Täname õpilasi ja nende juhendajaid

Malepere võistlus - võistlusel osales 13 peret. Tulemused: Sander (7.b klass) ja Allan Aasma (isa) - 1. koht; Joosep (3.d klass) ja Kaspar Vares (6.d klass) - 2. koht; Jakob Gontšarenko (2.d klass) ja Andrei Maksimik - 3. koht. Võistluse medalid valmistasid Mathias Möllits (8.b klass), Rudolf Kattel (8.c klass), Marta Kikkas (8.b klass), Karita Nurmsalu (8.b klass), Sienna Vesper (8.b klass) - õpilasi juhendas õpetaja Veijo Sikk. Malepere võistluse peakorraldajaks oli traditsiooniliselt maleõpetaja Tiina Raud. Suur tänu nii osalejatele kui ka kõikidele panustajatele.

Nutispordi 2022/2023. õa I etapil jõudsid üle-eestiliselt 50 parima hulka: Lee Lippur  (1.c klass) – 3. koht; Adeele Palm  (1.c klass) – 11. koht; Greta Vahtrik  (1.c klass) – 12. koht; Albert Illak  (1.c klass) – 22. koht; Kristo Klein  (1.c klass) – 33. koht; Kertu Narusk  (1.c klass) – 43. koht; Lisete Haug (2.c klass) – 41. koht; Keron Voldek (3.d klass) – 37. koht. Õpilaste matemaatikaõpetajad on Heidy Siirak, Kristin Uuemäe, Teele Tammaru.

Nutispordi II etapil jõudsid üle-eestiliselt 50 parima hulka: Adele Paas (1.c klass) - 17. koht; Adeele Palm (1.c klass) - 40. koht; Lee Lippur (1.c klass) - 47. koht; Kirtel Soone (2.c klass) - 18. koht; õpetajad Heidy Siirak, Kristin Uuemäe.

Nutispordi III etapil jõudsid üle-eestiliselt 50 parima hulka: Adeele Palm (1.c klass) - 23. koht; Lumi-Lee Sell (1.c klass) - 28. koht; Klaudia Sipelgas (1.e klass) - 34. koht; Kirtel Soone (2.c klass) - 39. koht. Õpetajad Monika Piil, Heidy Siirak, Kristin Uuemäe.

10.-12. jaanuaril toimusid esimest korda Jüri Gümnaasiumi meistrivõistlused males. Meistrivõistlustel osales kokku 67 õpilast. Võistluste korraldajateks ja läbiviijateks olid 11.c klassi õpilased Anti Treiman, Matthias Laurand ja Thomas Steinberg​.