal juhatuse liige.
  • Tommy Mängukooli inglise keele õpetaja

Laura-Liis Pärna              

  • Hispaania Keele Õpetajate Ühing

Pille Pedak        

  • Tartu Ülikooli õpikogukond – Intervjuu: metoodiline video teemal „Oma laulu kirjutamine“
  • Haridus-ja Teadusministeeriumi Digipöörde kommunikatsiooni töörühma liige
  • Muusikaõpetajate ja Koorijuhtide Harjumaa Ühenduse liige
  • Muusikaõpetajate Liidu liige
  • Koorijuhtide Liidu liige
  • Jüri Gümnaasiumi Õpetajate Kapelli liige

Linda Pihu         

  • Harjumaa RRÜ juhatuse liige
  • Harjumaa Põlvkondade peo  28.05.2016 Arukülas  loovmeeskonna liige ( 1.-2.kl tantsurühmade juht)
  • M. Orava 75. sünnipäevale pühendatud Orava tantsupeo 5.06.2016 lavastusmeeskonna liige ( 5.-6. ja 7.-9. kl liigijuht ja üldjuhi abi )
  • Rae valla laulu -ja tantsupeo KLUNKER tantsuosa kunstiline juht"

Nele Pilman

  • Rae valla Noorte Ettevõtlikkuse Arengukava töögrupi liige

Tiina Raud         

  • Ürituste korraldamine: mitmed malevõistlused ja –laagrid
  • Maarjamaa Haridusselts
  • EELK Tallinna Püha Vaimu koguduse juhatuse liige.

Rutt Ridbeck    

  • Koorijuhtide – ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus /  juhatuse liige
  • Rae valla hariduse-ja kultuuritöötajate ümarlaud „Kultuurikoda“ liige
  • Rae valla laulu-ja tantsupidu „Klunker 2016“  üldjuht
  • Jüri perekoor /emad + isad +lapsed + vanavanemad / dirigent
  • Harjumaa MUK laululaager „Suvi algab lauluga“  Klooga Noortelaagris peakorraldaja

Margit Rohusaar             

  • J. Käisi Seltsi liige (lugemisselts)

Tiina Säälik       

  • Jüri Gümnaasiumi õpetajate rahvatantsurühm

Sirje Tuul           

  • SA Innove keelekeskuse hindamiskomisjon

Eda Selgis          

  • Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
  • Harjumaa bioloogiaõpetajate ainesektsioonis osalemine
  • Harjumaa geograafiaõpetajate ainesektsioonis osalemine
  • Maakondliku bioloogiaolümpiaadi tööde parandamine

Oksana Suursaar            

  • Maakondliku saksa keele olümpiaadi organiseerimine ja läbiviimine

Marje Tahk

  • Harjumaa kunstiõpetajate koolitus  (pilt raamatukilel)
  • Harjumaa kunstiolümpiaadi korraldamine
  • Harjumaa kunstiõpetajate seksiooni esimees

Maria Tiro

  • MTÜ Jüri Gümnaasiumi Vilistlaskogu juhatuse liige

Kadi Toomi

  • Harjumaa inglise keele õpetajate ühendus

Eva Viidemann

  • Vene Keele Õpetajate Selts