Jüri Gümnaasiumi õpilaspiletite kasutamine Tallinna ühistranspordis

Õpilane saab Jüri Gümnaasiumi õpilaspiletiga tasuta sõita Tallinna ühistranspordis ning sõidusoodustuse olemasolul teatud Harjumaa liinidel, samas on võimalik õpilaspiletile ka raha kanda ning kasutada seda teistel Harjumaa liinidel sõitmiseks.
Selleks, et kasutada Jüri Gümnaasiumi õpilaspiletit Tallinna ühistranspordis tuleb õpilaspilet isikustada. Seda saab teha
pilet.ee leheküljel. Antud lehelt tuleb valida "kaadri isikustamine" ja täita ära vajalikud väljad (õpilaspileti tagumisel küljel, triipkoodi all olev kood; ID kaardi number ja isikukood). Vajutades isikusta kaart nupule ongi kaart isikustatud.

NB!: Probleemid MinuKool süsteemiga: MinuKool süsteem kehtib ISIC, ITIC jne kaartidele ning ei ole seotud Jüri Gümnaasiumi õpilaspiletiga. Seetõttu võibki programm näidata teksti "Pole ühendatud MinuKool süsteemis" kuid tegelikult on kaart siiski korras.
Probleemide puhul pöörduda Jüri Gümnaasiumi IT osakonna poole (Ruum 316 ; e-mail:
it@jyri.edu.ee; tel: 6224224)

Õpilaspilet kadunud või ei tööta?
Uue õpilaspileti saamiseks tuleb lapsevanemal kirjutada avaldus kooli sekretärile ning uus kaart väljastatakse hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Lingid: