Harjumaa koolidevahelised MV'd teateujumises

Harjumaa koolidevahelised MV’d teateujumises

1. detsember 2023

Harjumaa koolidevahelised MV’d teateujumises toimusid Keila Tervisekeskuse ujulas. Kokku osales 6 gümnaasiumi ja 13 põhikooli võistkonda. Jüri Gümnaasium saavutas gümnaasiumide arvestuses 1.koha.

Kuni 5. klasside arvestuses saavutasid Jüri Gümnaasiumi tüdrukud 1.koha. Kooli esindasid: Anne-Mari Nurmsalu 5.a, Karolin Maipuu 5.d, Mia Pariis 4.d, Alina Tamleht 5.c.

Kuni 5.klassi arvestuses saavutasid Jüri Gümnaasiumi poisid 6.koha. Kooli esindasid: Romi Pakkas 4.b, Janar Pajula 5.d, Richard-Marten Niinlaup 3.a, Karl Vassus 4.d.

6.-7.klassi tütarlapsed saavutasid 1.koha. Kooli esindasid: Sofia Zielinski 6.c, Rebecca Rammul 7.c, Laurette Ella Eha 6.e, Carolin Trell 7.a.

6.-7.klassi noormehed saavutasid 2.koha. Kooli esindasid: Raul Oja 7.g, Danver Lepik 6.a, Romet Paas 6.c, Patrick Oliver Uibo 6.a.

8.-9.klassi tütarlapsed saavutasid 6.koha. Kooli esindasid: Kristin Saveljev 8.c, Loore Aruste 9.c, Kelly Saar 8.c, Annabel Saulep 8.d.

8.-9.klassi noormehed saavutasid 2.koha. Kooli esindasid: Marten Siller 9.g, Mathias Nahkur 8.c, Sebastian Kull 9.e, Kristo Timuska 9.a.

10.-12.klassi neiud saavutasid 1.koha. Kooli esindasid: Elisabeth Aloe 11.c, Liisa Aruste 11.a, Angelika Izosina 12.c, Elisabeth Vahtras 11.c.

10.-12.klassi noormehed saavutasid 2.koha. Kooli esindasid: Rasmus Välk 10.a, Alex Sikk 10.b, Gregory Kibus 11.a, Romek Uibopuu 11.c.

Õpilasi valmistas ette õpetaja Lauri Pakkas ja Martti Pent.