Jüri Gümnaasiumi õpetajad, tugispetsialistid ja teised õppe- ja kasvatusalal töötavad töötajad

Õpetajate tubade telefoninumbrid    

Õpetajad algkoolimaja II korrusel 

622 4222

Õpetajad algkoolimaja III korrusel 

622 4229

Õpetajad algkoolimaja IV korrusel

622 4298

Tehnoloogiaõpetajad õppekorpuse I korrusel

622 4216

Õpetajad õppekorpuse II korrusel

622 4219

Õpetajad õppekorpuse III korrusel

622 4223

Õpetajad õppekorpuse IV korrusel

622 4230

Õpetajate tuba keskosa II korrusel

622 4209

Õpetajad keskosa III korrusel

622 4226

Õpetajate tuba gümnaasiumimaja II korrusel

622 4241

Õpetajad gümnaasiumimaja III korrusel

622 4242

Kehalise kasvatuse naisõpetajad

622 4218

Kehalise kasvatuse meesõpetajad

622 4217

 

Õpetajate ja teiste õppekasvatustöö töötajate ametikohad, õpetatavad õppeained, kontaktid

Nimi

Ametikoht, õppeaine

Meiliaadress

Telefon

Aau, Olesja

Psühholoog-karjäärinõustaja, karjääriõpetus

olesja.aau@jyri.edu.ee

622 4297
55537745

Alliksaar, Avelin

Psühholoog, psühholoogia, valikkursus

Tööleping peatatud

 

Allikson, Annika

Inglise keel

annika.allikson@jyri.edu.ee

 

Altroff, Liina

Direktor

liina.altroff@jyri.edu.ee

 

Anier Piret

Ringijuht

piret.anier@jyri.edu.ee

 

Arusaar, Kreeta

Valikaineõpetus

kreeta.arusaar@jyri.edu.ee

 

Ausmees, Sandra

Klassiõpetus, õpiabi

sandra.ausmees@jyri.edu.ee

 

Avloi, Maarika

Keemia, ringijuht

maarika.avloi@jyri.edu.ee

 

Betlem, Katrin

Õppekorraldaja, muusikaõpetus 

oppekorraldaja@jyri.edu.ee

622 4208

Eelma, Diana

Inglise keel

diana.eelma@jyri.edu.ee

 

Erbsen, Anne

Eesti keel ja kirjandus

anne.erbsen@jyri.edu.ee 

 

Erik, Inna

Saksa keel

inna.erik@jyri.edu.ee

 

Esajas, Evelyn

Valikkursus, ringijuht

sooklajuhataja@jyri.edu.ee

 

Freimann, Mari

Klassiõpetus, ringijuht

mari.freimann@jyri.edu.ee

 

Hagur, Mirje

Klassiõpetus, ringijuht, pikapäevarühm

mirje.hagur@jyri.edu.ee 

 

Hio, Esta

Inglise keel

esta.hio@jyri.edu.ee

 

Hirschon, Annelore

Sotsiaalpedagoog, õpiabi, valikkursus

annelore.hirschon@jyri.edu.ee

622 4227
5553 0155

Hokkanen, Liia

Soome keel

liia.hokkanen@jyri.edu.ee

 

Hütt, Merike

Eripedagoog

merike.hutt@jyri.edu.ee

622 4291

Joamets, Siiri

Klassiõpetus

siiri.joamets@jyri.edu.ee

 

Jukk, Annika

Käsitöö ja kodundus

annika.jukk@jyri.edu.ee

 

Jõemets, Rita

Klassiõpetus

rita.joemets@jyri.edu.ee

 

Järvik, Jüri

Abi- ja asendusõpetaja, pikapäevarühm

juri.jarvik@jyri.edu.ee 

 

Kala, Carolina

Matemaatika

carolina.kala@jyri.edu.ee

 

Kalapüüdja, Marge

Klassiõpetus, pikapäevarühm, ringijuht

marge.kalapyydja@jyri.edu.ee 

 

Kald, Kriste

Huvijuht, ringijuht

huvijuht@jyri.edu.ee

622 4206

Kald, Valev

Geograafia, füüsika

valev.kald@jyri.edu.ee 

 

Kaldmäe, Kersti

Matemaatika, valikkursus

kersti.kaldmae@jyri.edu.ee 

 

Kalinin, Merke

Klassiõpetus, pikapäevarühm

merke.kalinin@jyri.edu.ee

 

Kants, Sirli

Kehaline kasvatus, ringijuht

sirli.kants@jyri.edu.ee

 

Kasak, Kuuno

Muusikaõpetus, ringijuht

kuuno.kasak@jyri.edu.ee

 

Kask, Janet

Väikeklassi õpetaja

janet.kask@jyri.edu.ee

 

Kask, Karin

Klassiõpetus, pikapäevarühm

karin.kask@jyri.edu.ee

 

Kasuk, Kristiina

Klassiõpetus, pikapäevarühm

kristiina.kasuk@jyri.edu.ee

 

Kaubi, Carolin

Klassiõpetus, pikapäevarühm

carolin.kaubi@jyri.edu.ee

 

Kaupmees, Veronica Eripedagoog, õpiabi-  ja abiõpetaja veronica.kaupmees@jyri.edu.ee  

Kekki, Tavo

Tehnoloogia

tavo.kekki@jyri.edu.ee

 

Keldo-Asi, Kairi

Klassiõpetus, pikapäevarühm

kairi.keldo-asi@jyri.edu.ee

 

Kerde, Üllar

Spordijuht

spordijuht@jyri.edu.ee 

622 4220

Kink, Marianne

Vene keel, ringijuht

marianne.kink@jyri.edu.ee 

 

Kloren, Anne

1.-5. klasside õppedirektor ja HEV koordineerija, klassiõpetus

klassiopetus@jyri.edu.ee

622 4205

5551 5648

Kontson, Anneli

Matemaatika, valikkursus

anneli.kontson@jyri.edu.ee

 

Kook-Aljas, Kristel

Inglise keel, valikkursus, gümnaasiumiastme õppedirektor, HEV koordineerija

kristel.kook-aljas@jyri.edu.ee

 

Koppel, Krista

Klassiõpetus

krsta.koppel@jyri.edu.ee

 

Koppel, Veronika

Sotsiaalpedagoog, karjääriõpetus

veronika.koppel@jyri.edu.ee

622 4212
524 8473

Korjus, Kristi

Matemaatika, ringijuht

kristi.korjus@jyri.edu.ee

 

Kruuk, Kärt

Bioloogia, geograafia, valikkursus

kart.kruuk@jyri.edu.ee

 

Kurm, Maria-Ursula

Eesti keel ja kirjandus

maria-ursula.kurm@jyri.edu.ee

 

Kuurberg, Sirje

Kultuurilugu

sirje.kuurberg@jyri.edu.ee 

 

Kuusalu, Jane

Tantsuõpetus, ringijuht

jane.kuusalu@jyri.edu.ee

 

Kärt, Kristjan

Kehaline kasvatus, valikkursus

kristjan.kart@jyri.edu.ee

 

Külljastinen, Kristi

Inglise keel

kristi.kulljastinen@jyri.edu.ee

 

Kütt, Triin

Klassiõpetus, ringijuht

triin.kutt@jyri.edu.ee

 

Lagle, Helen

Tantsuõpetus, ringijuht

helen.lagle@jyri.edu.ee

 

Laid, Siiri

Eesti keel ja kirjandus

siiri.laid@jyri.edu.ee 

622 4231
503 4113

Lapitševa, Jekaterina

Vene keel

Tööleping peatatud

 

Lazareva, Aljona

Vene keel

aljona.lazareva@jyri.edu.ee

 

Laurand, Hairi

Muusikaõpetus, ringijuht

hairi.laurand@jyri.edu.ee

 

Leetjõe, Laur

Füüsika

laur.leetjoe@jyri.edu.ee

 

Leht, Sigre

Klassiõpetus, pikapäevarühm

sigre.leht@jyri.edu.ee

 

Leibenau, Gerly

Matemaatika

gerly.leibenau@jyri.edu.ee

 

Leppik, Marian

Eripedagoog, õpiabi-  ja abiõpetaja

marian.leppik@jyri.edu.ee

 

Leukmann, Aili

Klassiõpetus, pikapäevarühm

aili.leukmann@jyri.edu.ee 

 

Liiv, Külli

Klassiõpetus,  inimeseõpetus, pikapäevarühm, ringijuht

kylli.liiv@jyri.edu.ee 

 

Loik, Helen

Kehaline kasvatus

helen.loik@jyri.edu.ee

 

Lumijõe, Liivi

Muusikaõpetus, ringijuht

liivi.lumijoe@jyri.edu.ee

 

Malkov, Tiina

Muusikaõpetus, ringijuht

tiina.malkov@jyri.edu.ee

 

Marrandi, Nele

Eesti keel ja kirjandus

nele.marrandi@jyri.edu.ee

 

Martinson, Marianne

Logopeed

marianne.martinson@jyri.edu.ee

622 4229

Meriloo, Merje,

Klassiõpetus

merje.meriloo@jyri.edu.ee

 

Merzin, Kaidi

Muusikaõpetus, ringijuht

kaidi.merzin@jyri.edu.ee

 

Meybaum, Rea

Vene keel

rea.meybaum@jyri.edu.ee 

 

Mikk, Ingrid

Valikkursus, ringijuht

ingrid.mikk@jyri.edu.ee

 

Mill, Vilve

Abi- ja asendusõpetaja

vilve.mill@jyri.edu.ee

 

Muug, Riina

Loodusained, ringijuht

riina.muug@jyri.edu.ee

 

Mänd, Kristi

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus

kristi.mand@jyri.edu.ee

 

Müller, Jelena

Inglise keel

jelena.muller@jyri.edu.ee

 

Nikitin, Timo

Tehnoloogia

Tööleping peatatud

 

Nurk, Sirje

Inglise keel

sirje.nurk@jyri.edu.ee 

 

Nurmsoo, Ene

Klassiõpetus, saksa keel

ene.nurmsoo@jyri.edu.ee

 

Orunurm, Triin

Psühholoog

triin.orunurm@jyri.edu.ee

622 4211
5552 2578

Ossipov, Robert

Ajalugu, ühiskonnaõpetus

robert.ossipov@jyri.edu.ee

 

Ots, Elve

Abi- ja asendusõpetaja

elve.ots@jyri.edu.ee

 

Pajumets, Eliise

Kehaline kasvatus

eliise.pajumets@jyri.edu.ee

 

Pani, Luisa

Matemaatika

luisa.pani@jyri.edu.ee

 

Papp, Terje

Klassiõpetus, ringijuht, pikapäevarühm

terje.papp@jyri.edu.ee 

 

Pent, Martti

Kehaline kasvatus

martti.pent@jyri.edu.ee

 

Pihlak, Sandra Silvia

Eesti keel ja kirjandus

sandrasilvia.pihlak@jyri.edu.ee

 

Pihu, Linda

Klassiõpetus, tantsuõpetus, ringijuht

linda.pihu@jyri.edu.ee 

 

Piil, Monika

Klassiõpetus, pikapäevarühm

monika.piil@jyri.edu.ee

 

Pilman, Nele

Tugikeskuse juhataja, HEV koordineerija, inimeseõpetus

tugikeskusejuhataja@jyri.edu.ee

622 4246
5551 0079

Rannala, Elisa

Noortejuht, valikkursus, ringijuht

noortejuht@jyri.edu.ee

 622 4206

Ratassepp, Mari

Abi- ja asendusõpetaja

mari.ratassepp@jyri.edu.ee

 

Raud, Tiina

Maleõpetus

tiina.raud@jyri.edu.ee

 

Raudam, Pille  

Klassiõpetus, ringijuht

pille.raudam@jyri.edu.ee

 

Reinholm, Sirle

Ajalugu, ühiskonnaõpetus

sirle.reinholm@jyri.edu.ee

 

Reinumägi, Mirjel

Klassiõpetus, pikapäevarühm

mirjel.reinumagi@jyri.edu.ee 

 

Relve, Laura-Liis

Hispaania keel, valikkursus

laura-liis.relve@jyri.edu.ee

 

Remmel, Riina

Klassiõpetus

riina.remmel@jyri.edu.ee 

 

Remmelgas, Kristo 

Kehaline kasvatus

kristo.remmelgas@jyri.edu.ee

 

Ridbeck, Rutt

Ringijuht

rutt.ridbeck@jyri.edu.ee 

 

Rohusaar, Margit 

Inglise keel

margit.rohusaar@jyri.edu.ee

 

Roots, Kristel

Matemaatika

kristel.roots@jyri.edu.ee

 

Rõuk, Vadim

Ajalugu, valikkursus

vadim.rouk@jyri.edu.ee

 

Saare, Eve

Haridustehnoloog, ringijuht

haridustehnoloog@jyri.edu.ee

622 4292

Sakkarias, Annika

Loodusained, ringijuht

annika.sakkarias@jyri.edu.ee

 

Sarik, Madis

Majandus, projektijuhtimine

madis.sarik@jyri.edu.ee

 

Savi, Hille

Muusikaõpetus

Tööleping peatatud

 

Selgis, Eda

Bioloogia

eda.selgis@jyri.edu.ee

 

Siirak, Heidy

Klassiõpetus, pikapäevarühm, ringijuht

heidy.siirak@jyri.edu.ee 

 

Sikk, Veijo

Tehnoloogia, ringijuht

veijo.sikk@jyri.edu.ee

 

Sillar, Tiina

Tehnoloogia

tiina.sillar@jyri.edu.ee

 

Sinisalu, Raina

Abiõpetaja

raina.sinisalu@jyri.edu.ee 

622 4290

Sirelpuu, Laura

Kehaline kasvatus

Tööleping peatatud

 

Soans, Tiina

Klassiõpetus

Tööleping peatatud

 

Sulu, Regina

Klassiõpetus, pikapäevarühm

regina.sulu@jyri.edu.ee

 

Zujev, Mihhail

Füüsika

mihhail.zujev@jyri.edu.ee

 

Tagel, Liis

Eesti keel ja kirjandus

liis.tagel@jyri.edu.ee

 

Tahk, Marje

Kunstiõpetus, valikkursus

marje.tahk@jyri.edu.ee

 

Tammaru, Teele

Klassiõpetus, pikapäevarühm

teele.tammaru@jyri.edu.ee

 

Tammistu, Triin

Klassiõpetus, pikapäevarühm

triin.tammistu@jyri.edu.ee

 

Ternovski, Valeria

Vene keel, ringijuht

valeria.ternovski@jyri.edu.ee

 

Timmi, Marlene

Inglise keel, valikkursus

marlene.timmi@jyri.edu.ee

 

Toodo, Evelin

Muusikaõpetus

evelin.toodo@jyri.edu.ee

 

Toomi, Kadi

6.-9. klasside õppedirektor ja HEV koordineerija, inglise keel

Tööleping peatatud

 

Troska, Eleri

Klassiõpetus

Tööleping peatatud

 

Tutuko, Viktoria

Klassiõpetus

viktoria.tutuko@jyri.edu.ee

 

Türi, Eda

Õpiabi õpetaja

eda.turi@jyri.edu.ee

 

Udam, Marie

Eesti keel ja kirjandus

marie.udam@jyri.edu.ee

 

Uuemäe, Kristin

Klassiõpetus, pikapäevarühm, ringijuht

kristin.uuemae@jyri.edu.ee

 

Uutma, Arno

Ringijuht

arno.uutma@jyri.edu.ee

 

Valdma, Helen

Eesti keel ja kirjandus

helen.valdma@jyri.edu.ee

 

Varlõgina, Anastassia

Muusikaõpetus

anastassia.varlogina@jyri.edu.ee

 

Vechterstein, Kelli

Kehaline kasvatus, ringijuht

kelli.vechterstein@jyri.edu.ee

 

Veermäe, Karmen

Abi- ja asendusõpetaja

karin.veermae@jyri.edu.ee

 

Viidemann, Eva

6.-9. klasside õppedirektor ja HEV koordineerija, vene keel

aineopetus@jyri.edu.ee

 622 4204, 5590 6827

Viigi, Kadi

Inglise keel

kadi.viigi@jyri.edu.ee

 

Viikmäe, Eleri

Klassiõpetus, pikapäevarühm

eleri.viikmae@jyri.edu.ee 

 

Vimberg, Kristi

Arendusjuht, inimeseõpetus, valikkursus

arendusjuht@jyri.edu.ee

622 4245, 5551 3622

Viirsalu, Liina

Geograafia, ringijuht

liina.viirsalu@jyri.edu.ee