Täname õpilasi ja nende juhendajaid

Kerlin-Keiri Veeborn (2.b klass) - riiklikul õpilasleiutajate konkursil auhinnaline koht.  Tulemused selguvad PROTO avastuskeskuses 1. detsembril. Õpetaja Eleri Troska.

Kiidame kõiki õpilasi, kes Nutispordi II eelvoorus jõudsid 200 parima hulka. Tippspordi arvestus: Kaspar Vares (4.d klass), Jakob Sinimäe (4.c klass), Lisete Unt (4.b klass), Markus Harald Meidra (4.c klass), Adele Mänd (4.d klass), Markkus Anderson (4.d klass), Martti Hargisk (4.c klass), Elisabeth Valdmann (4.c klass), Erik Tamleht (4.c klass), Miriam Paesüld (4.c klass), Triinu Rebane (4.c klass), Kert Pukk (4.c klass), Kristin Uibokand (4.c klass), Emiilia Kuuskmann (4.b klass), Madli Kongas  (4.c klass), Madis Kaarli (5.c klass). Rahvaspordi arvestus: Sander Miil (4.c klass), Kert Pukk (4.c klass), Elisabeth Pallo (4.c klass), Joanna Rätsepp (4.c klass), Markus Harald Meidra (4.c klass), Erik Tamleht (4.c klass), Milena Vesper (4.c klass), Martti Hargisk (4.c klass), Adele Mänd (4.d klass), Madli Kongas (4.c klass), Lisete Unt (4.b klass), Emiilia Kuuskmann (4.b klass), Uku Jander Vällo (4.b klass), Mattis Mittal (4.c klass), Kiur Kristjan Pero (4.c klass), Mia Grete Pärnamägi (4.b klass), Elisabeth Valdmann (4.c klass), Valter Salong (5.c klass), Mihkel Nurk (5.e klass). Täname õpetajaid: Mirje Hagur, Siiri Joamets, Heidy Siirak, Triin Tammistu, Kristin Uuemäe.

RMK Metsapostkaardi joonistusvõistlusel on valitud 100 parima töö hulka õpilaste Romili Ernes (9.c klass) ja Lisanna Teder (8.d klass; Rae Huvialakooli õpilasena esitatud töö) joonistused. Õpetajad Heidy Siirak ja Marje Tahk. Õnnitleme!

Eneken Riin Salong (11.a klass) esindas Jüri Gümnaasiumit mudel-Euroopa Parlamendis. Juhendaja Kristi Mänd.

Jüri Gümnaasiumi võistkond koosseisus Tormi Kull (8.b klass), Mirko Lainevool (10.a klass), Rasmus Pallum (6.d klass) ja Lem-Leonhard Roots (7.a klass) saavutas Harjumaa meistrivõitlustel males 4. koha. Juhendaja Tiina Raud. Õnnitleme!

Kiidame kõiki õpilasi, kes Nutispordi I eelvoorus jõudsid 200 parima hulka. Tippspordi arvestus: Kristofer Poltimäe (4.c klass), Kaspar Vares (4.d klass), Tevon Sild (4.c klass), Hanno Klimov (4.d klass), Lisete Unt (4.b klass), Tristan Novitski (4.d klass). Rahvaspordi arvestus: Helena Tuul (4.c klass), Kaspar Vares (4.d klass), Kristofer Poltimäe (4.c klass), Kert Pukk (4.c klass), Lisete Unt (4.b klass), Martti Hargisk (4.c klass), Tristan Novitski (4.d klass). Täname samuti õpetajaid: Heidy Siirak, Triin Tammistu, Mirje Hagur.